|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zgleda ?
31.8.2006 10:42:44   
Anonimen
Zanima me, kako zgleda ko prideš v Lj. porodnišnico? Ali imaš lahko kakšne stvari pri sebi? Jaz namreč nosim kontaktne leče in bi mogla imeti pri sebi pribor za leče, da jih lahko odstranim, če se karkoli zaplete med porodom. Pa kakšno pijačko bi tud mela. Pa fotoaparat.

Kakšne so vaše izkušnje glede tega?

< Sporočilo je popravil wahoo -- 7.10.2006 20:28:01 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 10:48:20   
Mina1
Ojla,

leče boš itak dala ven, pod nujno, ker ne veš, kako boš rodila in recimo, če bo sledil CR, je lahko narobe, če leče ostanejo notri. Ali si brez tisti dan, ali pa imej očala.

Seveda imej foto s sabo v torbi ali ruzačku, ki ga boš imela s sabo, ali pa naj ga ima tvoj partner pri sebi. Pa vodo v plastenku imaš tudi lahko na polički. Pa itak te postrežejo v sobi, napitki so non stop, voda, sladkan ali nesladkan čaj.

Edino zlatnino pusti doma, to moraš itak dati vse dol. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 10:52:28   
Anonimen
A res misliš, da z lečami ne bo šlo?  Ker drugače res vidim zelo megleno.....Sem mislila, da bi šlo, ker se jih res zelo hitro da odstranit.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 10:54:52   
Mina1
Absolutno jih daj ven, resno.

Ti bodo itak rekli in vprašali. Lahko ti vse žilice popokajo, pa da ne bi bilo potem kaj z očesom narobe, če me razumeš.

Ti povej, da nosiš leče, pa ti bodo že povedali kaj in kako. Jaz sem imela obakrat CR, pa sem čez dan imela notri leče, ponoči pa pač očala, kar je veliko bolj štorasto, vsaj zame je bilo.

Sej bo, boš videla:)

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 11:00:10   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1


Edino zlatnino pusti doma, to moraš itak dati vse dol. 


Ni treba dati zlatnine dol.....jaz sem imela vse uhane(po 5 v vsakem uhlju) gor, pa jih nihče ni omenil. ČE pa pride do CR, ti jih pa najbrž pol dajo dol.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 11:06:27   
2 Sraki
Se strinjam z že napisanimi mnenji, sem nekje prebrala, da ne smeš imeti leč pri porodu. Tako da to zagotovo drži.

lp

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 12:00:12   
baby baby
Ne smeš imeti recimo prstanov zaradi morebitnega CR; prav tako ne smeš imeti nalakiranih nohtov na nogi recimo (za roke ne vem). Glede pijače, če bo verjetnost CR ti jo bodo omejili, sicer pa jo imaš na razpolago in steklenic ni potrebno nositi sabo. Iz moje izkušnje je pametneje imeti v torbi kakšen prigrizek, če bos slučajno pripeljana na oddelek ravno po obroku. Jaz sem recimo zamudila večerjo in bi tako ostala lačna do zajtrka, če mi ne bi moš skočil na avtomat po piškotke...na oddelku pa te bodo zasipali s hrano in pijačo. Dobiš veliko Donata, jogurtov, sadja in kasneje res ni problem glede prehrane. Čeprav so obroki, ki jih dobiš bolj tako, tako...stvar okusa. meni so bili premočni in neokusni. ampak je bilo dovolj drugega in tudi obiski ti lahko kaj prinesejo. Samo pazi, da ne boš posegla po kakšni čokoladi oz hrani, ki vpliva na mleko.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 12:09:22   
metja
Zakaj ne smeš imeti nalakiranih nohtov?

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 12:11:13   
Anonimen
Kako pa je v Kranju? Kakšna posebna pravila?

(odgovor članu metja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 13:20:04   
TONČI.
leče, ti lahko daš ven, zdravniki pa v tisti naglici, če pride do česa, ravno nimajo časa še teb po očeh iskat leče.
Nohti so pa pokazatelj tvojega zdravja. Če pride do česa, tudi nohti pokažejo.
V vseh porodnišnicah je tako, da moraš biti pri porodu tak kot si se rodil. Brez vsega. samo spalno srajco imaš na sebi in pokrit z rjuho.

(odgovor članu metja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 13:43:32   
Strawberrie Cherrie
Tut mene ful zanima zakaj zaboga ne smeš meti nalakiranih nohtov na nogi????user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 13:58:09   
Anonimen
Nohtov ne smeš imeti nalakiranih zaradi možne narkoze pri CR.

Tudi pri nobeni drugi operaciji ne smeš imeti nalakiranih nohtov, ker tudi skozi nohte opazujejo tvoje stanje ko si pod nrkozo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 15:09:25   
Billi
Jaz prstanov nimam že 3 mesece gor, imam tolk zatečene roke... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 17:59:03   
lucika
po nohtih se baje pozna, ce kaj ni vredu s tabo. naj bi pomodreli... se ne spomnim tocno, vem da so cimri ful tezili, ko je bila na eni operaciji.
verjetno bodo gledali vse kaj drugega, kot lak na nohtih. sploh ko bo enkrat dojencek zraven vas...

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAKO ZGLEDA
31.8.2006 18:04:59   
Sibil_
Preko nohta merijo kisik v krvi in tega preko laka ne morejo.Zato ti dajo tak kot en naprstnik gor, prej pa mora bit noht brez laka.user posted image

LP,
SIbiluser posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAKO ZGLEDA
8.9.2006 22:06:59   
eya
Meni pa ni noben rekel, da naj dam leče ven, tudi v šoli za starše tega niso omenili. Porod je bil pa itak tako ekspresen, da me ni noben nič vprašal...

No, ti pa le vzemi očala s sabo, da ne bo kaj narobe, pri meni se je dobro izteklo kljub lečam.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
10.9.2006 23:21:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




stari starši
watershine

se želijo umešavati v vzgojo vaših otrok?

da (55%)

ne (45%)


Število vseh glasov: 410

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!