|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izcedek
25.9.2006 12:21:06   
mala zirafa
Ali je katera imela rjav izcedek 4 dni pred M, in je ugotovila da je noseča?ker se mi je ravno danes pojavil in mislim da mi naznanja M, na žalost.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izcedek
25.9.2006 12:37:21   
Anonimen
Rjavih izcedkov je tle velik, vsaka druga ga skori ima. To ni znak nosečnosti, lahko pa si noseča in ga imaš. Moja sestra je zanosila in imela rjav izcedek. Sam rjav izcedek po večini nakazuje pomankanje progesterona, ki je pomemben za vgnezditev. Lahk pa pomeni marsikaj drugega. 

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izcedek
25.9.2006 12:38:22   
Anonimen
Poleg progesterona pomeni lahk tudi hormonsko neravnovesje, ki ga lahk že najmanjši stres povzroči

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izcedek
25.9.2006 17:04:37   
Zofy
Jaz tudi upam, da je moj izcedek posledica stresa in ne naznanilouser posted image . Pa tvoj tudi žirafica, da se razume!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izcedek
25.9.2006 18:00:02   
andreja2000
Ja,jaz sem imela tri dni rjav izcedek in že sem bila vsa žalostna,nato pa je izcedek izginil.Čez nekaj dni pa je bil testuser posted image ,tako,da je vse možno.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izcedek
26.9.2006 10:05:45   
Zofy
Andreja2000, a lahko opišeš tale tvoj izvedek? Jaz sem ga imela včeraj za vzorec (v celem dnevu za mali flekec beš-rjavega izcedka), le zjutraj, ko sem bila na wc-ju in se obrisala, je bilo na papirju malo svetlo rdeče prozorne krvi. Danes se zgodba ponavlja: svetlo rjav, skoraj beš izcedek, ko pa grem na wc, je na papirju svetla redka kri. Ker mi user posted image zamuja že 6. dan in mi BT še kar ni padla, še vedno upam, da semuser posted image  pa čeprav v nedeljo test ni pokazal nič... 

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izcedek
26.9.2006 10:38:49   
mala zirafa
Potem pa kar tesiraj, zofy.Če ti zamuja le daj.jaz sem M danes dobila, tako da veselo na delo.Izcedka pa sem imela samo en dan, ki ga iomam ponavadi 4 dni.Vse skupaj se mi je zmešalo.Upajmo v bodoče, drugega nam ne preostane, pa srečno!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izcedek
26.9.2006 13:07:12   
andreja2000
Zofi!user posted image
Glej,jaz sem imela kar precej podobno tvojemu izcedku,vendar krvi pa v tistem času nisem zasledila,toda nikar ne obupaj,doker ni praveuser posted image .Probaj test ponoviti čez nekaj dni.
Držim pesti zate,in če še te kaj zanima kar vprašaj.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izcedek
26.9.2006 13:10:33   
Zofy
Izcedek se je spremenil v pravo pravcato user posted image , tako da spet jovo na novo...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izcedek
26.9.2006 13:23:25   
andreja2000
Joj,Zofy,tako zelo mi je žal,vendar nikar ne obupaj.


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?