|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški vzgavnik....pomagajte
9.2.2009 13:08:49   
danijela in taja
lp..imam eno vprašanje....zdej ene 14 dni si naša 1,5 letnica pod glavo tišči vse možno...svojo ninico....kovter....ko spi ......in sem zdej vidla da je čas za povšter.....zdej pa ne vem kakšnega....gledla sem te dormeo variante..pa ne vem kaj vse ...rada bi nekaj malo višjega....pa ne vem tud zdrav povšter ...ne kr neki ....pa ne vem kaj bi izbrala kam še naj grem gledat....zato me zanima kaj kej imate vi...kje ste kupili.....hvala vam...lp

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški vzgavnik....pomagajte
9.2.2009 13:39:25   
zvesta
Jaz ne bi šla kar na nekaj višjega. Ko je naš začel to početi, smo mu kupili v Ikei tistega za 2€ , ki je z v kinderpet.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški vzgavnik....pomagajte
9.2.2009 14:01:52   
barika
Moj ima kar moj vzglavnik iz pirinih semen...zgeda, da mu paše.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški vzgavnik....pomagajte
10.2.2009 0:52:22   
sandra85
naš tamali pa si je kr moj vzglavnik prilastiluser posted image (mali spi z nama) tako da ima kar dormeo-vega

sem mu probala dati enega mal nižjega, pa se je spet k meni ponoči uštulil na dormeouser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?