|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jure je v bolnici!
24.9.2006 20:27:37   
Pilar
Včeraj popoldne je po telesu dobil neke izpuščaje.Nato sem poklicala v našo ambulanto in pediater mi je svetoval, daj naj ga premažem s hladilno kremo. V primeru, da se stanje ne bi spremenilo ali pa da bi se poslabšalo, naj bi šla v ponedeljek na pregled....proti večeru me je bilo že krepko strah kaj se dogaja, zato smo se odpeljali v ZD Metelkova, od tam pa direkt v bolnico.  Verjetna diagnoza se glasi: alergija na Ceclor.
Danes je še vedno v bolnici, majhna možnost obstaja, da bi lahko jutri prišel domov. Srčno upam, da bo. Mene kar srce boli, ker ga ni doma. Ne njega, ne moža( je skoz pri njemu).
Nič, to je vse...samo žalostna sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 20:32:00   
Jacqueline
user posted image  upam, da bo kmalu spet doma in bo vse vredu!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 20:35:25   
dix
Naš je tudi zadnjič dobil hudo koprivnico po celem telesu pa so ga poslali v bolnico, tam je dobi eno injekcijo v rit, Claritine 1x na dan in so ga poslali domov. Po 3 dneh se je koža popravila.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 20:35:29   
sato
Pilar, vse dobro vama želim in upam, da boš z Juretom kmalu doma.user posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 20:39:04   
Anonimen
Želim, da tvoja moška čimprej prideta zdrava domov. Lubčka Juretu, tebi pa user posted image

(odgovor članu sato)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 20:39:24   
Marogica
Tudi jaz ti želim, da bi prišel Jure čimprej domov....saj bo Pilar....user posted image

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 20:39:43   
Pilar
IZVIRNO SPOROČILO: dix

Naš je tudi zadnjič dobil hudo koprivnico po celem telesu pa so ga poslali v bolnico, tam je dobi eno injekcijo v rit, Claritine 1x na dan in so ga poslali domov. Po 3 dneh se je koža popravila.


Ej, koliko časa pa je bil v bolnici? In na kaj je alergičen?

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 20:57:45   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: Pilar

IZVIRNO SPOROČILO: dix

Naš je tudi zadnjič dobil hudo koprivnico po celem telesu pa so ga poslali v bolnico, tam je dobi eno injekcijo v rit, Claritine 1x na dan in so ga poslali domov. Po 3 dneh se je koža popravila.


Ej, koliko časa pa je bil v bolnici? In na kaj je alergičen?



V bolnici je bil največ 40 min vključno s čakanjem, pregledom in injekcijo (kar je bilo misija: nemogoče). Do sedaj ni bil nikoli še alergičen na nič, se je pa en dan pred izbruhom koprivnice na veliko potepal po sosedovi koruzi, seštevek prebitega časa v njej je bil sigurno 2 ure, in sklepamo da je to krivo.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 21:03:12   
al1*
Tudi jaz vama želim, da bo Jure čimprej doma.

Moj je imel  alergijo na antibiotik Amoksil ali nekaj podobnega, ko je bil star 4 mesece. Dobil je koprivnico po telesu in predvsem po obrazu. Dežurna mu je dala dozo Claritina, po katerem so gobice izginile po pol ure. Potem nas je poslala domov in nam naročila, naj ga opazujemo. Na srečo se ni ponovilo.


_____________________________

lp


(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jure je v bolnici!
24.9.2006 21:57:03   
san
Moja hči je bila zaradi koprivnice (sum alergija na ospen) v bolnici 3 dni, četrti dan sva šli domov, se ji je pa čez tri tedne ponovila in takrat je bila notri dva dni, tretji dan pa je šla domov. Je morala biti en mesec na dieti, ko je prišla iz bolnice (no, skupaj dva meseca, zaradi ponovitve), vendar niso ugotovili ali je bila alergija na ospen, ali na kakšno hrano.

Upam, da bo tvoj sinko spet kmalu pri tebi!
Srečno, S.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?