|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehrana
27.9.2006 12:31:16   
Špelček
Živjo punce!
Se mi zdi, da take teme še ni!?
Čisto se mi že meša od tega neuspeha in iščem razne varjante, ki bi mi pomagale do zanositve... Malce sem brskala po internetu in sicer na področju prehrane sem našla naslednje trditve:

Izogibati se je treba
- vsem sladkarijam in izdelkom iz bele moke
- živalskim maščobam
- mlečnim izdelkom (predvsem mleku in sirom!!)
- sadju in surovi zelenjavi!!!!!!!!! user posted image
- čim manj mesa
- čim manj začinjene hrane
- sladkim pijačam in alkoholu 

Kaj mislite ve?? Vem, da je treba zdravo živet, samo to, da surovo sadje in zelenjava škoduje, si pa nisem mislila....jst namreč pojem ogromno sadja in solat... Mislite, da je kej na tem? 

LP
user posted image

 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prehrana
27.9.2006 12:33:15   
srki
Potemtakem, ne bi smeli ničesar jesti, ampak stradati user posted image ?!

Ne vem, vem da si močno želiš zanositi, ampak tole je pa zame totalno bedno.

Ti lepo jej, kar si jedla vedno.

Pa čimprejšnjo user posted image  ti želim!

(odgovor članu Špelček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prehrana
27.9.2006 12:40:45   
Anonimen
Sem ravno dane sbrala, da je en tip znanstveno dokazal, da ženske ki pijejo velik mleka in jedo meso, da imajo mnogo večjo šanso met dvojćke. Če je to res, ne vem, ampak je nekako skregano kar si ti napisala. Drugo kar je skregano kar si napisala, je to, da sem na enem forumu prebrala, da sta mož in žena šla k bioenergetiku in jima je le ta predpisal dieto. Mož je moral jest samo surovo sadje in zelenjavo in so s emu semenčeca po 3 mesecih izboljšala za 90%.
Lepo je da ješ zdravo, ampak ni nujno, da ti bo pomagalo. Samo poglej nekatere, ki so debele ins ebašejo z fast foodom in vseen zanosijo. user posted image Probaj, mogoče ti bo pomagalo, vendar vse te diete morajo bit daljše od 3 mesecev, da majo kak učinek. Jaz sigurno ne bi mogla bit tolk časa na dieti. Pa se že 4 leta matram, pa nimam ta prave motivacije, za spremembo jedilnika.


(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prehrana
27.9.2006 15:26:54   
Špelček
Ja sej jst tud ne bi glih šla v to skrajnost... Kandidijaza naj bi bla kao velik razlog za neplodnost in kot zdravljenje priporočajo makrobiotiko. Men je sicer to groza in čist mem (da bi mogla jest sam žita in stročnice), ampak vseen mi je dalo misliti...predvsem, ker jst pojem ogromno sadja in mlečnih izdelkov... Pa ena maserka mi je tud rekla, da naj bi sadje (predvsem iz J krajev) za določene ljudi bilo preveč obremenljivo (predvsem za jajčnike in rodila)...

Maš pa prav MIŠEK1, da naj bi dalo učinek šele po 3 mesecih....





   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prehrana
27.9.2006 19:31:02   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Špelček


Izogibati se je treba
- vsem sladkarijam in izdelkom iz bele moke
- živalskim maščobam
- mlečnim izdelkom (predvsem mleku in sirom!!)
- sadju in surovi zelenjavi!!!!!!!!! user posted image
- čim manj mesa
- čim manj začinjene hrane
- sladkim pijačam in alkoholu 




Jaz sem vse to jedla, pa sem prvič zanosila takoj, drugič pa po 3 mesecih. Tako, da ne vem, če ta teorija ravno drži-vsaj pri meni ni.

(odgovor članu Špelček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?