|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.10.2006 15:02:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: račja hoja
1.10.2006 15:06:11   
Petraa
Zakaj pa tako hodiŠ Zradi šivov al kaj ?
jaz sem normalno hodila,pa sem bila šivana zelo veliko,tako da ti ne vem pomagat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: račja hoja
1.10.2006 18:02:52   
najina pikica*
tut jst nism imela po porodu nobenih problemov s hojo user posted image pa sem se med nosečnostjo pri hoji zeloooo zibala oz hodila račje user posted image ,misl da je to zgol razvada....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: račja hoja
1.10.2006 20:17:52   
jazz
Jaz nisem hodila kot račka,sem pa še potem ene dva mesca ritnice skp držala,za vsak slučaj da mi ne bi kaj ven padlo...saj se odvadiš!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: račja hoja
1.10.2006 23:41:40   
Sonrisa
Jaz sem kar lep čas racala - najprej zaradi hemoroidov, potem pa še zaradi šivov. Ampak je minilo. user posted image

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: račja hoja
2.10.2006 20:37:46   
Marelica
Ne vem, če je to res od šivov, ampak gre bolj za zrahljane medenične vezi, kot posledica porajanja. Jaz tega sploh nisem opazila v bolnici ampak prvič, ko sem med potjo domov zavila po en ekspres nakup v trgovino. Madona, sem se prav ustrašila, da bom samo še tako racala. Samo niti ne vem, ali to tudi drugi opazijo, ali pa je samo tak občutek. Nimam pojma, kdaj je minilo, ampak je... tako da Soncica, brez skrbi, da ti ne bo prešlo v navadouser posted image .

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
3.10.2006 18:26:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?