|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je možnost da sem noseča?
12.11.2013 14:58:22   
Arel
Pozdravljene vse članice :)
Sem nova in prebiram forum že nekaj cajta, tako da sem se odločla da vam pišem!
Rada bi delila svoje dogajanje v zadnjih dveh mescih... Malo manj. 1 mesec in pol.
Torej ... S fantom imava redne spolne odnose brez zascite, oba sva zdrava in nimava nobenih bolezni.
Rekla sva si da če se zgodi, se pač zgodi user posted image nimava nič proti.
Problem je v tem da nevem ali sem, ali nisem.. Zato sem se odločila to deliti z vami.
Prva stvar je moja menstruacija. Je dokaj redna, da se zgodit tudi da zamuja par dni. Ampak nazadnje je
zamujala kar 10 dni. Teh deset dni in še prej sem se počutila zelo čudno. Kot da ni vse tako kot je bilo prej.
Moje telo se je začelo spreminjati. Lačna sem bila ves čas, vrtelo se mi je, slabo mi je bilo večkrat na dan. Imela sem
več glavobolov skozi dan, napihnjena sem bila kot balon, močne krče sem imela. Nikoli nisem imela dosti problemov z PMS
ampak tokrat je bilo grozno. In en dan meni kapne na misel .. Ali sem noseča?! Takoj sem padla v stres. Vsak dan sem bila živčna.
Kasneje sem se umirila in začela postajati vesela da sem najvrjetneje zares noseča.
Naredila sem dva testa (ClearBlue) v času zamujanja menstruacije, popoldan (morala bi zjutraj). Oba sta bila čudna.
Prvih pet minut je kazalo - nato pa +. Ampak črtica vmesna pri obeh testih je bila manj vidna, bolj rahla. No pri drugem
testu je bila že bolj vidna.
Po desetih dneh izostanka menstruacije sem jo končno dobila (30. November).. Ampak trajala je dva dni. Bila je dokaj močna.
In zdej sem spet v tej fazi ki se mi dogajajo vsi tej simptomi ki so prisotni v zgodnji nosecnosti... Samo da sem opazla pred par dnevi kapljico krvi in da imam zelo močan vaginalni izcedek. Jutri sem naročena pri ginekologinji.. Upam da bodo dobre novice user posted image

Kako je bilo pri vas? Ali ste imele podobne probleme?
Kaj si ve mislite o moji situaciji?
Hvala za vse komentarje in odgovore user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je možnost da sem noseča?
12.11.2013 15:45:24   
Anonimen
Če seksaš brez zaščite seveda da je možnost.
Pojdi po test,mi ti ne moremo pomagati in povedati če si ali nisi
testi so tako lahko dostopni da so takšni posti totalno brezpredmetni. Pa brez zamere

(odgovor članu Arel)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?