|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punce!
6.10.2006 12:47:15   
kitty
Ojla
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punce!
6.10.2006 12:48:27   
Anonimen
čauuser posted image

(odgovor članu kitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punce!
6.10.2006 12:56:21   
kitty
Joj se opravičujem za zgoraj prehitro sem vse stisnla in pol tkole....user posted image

Kar nekaj dni imam še do (ne)pričakovane user posted image  11.10. mene pa prsi bolijo že od ovulacije naprej , rahlo pa ne vsak dan me malo špikne v spodnjem delu trebuha, BT imam visoko od O naprej (36.8) kar je uredu, križ me boli pa samo toliko ko grem na wc me rahlo zaskeli v trtici. Prej tega ni bilo. Kako pa je pri vas zgledala bolečina v hrbtu.
Med O oz. nekaj dni pred njo sva bila zelo pridna user posted image  tako da upam, da zdaj zagledava user posted image user posted image .
Čestitke vsem novopečenim srečkam user posted image in upam , da se vam tokrat tudi jaz pridružim.

Sprašujem kako je bilo z bolečinami v križu in bolečimi prsi?
Drugih znakov ne opazim. Slabo mi ni, kovinskega okusa nimam, jokica še
nisem..

Hvala ker ste z mano user posted image

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punce!
6.10.2006 12:59:34   
Anonimen
Živjouser posted image

Jaz je ne pričakujem 10.10 oz tam nekje.
Tud mene bolijo prsa....

Sam tko je lahko maš vse možne znake pa nisi user posted image  lahko jih nimaš pa nič pa si.
Edin kar nam preostane je čakanjeuser posted image

Držim pa pesti zate da ti znaki pomenjo user posted image . user posted image

(odgovor članu kitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punce!
6.10.2006 12:59:46   
kitty
čaw user posted image

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punce!
6.10.2006 13:08:41   
zrak
držim pesti za vas.
Jaz sem dva dni nazaj zagledala user posted image , bolečin v križu nisem imela in niti nimam, trtica kot da ne obstaja.. edino prsa so enako boleča kot pri M le da so sedaj bolj polna, kot kvas ki raste.. in so močno trda..
vsake toliko me špika in nič drugače kot pred M...velikokrat sem že imela take znake , pa sem mislila, da sem nočesa, je pa bila samo M.. Tokrat sem tudi mislila , da bo m, samo nikakor se nivlila, samo roza izcedek in to kar nekaj dni.. zdaj je pa nehalo tudi to..
Bolj kot si pozoren več simptomov najdeš, čeprav jih imaš lahko vsak dan, samo ki jim ne daješ toliko pozornosti.

želim pa user posted image user posted image user posted image  da bi imele vse okrogle trebušče, noter pa novo življenje

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: punce!
6.10.2006 13:12:14   
Anonimen
Zrak ČESTITAMuser posted image

Lepo da se še javljaš pa navijaš za nasuser posted image

Jaz sicer že imam velik trebuh sam ne zaraduser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam ok no vsen hvala za željeuser posted image

(odgovor članu zrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: punce!
6.10.2006 13:18:03   
Anonimen
Jaz je ne pričakujem 10.10 oz tam nekje.
Tud mene bolijo prsa....


sva na istem..user posted image  le da mene prsi bolijo skos odkar sem nehala jemat KT.. groza..

Jaz sicer že imam velik trebuh sam ne zaraduser posted image


a si ti jaz???user posted image  mava iste probleme.... matr, js bi lahk bla kamot noseča ene 4-5 mescev..user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: punce!
6.10.2006 13:19:26   
delfinčica
Čimmanj se obremenjujte s vsemi mogočimi in nemogočimi znaki, ker so dostikrat plod psihe. Jst sem imela tudi mesec za mesecem 1001 znak, pa je M kar prihajala in prihajala. Res, ko sem malo odklopila (bila tud ful zaposlena takrat), v mesecu, ko ni bilo nobenih znakov, sem zagledala user posted image user posted image . V bistvu je bil to prvi in pravi znak, ostali so se šele potem začeli pojavljati. Itak veste, da so znaki za M in nosečnost pred izostankom takorekoč ISTI.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: punce!
6.10.2006 13:22:56   
Anonimen
Biba mislm da nism tiuser posted image
Sam nism pa zihruser posted image
Vse je možno, sej veš kaj pravjo: Pusti se presenetitiuser posted image

Ja moj buši je par let kar pridno rastu jauser posted image
Sam veš tu je ful dobr. Mene že par let sprašujejo če sm user posted image  zdej so pa že obupal pa dojel da sam preveč rada jem.user posted image
Tku da ene pol leta sploh ne bo noben opazuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: punce!
6.10.2006 14:11:01   
Anonimen
Mene že par let sprašujejo če sm zdej so pa že obupal pa dojel da sam preveč rada jem.


u matr..user posted image  pr men še ni tko daleč.. sam pr mojih 170 cm in 64 kg se trebuh kr dobr vid..user posted image

pa bi ful rada shujšala, da bi se pol user posted image  čim prej poznala... sam nekako ne gre..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: punce!
6.10.2006 14:14:25   
Anonimen
Joj biba zdej sm pa zihr da nism tiuser posted image

Me je pa mal več skupejuser posted image

Ja men je pa dohtarca rekla če hočem shujšat da nej sam nej pol ne pričakujem da bom hitr zanosila, ker mam kar dost visoko težo. Tku da smo se odločil da bomo mel rajš prej user posted image  pa da bomo pol hujšal.

Zdej pa čakamouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: punce!
6.10.2006 14:18:58   
Anonimen
ampak vseeno bomo skupi jokale, k se nama še pr 6 mesci ne bo vedlo da smo user posted image  !!user posted image

matr, še 5 al pa 6 dni,predn bomo kej vedeli...user posted image  sej mislim d itak nism.. sam nikol se ne ve..

aja pa še to.. a katera kaj ve, kako je s čistili?? sem ravno zglancala celo hišo. seveda s čestili.. matr, na trenutke se mi je zdel kot da ga pijem, tok sm ga mela v ustih in nosu..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: punce!
6.10.2006 14:32:51   
Afnica
Hey hey! Ojej, čistila...jaz vem, da Domestosa ne uporabljam več, ker se mi pol ranice v nosu nardijo od tistih 'hlapov'. Tak da pri čistilih je kar malo za pazit.
 
Aja, pa še nekaj...nama ni ratalo v prvo. user posted image  Danes je prišla user posted image  v vsej svoji veličini in bolečini!

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: punce!
6.10.2006 14:33:59   
Anonimen
Ej jst isto včeri!
Sm kopalnico drglna in bljak....user posted image
Pa sm si za vsak slučaj dala rokavice(ki jih drgač nikul nimam) ker so močna čistila pa da neb blu kej narobe pa so mi šle tolk na jetra da sm jih mogla dol vrčt. Jst ne vem kako z rokavicami pucajouser posted image

Ja jst sm se odločla da še počakam ta tedn če je ne bo in šele pol delam test. K ne bom spet dnevne plače vrgla za testeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: punce!
6.10.2006 14:35:28   
Anonimen
Joj @fnica user posted image

user posted image Sej bo!

Pa drug mesecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: punce!
6.10.2006 14:39:25   
Taula
@fnica, sej bo pa drugi mesec prijelo. user posted image Sej jaz sem na istem...user posted image že trka na vrata. Se tolažim da to pomeni da sem plodna vsaj.(upam)

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: punce!
6.10.2006 14:57:30   
Anonimen
Jst ne vem kako z rokavicami pucajo


tud js ne morem.. sem pač 2 ure drgnla brez rokavic..

Ja jst sm se odločla da še počakam ta tedn če je ne bo in šele pol delam test.


js tud počakam še en teden.. tja v petek bom delala test. če je prej ne bo user posted image . danes se mi je že zdelo da bo prišla, potem pa ni bilo nič..user posted image  

po pravici povedano, ne bom itak nič jezna, če je ne bo.. ker mam kr mal pomislekov ta mesec.. enkrat bi, drugič ne bi imela user posted image .. oz..  nikol nisem 100%

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: punce!
6.10.2006 15:06:50   
Anonimen
Ma sej jst mislm da nikul ne bomo 100%.
Jst mam itak kkšn dan napade da itak ne bom znala z user posted image  delat, pa da nism dost odgovorna....
Ma je pa res da si user posted image  ful želim že dalj časa tku da ....
Mislim pa da take misli vsakega obletavajo ko načrtuje oz tudi ko si že ustvari družino. Vsaj upamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: punce!
6.10.2006 15:21:44   
Taula
Dvom in strah je prisoten pri vseh se mi zdi. Mene bi bolj skrbelo če bi mislila da sem pripravljena 100%, da bom itak vse znala, da sem dovolj odgovorna.
Jaz si strah predstavljam pod to da sem bom toliko bolj trudila, da bom dobra mamicauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: punce!
6.10.2006 15:26:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Dvom in strah je prisoten pri vseh se mi zdi. Mene bi bolj skrbelo če bi mislila da sem pripravljena 100%, da bom itak vse znala, da sem dovolj odgovorna.
Jaz si strah predstavljam pod to da sem bom toliko bolj trudila, da bom dobra mamicauser posted image


user posted image Točno tako!user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: punce!
6.10.2006 15:43:30   
mika
pa bi ful rada shujšala, da bi se pol čim prej poznala...

jaz sem suha ko kristus, pa se mi do 5 meseca sploh ni videlo, da sem noseča. So me zafrkavali, če sem ziheruser posted image .

Punce, želim vam, da čimprej zagledateuser posted image user posted image  in, da boste kmalu zibale svojeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: punce!
6.10.2006 15:46:46   
gospodicna
pozdravljene punce! vidm da mam tud jst iste težave kot ve oz. ve iste kot jst user posted image
jst moje user posted image ne pričakujem 12.10. edino ena stvar mi ne gre iz glave. prej se mi ni nikoli vrtilo v glavi ( ne takrat ko hodim ne ko sedim v glaven nikoli zdej pa skoz). po moje je to mal psiha. upam da se bo vse srečno končalo tako za vas kot zame.

držim pesti za vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?