|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dodatek k vozičku za večjega otroka
5.10.2006 9:14:26   
pinkiponki
Ja, zanima me, če imate ta dodatek k vozičku za večjega otroka (naša je stara 2 leti), zgleda kot nek dila na kolesih na vozičku Quinny freestyle 3XL. Ne vem, če se dobi in če se, koliko stane, kje ga kupiti in ali je sploh uporaben.

Hvala

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.10.2006 9:43:55   
Maleal
Jaz sem tudi razmišljala v tej smeri,sicer je še čas,a vseeno,gledala sem na spletni strani sončka pride pa nekje 13 jurjov.Upam,da se bo kdo javil,ki ima s tem izkušnje,l.p.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.10.2006 12:34:03   
andrejka82
Jaz sem svoji kolegici nedavno kupila tole za darilo. Prakticno in zabavno za otroka.

user posted image  

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.10.2006 13:44:03   
smrček
andrejka82 ali lahko prilepiš kakšen link, kje si tole kupila in kolk stane, oz, kje se da tole malo probat.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.10.2006 14:17:05   
andrejka82
Smrcek, tukaj pripenjam link http://www.swiss-strolli-rider.de/ 
 
S postnino za Slovenijo pride 24.480 sit, ce narocis preko neta.
Jaz ti ga lahko zrihtam za manjsi znesek. V kolikor te zanima, me kontaktiraj na PS.
Drugace je to nova zadeva izpod rok svicarskih tehnologov in veliko odresenje za starse.user posted image  
 
Lp

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.10.2006 21:35:14   
petri85
Morda bo le za Pinkiponki ali smrčka razveseljiva novica, da se ta zadevca, ki jo je omenila andrejka82 že nekaj časa prodaja pri nas v podjetju Comfort d.o.o. po nižji ceni. Od 15.okt. pa je še v akciji za 14.900 SIT!
Pri nas smo tudi to gledali, pa bo naš ta starejši ob rojstvu bratca ali sestrice star le 16m in je zadeva morda še malce prenevarna zanj!

www.hartan.net/akcija.pdf

Lp!

petri85

< Sporočilo je popravil petri85 -- 5.10.2006 21:40:52 >

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.10.2006 22:59:22   
andrejka82
Ooooo Petri, po tem pa tako fajn, hvala, ker si tole sporocila. user posted image  

Dobro da vem, ker jih bom sla v to maticno fabriko tukaj v Zürichu kar podrezat, zakaj pa moramo mi, ki zivimo poleg te fabrike, placat vec, kot v drzavah , kjer je to v bistvu uvozni izdelek?! user posted image  Kr neki?!

Lep pozdravcek. user posted image

(odgovor članu petri85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
6.10.2006 11:03:55   
asso
A ni ta zadeva celo tle na ringaraja v prodajiuser posted image  Mislim, da sem neki cajta nazaj to zasledila.

Drugače pa se meni zdi to za dvoletnika še malo nestabilno. Mi smo za našo nabavili Buggy board. Ga imam doma v škatli, čaka še na montažo in preizkušnjo. Jaz se samo bojim, da potem naša sploh ne bo hotela hodit, da se bo samo vozila in nič utrudila (kdo bo potem spal?). Poročam v naslednjih dneh, ko sprobamo zadevo.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
6.10.2006 11:25:17   
andrejka82
Strolli je primeren od 16 MES naprej. Zadeva je stabilna in se giblje ravno tako, kot vozicek, ce je sprehod v mirnih korakih, je tudi voznja na prikljucku taksna. Otroku je treba pac dopovedat, da se mora drzat za rocke in to je vse. Buggy board se montira takoj za vozickom, oziroma pred vasimi nogami.... ta strolli pa ob strani, tako, da vam je otrok ob boku in vi lahko brez problema hodite za vozickom. user posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
7.10.2006 16:46:05   
andrejaz
Mi imamo zmontirano tole

http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1220/BUGGYBOARD/-/

paše pa tudi na voziček quinny freestyle 3xl

v 2 mesecih kot ga imamo zmontiranega se je večji peljal natanko 1x in to 20 metrov.občasno se samo gor vsede, da lažje pije in kaj poje, če v bližini ni klopce da bi se vsedel.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
7.10.2006 17:12:58   
asso
Mi smo zadevo zmontirali in za enkrat se naša rada pelje. Sicer je namenjeno, da stoji, ampak naša se tudi vsede in se vozi sede.

Tudi, če je pred nogami ne moti, ker je tako visoko, da noga gre tudi spodi in je precej naprej, da sploh ne moti.

Zaenkrat je uspešno. Bomo videli v bodoče.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
7.10.2006 17:16:26   
andrejaz
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Mi smo zadevo zmontirali in za enkrat se naša rada pelje. Sicer je namenjeno, da stoji, ampak naša se tudi vsede in se vozi sede.



Kam pa da noge ko se pelje sede? A z njimi drsa po tleh?

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
9.10.2006 13:00:00   
Anonimen
A pa ta zadeva paše na vse vozičke? user posted image

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
9.10.2006 22:50:48   
žiža
Jaz tud iščem tole zadevo. Buggy board namreč. Moj ga je gledal v pikapolonici in stane 15.000sit. Pa se meni zdi to tako zelo drago user posted image
Asso kako pa funkcionira ko moraš recimo voziček dvigniti za kakšen robnik al kaj podobnega.
Samo za eno "rolko" 15.000 sit.  user posted image A ni to drago no? Pa glih mogl si bomo nekaj umisliti ker zdej nikamor ne pridemo. Sej drugač ful rada hodi pa nič ne bluzi zraven samo takoooooooooo poočaaaaaaaaaassssssssssssssiiiiiiiiiiii se premikamo.  Če katera ve uza kakšnega rabljenega, naj sporoči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
10.10.2006 7:40:09   
honey
Punce, glede tista koleščka tam zadaj za na voziček, ki ga je omenila Andrejka82, sem ga videla tudi v Rutarju na Rudniku, tam pri vozičkih. Sicer ne vem, katere firme je in kakšna je cena, ampak vem, da ga imajo. Mi si bomo morali tudi omisliti nekaj takega, ko bomo naročil še eno pikico, ker drugače bomo hodili samo okrog hiše. Naš cukrček je trenutno star 18 mesecev.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
10.10.2006 7:57:17   
asso
Oj,

nam buggy board dobro služi. Na momente je stoje, na momente sede z nogami naprej prek vozička. Noge ne drsa ob tla.
Naročila sem ga preko sončka. Ja cena je res, ampak za enkrat zgleda zadeva v redu, kvalitetna in nimam občutka, da se bo kmalu zamortizirala.
Kako je z robniki user posted image . To nismo še poskusili, naš je poskusu le makedam. Drugače ima neko špagico, ki ko ni v uporabi se ga lahko zaveže gor. Morda pa za pločnike gre mali dol in zavežeš pa dvigneš user posted image  Kaj pa jaz vem, bi potrebno poiskusit. Kasneje lahko dam v album tudi kakšno slikico obeh variant: stoje in sede.
No, nam Strolli po mojem ne bi prišel v poštev, ker se naša non stop neki obrača in po moje ne bi rablo dosti, da zgrmi na tla. Na buggy-ju, jo lahko nekako zadržim, ampak tamuser posted image .

Jaz ne reklamiram ne enega in ne drugega, ampak podajam moje izkušnje.

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
10.10.2006 22:33:46   
andrejaz
A daš prosim gor kakšno slikico kako se pelje sede. A da potem noge pod voziček - v košaro?

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
11.10.2006 8:34:57   
žiža
evo našla eno stran. Pri nas jih imajo v trgovini mami v Trzinu
http://www.lascal.se/html/kb_main.aspx 

www.mami.si

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?