|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaki in špinača ?
2.11.2006 23:24:14   
Salina
čiao!imam 4mesečno punčko in ji že počasi uvajam gh in me zanima če kaki in špinačo že lahko proba?

< Sporočilo je popravil wahoo -- 3.11.2006 11:28:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaki in špinača ?
3.11.2006 12:40:14   
KatjaD
Salina - jaz sem mojemu dala špinačo pri 5-ih mesecih, ker je ravno takrat bila na vrtu. Kaki pa šele sedaj, ko je star 9 mesecev, ker ima kar dolga vlakna, razen če uspeš spasirat bolj na fino...

(odgovor članu Salina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaki in špinača ?
4.11.2006 20:26:51   
livia
Na seznamu, ki mi ga je dala patronažna sta kaki in špinača eni prvih stvari, ki ju lahko daš otroku.
Naša je jedla že oboje.
Pa dober tek.

(odgovor članu Salina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaki in špinača ?
4.11.2006 21:29:20   
škratek
Mi smo s špinačo poizkusili na začetku uvajanja - 6 mesecev in pol, pa je ni marala in je ne je še sedaj pri 8 mesecih. Sem mislila, da jo bo raje pojedla, če dam lepo adaptiranega mleka in kislo smetano - pojedla je , potem pa vse skupaj zbruhala. Ampak na splošno ne obožuje zelenjave. Mislim,da poizkusiš lahko vsekakor, čeprav sem v neki literaturi zasledila, da je potencialen alergen (samo ne vem za nikogar, ki bi bil alergičen na špinačo).

Kaki pa njam, njam...user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.11.2006 9:15:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu škratek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaki in špinača ?
6.11.2006 16:36:56   
KatjaD
auroraa - jaz mu dajem blitvo z vrta (do sedaj, ko je bila zunaj), kar smo meli viška, sem pa skuhala, spasirala in dala v skrinjo, da bo še za čez zimo. Naš jo preprosto OBOŽUJE!!! tako, da je vedno kot rezerva, če drugega noče jest.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaki in špinača ?
9.11.2006 22:28:00   
eya
Kaki sem jaz s paličnim ravno zaradi vlaken na hitro zmiksala in ni bilo niti sledi več od vlaken. Ga ima pa res rad.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaki in špinača ?
10.11.2006 19:56:26   
petka
Tudi pri nas jemo kaki sedaj skoraj vsak dan in je pravi hit user posted image . Mu ga pa spasiram s paličnim (kot na žalost tudi vse ostalo, ker se drugače samo spakuje user posted image ).
Včasih dodam žličko jogurta / skute / piškotek ali pa nič, user posted image  ga obožuje!

Špinačke pa še ni poskusil, ker ni pretirano (oz. sploh ne) navdušen nad zelenjavo user posted image

_____________________________





(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...




dojencek
v3sn4

z dojenckom na letalo?

da (64%)

ne (36%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!