|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je kje kdo?
1.7.2008 23:24:40   
marčika
user posted image Ali res ni nobenega, ki bi mu pri alergiji na pršico pomagala bioresonanca???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je kje kdo?
2.7.2008 13:04:11   
beruška
to pa tud mene zanima, če se jo lahko rešim user posted image

(odgovor članu marčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je kje kdo?
2.7.2008 13:07:25   
Tanik
meni so tudi postavili diagnozo: alergijo na pršice od vseh drugih alergij, ki jih imam. zaenkrat rešujem s tem kot so mi naročili, nič tepihov, zaves, vodni sesalec, čez dan odkrita postelja, redno čiščenje, blazine, kovtri taki k je proti pršicam ( ne vem kako se reče), nič dek.
bioresonanca, nimam pojma.tudi poznam ne nobenega.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 13:18:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je kje kdo?
5.7.2008 21:48:56   
marčika
Hvala smo se odločili,da ne bomo šli na bioresonanco ,najbolj me je odbilo to ko nam je tam zdravnica za malega priporočala dieto,potem pa je rekla ,da,če ima pa res kakšne bonbone,ki se jim ne more upreti,naj jih naslednjič prinesemo zraven,da jih poterapirajo,potem jih bo pa lahko jedel-ZA MENE JE TO ZNANSTVENA FANTASTIKA!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je kje kdo?
5.7.2008 21:50:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: marčika

Hvala smo se odločili,da ne bomo šli na bioresonanco ,najbolj me je odbilo to ko nam je tam zdravnica za malega priporočala dieto,potem pa je rekla ,da,če ima pa res kakšne bonbone,ki se jim ne more upreti,naj jih naslednjič prinesemo zraven,da jih poterapirajo,potem jih bo pa lahko jedel-ZA MENE JE TO ZNANSTVENA FANTASTIKA!user posted image user posted image user posted image


Kaj pa imajo bonboni veze z alergio na pršico?

(odgovor članu marčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je kje kdo?
5.7.2008 21:54:48   
marčika
MI IMAMO TUDI VSE PO PREDPISIH GLEDE PRŠICE,ZANIMA ME KAKO REŠUJETE SITUACIJE NA OBISKIH,KO SE OTROK ZAČNE ČOHATI PO NOSU IN KIHATI,PA ŠE PO ZDRAVILU NE MINE ŠE DO KONCA DNEVA,KO SMO ŽE ZDAVNAJ DOMA???user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je kje kdo?
5.7.2008 21:58:22   
marčika
predpisala nam je dieto brez sladkorja,da se najprej znebimo KANDIDE ,potem pa še pride na vrsto pršica in ostalo

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?