|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dunaj
18.10.2006 19:06:29   
corfu
Z mojim možekom greva 16.12. na dvodnevni izlet na Dunaj. Baje je čudovito in vse polno lučk!

A je kdo med vami že bil in ima mogoče za naju kakšen nasvet, predlog, opozorilo?


Lep večer želim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dunaj
18.10.2006 19:33:37   
tinčica
jaz sem bila ene 2 leti nazaj, je ful lepo mesto pa fullllll drago, ajoj kok je za kupit ampak res zamo za globok žep.
me smo šle na kavo pa se samo usedemo pa primemo cenik ti povem še v isti sekundi smo zbrisale ven.
men je bil zelo zanimiv cesarski dvor, to si pej ogledat, ostalo pa že ne vem več k sem sam po trgovinah šibala pa sline cedila.

lp

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dunaj
18.10.2006 19:38:29   
corfu
Moja tašča je bila nekaj let nazaj. Ona pa je baje nakupila darila za komplet familijo za nek hecen denar (puloverje). Ti na najbrž že nisi zavila v pravo kavarnouser posted image ...sm da ne boš mislna, tako sem jaz z mojim ušla iz Bleda in ene gostilneuser posted image  ko sem vidla kolk je en zrezek mi me kmal kapuser posted image

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dunaj
18.10.2006 20:25:05   
vesna.com
Jst sem bla!Res je čudovito,res drago ampak na tistem božičnem sejmu si komot kej kupiš.Nasvet:toplo se obleci .

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dunaj
18.10.2006 21:42:45   
Anonimen
Božični sejem.
Bolšji sejem ob nedeljah.
Saher torta v kavarni. Drago, a sladko veselje.
Albertina.
Kunst haus (Hundertwasser).

Živalski vrt je mega; sem bila brez otrok in sem zelo zelo uživala.

Odsvetujem Prater.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dunaj
19.10.2006 9:59:35   
soncece24
Meni je bilo zelo zelo všeč. MAm pa samo en nasvet. Obleči se kot da greš v sibirijo. NA dunajo ful piha, mrzlo je ko pes. Pa ne pozabi na rokavice!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dunaj
19.10.2006 17:38:26   
marcela
Mič, zakaj pa Prater odsvetuješ. Midva sva hotela otroke okrog božiča kot darilo peljati na Dunaj. toda sedaj, ko to čitam o vrtoglavih cenah me malo mineva, ker se bojim, da jih bojo na božičnem sejmu preveč oči bolele in bodo sitnarili. Je namreč kolegica rekla, da imajo na sejmu čudovite igrače in druge reči. Zato razmišljam, da bi raje šli v Gardaland takrat, a smo že bili tam, sicer res ne za božič.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dunaj
19.10.2006 19:20:00   
Anonimen
Prater je meni deloval zelo "zanikrno" (oprosti izrazu, ampak tale ga najbolje opisuje), še za odrasle ni, kaj šele, da bi bil prijazen otrokom.
Edina vredna dogodivščina je vožnja z velikim kolesom, to je pa tudi vse....
Se ne da primerjati z Gardalandom.

(odgovor članu marcela)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dunaj
20.10.2006 6:46:48   
marcela
Mič, hvala za odgovor. Bomo upoštevali nasvet.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dunaj
20.10.2006 22:06:14   
jana26
Jaz sem tudi bila tri leta nazaj za dva dni  povabljena s strani ene firme, ki nam je izlet tudi častila. Glede cen izdelkov je Dunaj drag, smo pa šli v nakupovalno središče, kjer pa sem kupila kar nekaj stvari, se mi zdi da je bila cena pa enaka kot pri nas. Smo na hitro pregledali znamenitosti Dunaja, veliko tudi iz avtobusa, saj je bilo premalo časa, da bi se dalo vse ogledat.

Mrzlo pa zna bit, zato ti jaz tudi priporočam topla oblačila.

< Sporočilo je popravil jana26 -- 20.10.2006 22:08:32 >

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dunaj
23.10.2006 12:43:04   
corfu
Punce, hvala!user posted image   Komaj že čakava!

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj morate prebrati letos poleti?
Bliža se poletje in treba je spakirati tudi knjige, ki jih bomo brali, ali pa vsaj poskušali brati na plaži. Letos smo p...
Osem stvari, ki jih vzemite s seboj na dop...
Dopust ob morju z malimi sončicami in sončki je čudovit, seveda pa je treba pripraviti kar nekaj stvari za s seboj. Da b...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?