|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mladost=norost
3.11.2006 15:03:28   
madonna
Malo me je strah, ker sem zanosila nenačrtovano, tako, da nisem bila ravno pridna. Pač kot vsi mladi sem se pogosto zabavala (cigareti, alkohol), tako, da mi zdaj ni čisto vseeno. Sicer ni bilo nič pretiranega, pa vseeno, ali mislite, da ima to lahko kakšne posledice?

Tenks
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mladost=norost
3.11.2006 15:10:39   
total
Nima,bit kaj narobe,sam zdaj to opusti. Jaz sm tudi za staro leto pila in kadila, celo noč feštala ,seveda čist normalno kot vsi maldi,pa sploh nisem vedela da sem noseča,pa je vse ok.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu madonna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mladost=norost
3.11.2006 15:15:02   
lojzika
Jaz nisem ne pila pa ne kadila pa sem rodila v 32 tednu.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mladost=norost
3.11.2006 15:33:12   
kapica
Ne se s tem obremenjevat, spremenit tako vec ne mores. Zato pa bodi sedaj naprej pridkana user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mladost=norost
3.11.2006 16:10:49   
Anonimen
Kolko jaz vem nima to nobene veze, poznam par primerov, ko so med celo nosečnostjo kadile in je z otroki vse ok. Pa tudi takšen primer ko so mamici, ki ni kadila nikoli v življenju rekli da se na maternici vidi da kadi.

Dobro pa je zaradi tebe in otorka da sedaj to opustiš.

Pa lepo nosečnost ti želim

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mladost=norost
3.11.2006 16:41:43   
lelaval
Jaz sem tudi v začetku - 1. mesec pila in kadila, pa ni bilo z otročkom nič narobe. Ampak potem sem čez noč nehala kadit, kozarček vina pa sem mogoče le še 2x v nosečnosti spila (za RD).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu madonna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mladost=norost
3.11.2006 18:02:29   
žužu
nič ne bo narobe. razen, če s tem nadaljuješ. in ni gršega, kot nosečnica s steklenico piva in čikom v ustih. res.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mladost=norost
3.11.2006 18:14:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žužu

nič ne bo narobe. razen, če s tem nadaljuješ. in ni gršega, kot nosečnica s steklenico piva in čikom v ustih. res.


Se ti pridružujem, meni že nasploh ni všeč če je ženska pijana.

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?