|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pisne kazenske naloge!
13.11.2006 19:47:23   
hariba
Moja hčerka hodi v prvi razred in danes so v podaljšanem bivanju za kazen 50 x dobili za napisat stavek:Na kosilo se mirno čaka v vrsti!
Saj jaz verjamem , da so divjali, a vseeno se sprašujem o smislu in učinku te kazni. Saj tudi tastarejša 2 sta že imela kaj podobnega zanapisat, pa tudi v času, ko sem še jaz v šolo hodila smo pisali podobne neumnosti za kazen. Ampak to ne pri šestih letih  in 50 x. Halooo! Ko bi vsaj kaj iz berila dala za prepisat.
Ker opažam, da je tu gor zelo veliko učiteljic, bom zelo vesela kakega stokovnega mnenja.
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pisne kazenske naloge!
13.11.2006 20:04:32   
Anonimen
user posted image  V prvem razredu otroci ne znajo pisat.

(odgovor članu hariba)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pisne kazenske naloge!
13.11.2006 20:16:08   
hariba
Ja saj zato se mi zdi to noro, je napisala stavek na tablo. Naša sicer zna. Niso pa vsi iz prvega razreda, enih par je tudi iz drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pisne kazenske naloge!
13.11.2006 20:31:46   
Gina
Ojoj! Pa ne da mi ne bi bilo znano. Naša je menda vsak drugi dan prišla do nedavnega s kazensko nalogo, dodatnih ne vem koliko stavkov. Ni mi jasno, kako učitelj ne najde primernejših ukrepov, kot je tale. Nimam sploh komentarja. Kot starš pa imaš dve možnosti, lahko nekaj časa to toleriraš, če misliš, da je smiselno, lahko pa enostavno rečeš učiteljici, da domače naloge niso obvezne, še manj pa so take naloge smiselne in primerne, ali bi se jih smelo ocenjevati, zato jih svojemu otroku ne boš dovolila pisat.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pisne kazenske naloge!
13.11.2006 20:59:58   
dulcinea
Pri šestih letih pa taka naloga res ne zaleže. Prvič ne znajo pisat, drugič pa... Mislim, da bi mogla najti kako drugo kazen. Tako, ki bi bila res kazen zanjo.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pisne kazenske naloge!
13.11.2006 21:13:28   
Katrin
Kot učiteljica se s tem ukrepom ne strinjam. Prvič, ne vidim smisla in drugič v prvem razredu otroci pač ne znajo pisati in je treba najprej utrditi fino motoriko.

Ne vem, kaj naj ti rečem, ker sem naravnost zgrožena!

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pisne kazenske naloge!
14.11.2006 14:05:50   
Anonimen
Ojej user posted image  Imam občutek, da je bila učiteljica totalno nemočna. Ali pa ji je res pošteno prekipelo in se ni nič drugega spomnila user posted image  

Upam, da se v prihodnje to ne bo dogajalo...sploh ne prepisovanje nečesa iz table. 
Sem pa drugače ZA kazenske naloge v res hudih kršitvah, ko se otroci dobesedno že delajo NORCA iz učitelja. V 1. razredu bi bila lahko to npr. TIHA IGRA ZA MIZO, ENA STRAN GRAOMOTORIČNIH VAJ, EN TEDEN BREZ RAČUNALNIKA ipd... 

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?