|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim nasvet - UZ pri dr. Rešu
15.11.2006 14:24:26   
dolenjka
Spet bi nekaj vprašala:

V soboto zjutraj imam UZ pri dr. Rešu, da vidi kako sem odreagirala na prvo terapijo Klomifena in Agrulaba in hkrati "preveri" ali plavalčki mojega možiclja pridejo dovolj "globoko" in preživijo. Rekel mi je, da naj pridem ob 6h zjutraj. Sedaj pa me zanima, če moram biti res ob 6h že tam, ali lahko pridem tudi kaj kasneje, npr. ob 7h, ker mi je ura res malo kruta user posted image
Na vratih sem videla, da ob sobotah in nedeljah dela od 6h - 8h zjutraj, zato sprašujem. Je katera že bila pri njemu čez vikend?

Aja pa še to: stuširat se verjetno ne smem ali pač (glede na to, da gre tudi za pregled, koliko plavalčkov preživi)? user posted image  user posted image  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim nasvet - UZ pri dr. Rešu
15.11.2006 14:31:59   
nena m
Če ti je rekel ob 6 h, je najbolje da si tam res ob 6 h. Je pa tako, včasih ni nič narobe, če prideš pozneje, včasih, če se mu kam mudi, je pa slabe volje in lahko slišiš kakšno pikro. Je pa možno, da ga ob 7.30 že ne dobiš več v ordinaciji. Jaz ti svetujem, da si tam vsaj do 6.30.

Pa dobro opravi.

Lp

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim nasvet - UZ pri dr. Rešu
15.11.2006 14:34:58   
Ninika1
draga dolenjka,
tuširaš se lahko čisto normalno. Kar se tiče ure pregleda pa seveda, da lahko prideš kasneje . Je pa res, da če hodiš v službo je še kako vredu, da dela že ob šestih, da ne rabiš zamudit.
Srečno!

_____________________________

Ninika

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim nasvet - UZ pri dr. Rešu
15.11.2006 14:35:59   
Anonimen
ne, ti ne svetujem da prideš ob 7 ker boš najverjetneje zvisela. Reš ima ob 8 že punkcije v postojni in mora že pred 8 bit tam.  Ko sem jaz hodila k njemu je začel 5.40 in je končal že ob 6.20. nažalost je tako zgodnja ura, amapk k sreči, ne rabiš jemat bolniške ali dopusta. Če pa nikakor ne moreš, pol ga pa pokliči in vpraši. amapk se mi zdi, razen, če se zdaj ni gužva povečala da do 6.30 vse zaključi. kolk časa pa še potem ostane v ambulanti, ap ne vem.

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim nasvet - UZ pri dr. Rešu
15.11.2006 14:38:17   
Anonimen
seveda da se lahko stuširaš, saj plavalčki grejo not, če so ta pravi, ti si pa itak ne spiraš nožnice, temveč samo umiješ

ura tije kruta, amapk ko boš enkrat v postopku, če boš seveda, boš mogla skoz tako zgodi vstajat, nažalost. tako, ad ti bo samo ena uvertura

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabim nasvet - UZ pri dr. Rešu
15.11.2006 14:54:39   
dolenjka
No, ste me kar hitro potolažile! Ena znanka je rekla, da se ne smem stuširati in se mi je zdelo čudno, vseeno pa sem ji verjela, ker naj bi ona to že dala skozi. Takoj se bolje počutim, ker z robčki res ni isto kot voda, a ne? user posted image  user posted image
In če ve pravite da moram bit ob 6h tam pač bom, nimam kej drugega, kot vstat ob 4.45 in it! Mogoče je pa najboljš da sploh spat ne grem? user posted image  user posted image  Sam naj bi pa ležala je rekel, in nič na WC hodit user posted image  Tko da ne vem kaj naj počnem, da ne bi zaspala, ker celo noč user posted image  pa tut ne gre! 5 budilk si bom naštimala, pa še moj je bolj rahlega spanca in bo šlo, sem prepričana!
Jao jao, če bi mi kdo pred 2 leti rekel da bo tole tko zgledal bi mu rekla da je na glavo padu. Zanosit pa res ni problem, a ne? Yeah right....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabim nasvet - UZ pri dr. Rešu
15.11.2006 15:01:37   
Anonimen
ja dolenjka tako pač je. user posted image user posted image

ja po seksu bi pa naj malo poležala in ne šla takoj na wc. tega pa se drži. sveče pa glih ne rabiš delatuser posted image

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabim nasvet - UZ pri dr. Rešu
15.11.2006 15:13:17   
dolenjka
Nič bat, ne bom kaj ekstra telovadla. Rajš sploh ne probam, ker glede na to, kako lesena sem, se mi kaj hitro lahko zgodi da ugotovim, da tut sveče ne naredim več! user posted image  user posted image  user posted image  Pa ne sam lesena, tut lena sem tolk, da se kaj takega ne bi spravla delat. Če imajo dovolj energije bodo v vsakem primeru prišli na cilj! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?