|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelen kakec
16.11.2006 12:40:29   
ema79
Prosim za pomoč!
Moja Julija je stara 17 dni. Zadnje dva dni ima zelen kakec in ne vem od česa bi lahko to bilo. Sem danes patronažno vprašala, a je rekla, da od kake hrane, sam jst se načeloma kr držim jedilnika, ki so mi ga dali. Pol je vprašala, če pijem kavo in sem rekla, da ja, eno vsako jutro in da je od tega. Sam zakaj je blo pa pol 14 dni vse ok, zdej pa naenkrat tole?
Povejte mi, drage mamice, če se je to tudi pri kateri od vas to zgodilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelen kakec
16.11.2006 12:43:21   
mml
Pri dojenih otrocih je lahko drekec kakršne koli barve...od svetlo rumene medene...do rjave...zelene...tako da mislim, da ni razloga za skrb

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelen kakec
16.11.2006 12:45:50   
Anonimen
Normalno.

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelen kakec
16.11.2006 12:55:30   
kimba
A si jedla mogoče špinačo? 

_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelen kakec
16.11.2006 13:14:19   
lstand
Tudi naša dojenčica je vmes imela zeleni kakec. Po posvetu s pediatrom je to čisto normalno za dojenega otroka. Takšno blato vsebuje oksidirana žolčna barvila.  LP

(odgovor članu kimba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelen kakec
16.11.2006 13:42:56   
ema79
kimba špinačo sem jedla čisto na začetku, ko sem prišla iz porodnišnice pa je bil takrat kakec čisto v redu.

Drugače pa hvala za odgovore, me  veseli, da je to normalno, čeprav ne vem, zakaj mi pa tega patronažna ni povedala.user posted image

(odgovor članu lstand)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelen kakec
16.11.2006 15:04:58   
eya
Žiga je tudi imel včasih tak kakec, se mi zdi, da predvsem takrat, ko je imel kolike.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelen kakec
16.11.2006 15:43:16   
monika30
Meni je patronažna rekla, da je zelen kakec, če ga kej prebava muči, zvija.
Pri nas je tud bil.


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zelen kakec
16.11.2006 16:33:45   
mojsoncek
Ja, res je, da znajo imeti malcki zelen kakec kadar imajo zelo mocne krce, ker se od vsega naprezanja zacne izlocati tudi zolc.

lp

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zelen kakec
16.11.2006 20:48:06   
dvojčicat
Pri nas imamo dvojčici in ena ima svetel rumenkast kakec, druga pa temnejšega in včasih zelenkastega, s tem da je imela krčke (hvala bogu so mimo) prva dvojčica. Verjetno je barva odvisna od prebave dojenčka, kar pa ni nujno povezano s krčki.

lp

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?