|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 20:34:52   
kapica
Drage moje punce user posted image !

Se tukaj vam vsem na glas sporocam, da mi je koncno po vec kot dveh letih in s pomocjo IVF-ja v drugem poskusu z zamrznjencki le uspelo zagledati pozitiven rezultat user posted image user posted image .  Obcutka srece sploh ne morem opisat, je nekaj neverjetnega, ko vidis da ves trud, vsi zivci in trepetanje le ni bilo zastonj.

Rada bi se samo se zelo zelo zahvalila vsem puncam, ki ste stiskale pesti in upale z mano, vse na forumu IVF,ICSI novembrke in decembrke, brez vas bi res tezko zdrzala ves ta cas. Dale ste mi veliko podporo in vednost, da se kdo misli name in upa.  Resnicno upam da pridete cimprej za mano user posted image .
Sasa, Niovi, siskamiska, Maza, pikovit, Mojca, mekeke, ninika  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

MISKA in POOPSIE, vama pa se posebej hvala, sta moji prijateljici user posted image user posted image user posted image . Ostajam z vama do konca user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 20:36:41   
kapica
Anitka, oprosti, sem te skoraj pozabila. Hvala ker si odprla temo zame, mi je kr nerodno user posted image .

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 20:47:06   
Anonimen
BRAVO PUNCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image       user posted image        user posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 20:47:33   
Anonimen
 ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image . Želim ti mirno in zdravo nosečnost ter zdravega user posted image .

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 20:52:01   
bodoča
Draga Kapica, za tako dolg trud si pa ti in tvoj dragi res zaslužita stoječi user posted image user posted image user posted image  in močni vam držim pesti, da bo vse vredu in bo to najlepših 9 mesecev. Ti je tvoja deteljica res prinesla srečo user posted image .
ČESTITAM mamica!!!

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 21:32:38   
tinkamiška
Kapica, še tukaj čestitke, ja vselje je nepopisnouser posted image Uživaj

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 21:59:21   
katipi
user posted image user posted image  Vidiš, da štiriperesne deteljice res prinašajo srečo!!!user posted image  Prijetno nosečnost ti želim!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 22:00:00   
Jacqueline
Kako lepo!!! Želim ti lepo nosečnost!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 22:03:12   
emaa
Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 22:16:35   
mika
superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 22:32:30   
Katrin
user posted image  Bravo! Iskrene čestitke ob tej veseli novici!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 22:50:35   
Anonimen
JuPiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!user posted image

Sm vesela zate...zdej pa uživaj,srečka nosečka!In pazi na svojo pikico v trebuščku!!!

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 22:55:21   
til
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Vse najlepše ti želim in kar se da mirno nosečnost. Bravo še enkrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
16.11.2006 23:20:59   
Wahoo RR
user posted image user posted image bravo...čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 7:01:10   
lana38
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želim ti lepo in zdravo user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 8:17:26   
Anonimen
kapica, moja prijateljica izreka sem ti že vse čestitke, pa ti jih bomše enkrat in še 100x če bo potrebnouser posted image .
Končno ti je uspelo, skupaj smo se prebijale čez težke dni in nikoli nisi izgubila upanja, zaslužiš si vso srečo na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo, draga moja kapica, jst te imam neskončno rada in gremo skupaj do koncauser posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Č E S T I T K E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 8:22:19   
Klarita
user posted image user posted image user posted image  Vesela sem zate. Iskrene čestitke in lepo ter zdravo nosečnost!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 8:34:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

kapica, moja prijateljica izreka sem ti že vse čestitke, pa ti jih bomše enkrat in še 100x če bo potrebnouser posted image .
Končno ti je uspelo, skupaj smo se prebijale čez težke dni in nikoli nisi izgubila upanja, zaslužiš si vso srečo na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo, draga moja kapica, jst te imam neskončno rada in gremo skupaj do koncauser posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Č E S T I T K E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja kapica, tudi od mene si dobila čestitke in jih še boš user posted image user posted image user posted image . nikoli vaju s poopsie ne bom pozabila, četudi, se boš zdaj preselila med nosečke, vem, da bom svojim vnučkom user posted image enkrat govorila o tebi kapica in tudi o tebi poopsie. rada vaju imam obe in sem srečna za obe. user posted image user posted image poopsie za stopnjami kapiceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 8:52:18   
Anonimen
MIŠEK, ti si tudi moja draga, draga prijateljica in I LOVE YOU TOO!!!!
Vidve sta moje sonce in moje upanjeuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 8:52:51   
kapica
Punce, najlepsa hvala. Res, sploh se ne zavedam, da so vse cestitke obrnjene meni. In da se ti naenkrat v zivljenju tako obrne sreca, da sploh ne dojemas.

Misek, tako kot si rekla, vidve z Poopsie, moreta prit za mano. Ni kaj, samo na vaju se cakam, da bomo se naprej skupaj cvekale user posted image .

Zivljenje je lepo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 8:54:11   
Anonimen
kapica, midve z MIŠEK sva že v nizkem štatuuser posted image ......

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 9:06:14   
soncece24
Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 9:30:21   
florena
super ...čestitke user posted image user posted image user posted image  tudi z moje strani.......želim ti čudovito zdravouser posted image .

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 9:43:31   
didi1
Iskrene čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image Želim ti čim lepšo nosečnost!!!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Fosilka je koncno nosecka!!!
17.11.2006 9:48:37   
Taula
user posted image user posted image ČESTITKE user posted image !!!user posted image user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?