|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera gre z mano v postopek IVF
27.11.2006 8:46:01   
Neža81
Morgen!

Že več kot dve leti  nisem bila tako vesela Muser posted image , ko sem jo danes. Jutri namreč začnem jemati tabletke FEMODEN (upam, da sem prav napisala), 4.1. se začnem špikati najprej z neimi inekcijmi, 18.1. pa še z drugimi inekcija. Punkcija je predvidena po 30.1.2007 in transfer okrog 6.2. - seveda če se bo vse vredu odvijalo.

No, katera gre z mano v postopek (MB)?

Lep dan!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
27.11.2006 8:58:47   
Sulfinija
Neža!

Jaz bi z veseljem šla v postopek z tabo,vendar še moje pošte kar ni.Tebi pa želim vso srečo tega sveta pa nam kaj poročaj kako napreduješ!!!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
27.11.2006 18:25:49   
Meka
Zdravo Neža,

lahko ti rečem samo Srečnica. Jaz sem na čakalni listi šele od konca julija, v četrtek pa imam sestanek z dr. Rejličem glede samega postopka. Kaj mislite, kdaj lahko pričakujem pošto od konzilija.

lp

M.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
27.11.2006 18:36:01   
Sulfinija
Ojla!

Jaz sem bila na čakalano listo dana lani julija in sem bila klicana na razgovor 9.12. Letos že pošto čakam od 30.03 in upam,da jo prejmem drugi mesec.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Meka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
27.11.2006 18:51:54   
Meka
Mojca9000 daj mi ti še malo letnice zraven piši, saj to izgleda, kot a že več kot leto dni čakaš na poziv konzilija, meni pa so rekli, da so čakalne dobe do 12 mesecev. Hvala

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
27.11.2006 19:10:17   
Sulfinija
Meka!

Na zs te čaka moj odgovor!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Meka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
28.11.2006 11:24:50   
Neža81
Meka, letos so se čakalne dobe žal povečale. Na čakalno list sem bila dana 19.1. letos, pošto pa sem dobila 7.10.2006. Meni so januarja rekli da bom morala počakati 6 m.  Obljubili so jo avgusta, avgusta pa so obljubili konv novembra, saj se je čakalna doba povečala od 6 do 9 mesecev. Dobila sem jo v 10 meescu. Jaz sem pol leta vsak dan čakala poštarja in bila na koncu razočarana. Po pol leta pa sem zadevo "pozabila", se relaksirala in si rekla ." Ko bo, bo!" Škoda živcev. Boš videla kako bo čas minil! Želim ti, da čimprej dobiš pošto?

Mojca 9000... tudi tebi želim, da čimprej odpreš kuverto!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
28.11.2006 21:19:50   
Meka
Hvala Neža. Tudi meni so štiri meseci od zadnjega pogovora z dr. hitro minili in upam, da mi bodo še naprej.
Velikoo uspeha želim vsem.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
29.11.2006 11:51:52   
neli
Pozdravljene!

Da,se še jaz uklopim med vas.Nekaj časa še bomo čakale sem prav danes mal poklicala v ambulanto in se je čakalna doba podaljšala.Ne moreš verjet,ko bi se za take stvari kakšen minister našel - verjetno se ne bo!?

Želim vam vsem skupaj VELIKO SREČE.

(odgovor članu Meka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera gre z mano v postopek IVF
29.11.2006 19:45:58   
Sulfinija
Neli!

Ja pa kok bomo še čakale no.Jaz sem mela upanje,da belo pismo dobim decembra vendar vse manj upam,kajti december je pred vrati no.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu neli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?