|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj k zdravniku zaradi kašlja?
14.12.2006 11:13:47   
Naja31
Moj sinko je bil 1 teden nazaj cepljen (revakcinacija Di-Te-Per). Takrat mu je pediatrinja tudi poslušala pljučka in je bilo vse ok. Malo je pokašljeval, ampak ni bilo vredno omembe. No, zdaj pa vsak dan bolj kašlja.
Pa ne, da bi pokašljeval čez cel dan, ampak zakašlja mogoče 2-3x na dan, zjutraj ali zvečer, čez dan zelo redko oz. nikoli. Tašča pravi, da ko je pri njej v varstvu, niti enkrat ne zakašlja. Ko pa zakašlja pa orn kašlja.

Nima vročine, iz nosa mu nič ne teče. Počuti se odlično.
Zdaj pa ne vem ali naj ga peljem k zdravnici ali ne?
Kaj mislite?

PA še na MONu sem brala, da naj bi se v Šiški pojavil oslovski kašelj, tako da me zdaj še bolj skrbi. No, saj vem, da me edino obisk pri zdravniku lahko pomiri, ampak vseeno me zanima vaše mnenje.

Cau, Naja

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 14.12.2006 11:18:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj k zdravniku zaradi kašlja?
14.12.2006 12:27:59   
tinica
Veš možno je da mu sluz teče po grlo in takrat ponavadi pač otroci zakašljajo, ker jih pač draži po grlu. Jaz se pretirano ne sekiram, če pač tako malo kašlja. Najbolje je da mu fejst čistiš nosek. Naš še vedno noče pihati iz noska zado sedaj ko je malo smrkav tudi zraven tej pa tej kašlja. Če tvojega otroka ne boli grlo ti zdravnica tako ali tako ne bo dala nič, ampak bo rekla da mu nosek čistiš z fiziološko raztopino. Kar se pa tiče oslovskega kašlja pa si preberi tukaj 

http://24ur.com/bin/article_print.php?id=2029105

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj k zdravniku zaradi kašlja?
14.12.2006 12:33:55   
tinica
No pa še tukaj je nekaj glede oslovskega kašlaj in cepiva (D-T-P).

http://www.pina.info/~svod/Peklstroj.htm#Oslovski



_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj k zdravniku zaradi kašlja?
14.12.2006 12:48:55   
srki
Glede na to, da nima vročine in tako fejst ne kašlja, ga ne bi peljala k zdravniku. To, kolikor tvoj kašlja, skoraj ni omembe vredno. Lahko pa kupiš kakšen zeliščni sirup.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj k zdravniku zaradi kašlja?
14.12.2006 13:16:38   
nuala
Oslovski kašelj ima zelo očitne znake, ki jih težko spregledaš.
Jaz otroka, ki zakašlja nekajkrat na dan in nima mobenih znakov bolezni nebi peljala k zdravniku ( če bi me zelo skrbelo, bi zdravnika poklicala ).


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?