|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rodit z astmo
11.12.2006 17:19:41   
malecka_mateja
ojla!
mene zanima če je katera rodila in ima astmo??kako je bilo pri porodu je doživela kakšen napad ali je porod bil normalen ali je moral biti carski???
moj g sicer ve ampak ker sedaj nisem mela ful težav mi ni niti napisala v matrinsko sedaj pa se mi zdi da me vedno bolj mantra in me je strah kako bo pri porodu da nebi dobila kakega napada??
prosim za iizkušnje!hvala

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rodit z astmo
11.12.2006 20:08:43   
XXYY
Živjo!

Jaz bi ti svetovala, da na naslednjem pregledu pri svojem g. poveš, da te pač sedaj muči astma in da malo težje dihaš. Potem boš pa videla, kaj ti bo svetoval - kako in kaj.

Drugače jaz nimam astme, sem pa srčni bolnik in je bil prez problema porod.

Res, povej to svojemu ginekologu/inji, da ti napiše v materinsko knjižico.
 
Pa čimlažji porod ti želim.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rodit z astmo
13.12.2006 7:57:08   
malecka_mateja
tnx za odgovor sej bom povedala ampak sem pač hotela slišat kako izkušnjo da bi videla na kajse lahko pripravim!vseeno hvala!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?