|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ostajam z vami
14.12.2006 12:42:31   
nussy
Punce cau.

Na Miklavža sva zagledala user posted image , se že veselila, no potem se je pa v nedeljo zvečer vse podrlo, začela sem malo krvaveti, do jutra že ful, takoj sem šla k ginekologinji in po nekaj preiskavah smo ugotovili, da je najina pikica šla.      user posted image user posted image user posted image
Sicer so me poslali tudi na abrazijo, vendar so tam rekli, da se bo vse samo sčistilo. Za nama so hudi in težki dnevi, počasi prihajava k sebi, in zato sem tudi ponovno prišla na vaš forum, ker si še vedno želiva najinega user posted image  in ga bova čez 14 dni, ko imam pregled tudi začela 'delati'.

Tako da sem še vedno z vami in vam vsem želim vse naj naj in srečo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 12:50:22   
Fargesia
Draga Nussy! Zelo mi je hudo zate, za vaju. user posted image user posted image user posted image Pa vendar, za vsakim dežjem posije sonce. In tudi za vaju bo.
Drži se. En VELIK user posted image ZATE!!!



_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 13:04:20   
andreja2000
nuusyuser posted image
Hudo mi je zate.Vem,da preživljaš težke čase,saj sem tudi sama že to dala skozi.Če želiš,se nam lahko pridružiš na upajmo skupaj,pod temo upanje po splavu.Tam smo zbrane same take,ki poznamo to težko izgubo in bolečino.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 13:31:41   
afnica mala
Joj, kako žalostno. Te čist razumem. Jaz sem po treh mesecih še čist na tleh. Upam, da čimprej zagledaš user posted image  in se veseliš življenja naprej.

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 13:54:20   
MP30
Nussy sem user posted image  zate, vendar držim pesti, da boš čimprej spet user posted image ! Drži se.

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 14:15:12   
bodoča
Cao Nussy! Sama nisem doživela (in upam da je tudi nikoli ne bom) takšnega razočaranja, zato si lahko samo mislim kaj zdaj prestajata vidva. Vedita, da tudi jaz mislim na vaju in vama pošiljam lepe misli in vama želim da imata čimprej zdravega user posted image  user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 14:59:57   
petraz
O.... kako sem žalsotna zate....user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ne obupajta, saj bo kmalu prišel dan, ko boš zagledala user posted image user posted image ... Veliko sreče vama želim.....user posted image

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 16:40:55   
nicolina
Jaz sem tudi žalostna zate user posted image user posted image user posted image , le drži se in glavo pokonci. Boš vidla, da vama  bo naslednjič ratalo in bo vse ok.

user posted image user posted image user posted image user posted image  ZATE

LP, nicolina

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 19:01:38   
Marelica
Nussy, ne najdem pravih besed. Lahko samo rečem, da me je tvoja novica zelo potrla...user posted image

Lepo, da sta se odločila čimprej spet delat na novi pikici. Torej bomo spet držali pesti za uspeh. Res vama iz srca privosščim, kot tudi vsem ostalim!user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 19:55:43   
lunca2
Nussy tudi meni je hudo, da se vama je to zgodilouser posted image user posted image user posted image . Nikomur ne privoščim tega.  Želim vama, da sedaj čimprej spet zagledata user posted image in da bo vse uredu. Držim pesti za vaju.
user posted image user posted image user posted image za srečo.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 20:23:20   
nejka7
Nussy, tudi meni je bilo hudo, ko se prebrala, kaj se ti je zgodilo.user posted image Verjamem, da je hudo. Iz srca ti želim, da čim prej zagledašuser posted image . Saj bo. Drži se.user posted image

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ostajam z vami
14.12.2006 21:33:25   
katipi
Vem, da se sliši kot obrabljena fraza, ampak res ti želim vse najboljše v pričakovanju nove, tokrat uspešne, nosečnosti.

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ostajam z vami
15.12.2006 8:37:06   
nussy
Hvala vam za vse lepe besede.
Na vse poskušam gledat čimbolj pozitivno, 'vesela' sem, da mi vsaj na čiščenje ni bilo treba in upam, da bo zdaj res vse v redu.user posted image

Res ste zlate.user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ostajam z vami
15.12.2006 13:30:15   
pot
user posted image
Veliko je pozitivnih stvari. Med drugim vsaj veš, da vama lahko naravno rata zanositi. 1. splav je pa zelo pogost. Slaba tolažba, ampak, zdaj lahko bolj optimistično zreta v prihodnost, da bo tudi drugič uspelo.
Držita se in srečno.

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?