|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ko kupis domačo živalco v trgovini...
29.1.2007 12:16:37   
ur+sa
me zanima, če je pred prihodom v trgovino pregledana pri veterinarju???
a kdo kej ve o tem?

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ko kupis domačo živalco v trgovini...
29.1.2007 12:18:41   
Anonimen
Jaz sicer ne vem, ampak pa resno dvomim.

Kakšno živalco pa bi kupila?

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ko kupis domačo živalco v trgovini...
29.1.2007 12:22:42   
ur+sa
sem jo že kupila, morskega prašička,pa je bil tak čuden, sem pa ga nesla k veterinarju, k je reku, da ma ušesno vnetje (neki tacga) da pa je to dobil v gnezdu... oz. od mamice... zato se mi pa zdi čudno, kako morjo "bolne" živalce prodajat prasXXXXXX!!!user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ko kupis domačo živalco v trgovini...
29.1.2007 12:29:16   
Anonimen
Ja jst sm se sam enkrat na.... z ribicami. Nikoli več.
Je pa moj kolega kupu dve miške in izrecno zahteval dve samički. No čez neki časa je očitno "ena spremenila spol" in kar na enkrat je imel aleluja mišk. Je šel nazaj v trgovino in reku da če jih lahko vzamejo itak ne k on ni mel kej z tolk mišk počet. So rekl da ne morjo razn če jih da za kače futratuser posted image . P....user posted image
Pa menda da se to večkrat zgodiuser posted image .
No mišk ni dal kačam, jih je razdelu kolegom k so jih hotl.

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ko kupis domačo živalco v trgovini...
29.1.2007 12:42:17   
ur+sa
user posted image ja jest sem pa enkrat kupila hrčka v petek.. prov spomnem se, da je bil petek, tko sem ga želela met... poj pa prišla nedelja...je pa UMRU!! mi je pa podtaknu enga starga, k je mel rajtmda kuj ene dva dni življenja še... poj sem pa popiXXXX in šla nazaj, pa mu povedala... se je pa neki opravičeval in kupla se enga hrčka - samičko... in čez kak teden mi je skotila 4 tamlade!user posted image

mislm, da je brezmadežno spočela sama v kletkiuser posted image user posted image ... to tut ona je poj se v manj kot mesecu dni poginila....user posted image   tko da zdej v un trgovin več ne kupim niti hrane za živali, kva šele kako žival!

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ko kupis domačo živalco v trgovini...
29.1.2007 13:20:11   
Anonimen
tudi mi smo pred kakšnim mesecem kupili morskega prašička in nam je po 6 dneh umrl in so potem v trgovini rekli da so vse živali preden grejo v prodajo pregledaneuser posted image

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ko kupis domačo živalco v trgovini...
29.1.2007 13:23:28   
Anonimen
Mi smo kupili papigo, skobčevko, z garjami vred. Tako jih je potem dobil tudi papagaj, ki smo ga imeli že prej, tega pa smo našli na cesti (brez garij).

Ko sem zadnjič nekaj kontaktirala z enim vzrediteljem skobčevk, mi je svetoval, da pric ne kupovat v trgovinah. Očitno res lahko zaupamo samo še (nekaterim) vzrediteljem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ko kupis domačo živalco v trgovini...
30.1.2007 7:38:20   
ur+sa
ja  sam res... to bi jih mogu po pravilih vse veterinar pregledati.... preden gredo v prodajo... sej je res bolj, da od nekoga vzameš, k podarja alpa prodaja...da jih že ma doma...user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?