|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Punce, ve sigurno veste.....
6.9.2004 8:18:29   
neža76
Živjo princeske,

ker sem zvedela že toliko novega od vas, toliko koristnega in počnega, vas prosim, če mi lahko poveste kaj več o belem toku skozi menstrualni ciklus??!!
Upam, da ni vprašanje preveč hecno :zmeden:, ampak pri meni je ta beli tok tako čuden, kakšen mesec se mi pojavi samo za nekaj dni, kakšen mesec pa traja več kot 14 dni :zmeden:??
Prosim vas za kakšen nasvet!

Neža76
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Punce, ve sigurno veste.....
6.9.2004 8:25:30   
koala
Pozdravljena Neža76!

Jaz ti lahko povem samo svoje izkušnje. Pri meni se beli tok pojavi takoj po ovulaciji, vendar ga je takrat zelo malo, potem pa se količina veča do dva dni pred M,nakar preneha, tako da zadnje dni pred M ne morem brez dnevnih vložkov. Moj G je rekel, da dokler je brez vonja in da ni kašne čudne barve oz, ne povzroča srbenja spolovila, da sploh ni panike in da ne ovira pri zanositvi!!
Upam, da sem ti pomagala!

Papa
Koala

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Punce, ve sigurno veste.....
6.9.2004 10:08:12   
Anonimen
Ciao Neža,

meni se ponavadi pojavi beli tok okoli časa ovulacije.Ponavadi traja 10 pa tudi do 14 dni.Se pa spreminja od čisto belega v majhnih količinah pa do popolnoma prozornega in sluzastega.Takrat je čas ovulacije (vsaj pri meni je tako).Morda bi ga morala vseeno malce bolje opazovati, če tudi pri tebi napoveduje podobno.
Se pa seveda strinjam s prdhodnjico, da mora biti brez vonja in kakšne čudne barve.

Pozdrave vsem,Srček

(odgovor članu neža76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Punce, ve sigurno veste.....
7.9.2004 7:18:09   
crna
jaz ga imam skoraj vsak dan, tko da moram nositi vedno dnevne vložke. Je pa res da ko imam ovulacijo je dosti bolj prozoren in lepljiv. Pred M in po M pa ga imam ful tko da se mi dostikrat ulije kot M in moram hitro na WC.

Kako smo si različni a ne?
Je pa res da me nič ne srbi,...


P.S. Ko grem k G me je kar sram ker je beli tok vedno prisoten:ups:

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?