|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročina,...
23.12.2006 21:00:53   
PBJ
pri nas traja že 10. dan. Najbolj me skrbi, ker vsak dan pridemo do 39,2. Ko dobi svečke ali sirup pa mu pade na nekje 37,5 in lep čas tako ostane. Npr.: danes ponoči ob 1-ih se je zbudil cel vroč, zmeriva mu vročino, ki je bila 39. Dala sva mu sirup in je čez kakšno uro padla. Ob 7.00 zjutraj je bil zopet vroč  - 39 ,2user posted image . Po dveh svečkah je padla na 36,8 in tako nekje je ostalo skoraj do sedaj, ko je šel spat z 37,2. Od nedelje je na antibiotiku Macropenu zaradi gnojne angine in rahlo ventih ušes. 
Danes ponoči je zelo kašljal, čeprav je včeraj na kontroli zdravnica rekla, da je dihanje čisto. Angina bi naj tudi "šla nazaj". Tudi kri mu je vzela in rekla, da ne kaže kakšnega novega vnetja. Je pa rekla, da je slabokrven (hemoglobina ima 93, namesto 110). Tako je dobil železove tabletke Ferrobet.
Že cel teden pa zelo slabo je, danes skoraj nič- pije pa skoraj preveč... Z muko mu čez cel dan spraviva 6 tabletk železa.

Strah me je jutrijšnjega dne, saj me ta vročina že skrbi. Saj ne pričakujem, da bo po angini kar naenkrat spet vse ok, ampak mislim, da tako visoke vročine ne bi smel več imeti.user posted image

Kaj menite?

Star je 17 mesecev.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 23.12.2006 21:05:18 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vročina,...
23.12.2006 21:25:57   
Primoza
Kak pesin sok ali sirup na osnovi rdeče pese mu ne bi škodoval.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vročina,...
23.12.2006 22:31:21   
ona
Jaz bi na tvojem mestu predlagala pediatru da ti da napotnico in pejte na pregled v bolnico!Naša je kljub antibiotiku proti angini imela kar naprej visoko vročino in so nas napotili v bolnico,kjer so ugotovili,da ima v bistvu virusno angino,kjer antibiotik lahko še poslabša stanje,tako,da se ni s tem za hecat.jaz bi res šla v bolnico z otrokom,ker toliko časa trajajoča vročina po mojem ni uredu!
Srečno!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vročina,...
28.12.2006 22:09:55   
Anonimen
PBJ, kako ste uredili zadevo? Je tamalemu že bolje?

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vročina,...
28.12.2006 22:12:24   
tajtaja
Jaz ti iz izkušenj povem, da taka vročina ne bi smela trajati tako dolgo.
Kaj pa pije še?
Ti se kar prosi nekam naprej in ne čakaj.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vročina,...
28.12.2006 22:26:16   
nina64
Ko sem jaz vprašala dr. po kolikih dneh jemanja antibiotika bi naj vročina padla je rekla da nekako po treh dneh mora vročina počasi padat.To da ima otrok že deset dni tako vročino ni najbolj ok.Jaz bi šla nazaj in naj mu vzamejo bris grla, mogoče bo pa ta pokazal da je treba kak drug antibiotik dat.Posledično tako visoki temperaturi in jemanju antibiotika pa tud ne moreš pričakovat večjega apetita.
Pa še nekaj kar se tiče Ferrobeta - si prav napisala da jemlje šest tablet na dan - zakaj pa toliko? Naš Tim je sicer pri starosti petih mesecev in pri hemoglobinu 94 dobival po navodili dr. samo eno tbl Ferrobeta.Po dveh mesecih je imel Hb 115, tako da zdaj ne rabimo več jemat.
Želim vama, da se čim prej pozdravita user posted image .


_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vročina,...
29.12.2006 15:00:56   
sabini
Naš leto pa pol star Matic ma že dva dni vročino, zbijava mu s svečkami no danes ji ima že cel dan pod 38. Ne vem kaj bo ponoči ampak nič ne smrka, ne kašla samo vročino ima.Tudi igra se samo švoh je, pije pa dosti.Kaj mislite a bi ga peljala k zdravniku a naj počakam, ker je dosti boljše danes--


KDAJ SE SPLOH PELJE OTROKA K ZDRAVNIKU, ČE IMA VEČ DNI VROČINO POVIŠANO ?KOLIKO JE TO?

A POD 38 BAJE SPLOH NI ŠE VROČINA user posted image


No čakala pa res nebi 10 dni tko da ti pa kr pojdi k zdravniku saj to je pomoje predolga.Jaz pa ne vem a bi ga peljala pokazat ali ne saj je sedaj po dveh dneh vročina padla pod 38?

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vročina,...
30.12.2006 16:22:19   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: sabini


KDAJ SE SPLOH PELJE OTROKA K ZDRAVNIKU, ČE IMA VEČ DNI VROČINO POVIŠANO ?KOLIKO JE TO?

A POD 38 BAJE SPLOH NI ŠE VROČINA user posted image



Po njihovo po 3eh dneh vročine. Ampak jaz jo peljem kar prej. Kaj češ čakat, da se vse ful naprej razvije?!

PBJ - zdi se, da antibiotiki niso prijeli. Bi ti jih morala P zamenjat.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vročina,...
30.12.2006 16:26:14   
Anonimen
Jaz ga peljem, če ima kakšne 3 dni vročino in če 3. dan ni še čisto nič bolje. Ampak je star 4 leta in pol pa v vrtcu je, kjer seveda pobirajo viroze edne od drugega.
Če bil bil star pa eno leto in pol in bi bil doma, pa bi ga najbrž peljala že kar kakšen dan prej.

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?