|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povracilo cestne takse-tehnicni
29.12.2006 12:37:17   
::zaspanka::
zivjo!
pred kratkim smo ponovno registrirali 'moj' avto,
ampak sem v vsej naglici pozabila,da bi uveljavila povracilo cestne takse pri tehnicnih.

ali kdo kaj ve,ali to lahko uveljavljam naknadno?kako,kam moram iti?
ali je vseeno,ce imam avto napisan na oceta ali mora biti uradno moj?

prosim,ce se kdo spozna na to,naj mi odpise,bom rabila tudi za kasneje,
ker bom kupila nov avto (me tudi zanima,kako pa dobis tisti davek nazaj,kje?)
ali za uveljavljanje vseh teh stvari vedno rabis le odlocbo od CSD za dodatek in nego?

hvala vam!
srecno v 2007!

pozdravcke,
Petra&Sara



_____________________________

ZA ZAPRTIMI OCMI NEMOGOCE SE GODI, TAM SI V SVOJI PRAVLJICI, DRICAS SE PO MAVRICI...

http://-zaspanka-.moj-album.com/

http://zaspancek.blogspot.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povracilo cestne takse-tehnicni
29.12.2006 12:46:16   
Lusa
Meni je znano ,da mora bit avto napisan na otroka ,sicer sem pa že 1x brala na MONU o vseh pravicah.Kar poglej tja pod temo otroci s posebnimi potrebami.

Veliko zdravja in sreče v letu 2007!

(odgovor članu ::zaspanka::)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povracilo cestne takse-tehnicni
29.12.2006 13:50:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ::zaspanka::

zivjo!
pred kratkim smo ponovno registrirali 'moj' avto,
ampak sem v vsej naglici pozabila,da bi uveljavila povracilo cestne takse pri tehnicnih.

ali kdo kaj ve,ali to lahko uveljavljam naknadno?kako,kam moram iti?
ali je vseeno,ce imam avto napisan na oceta ali mora biti uradno moj?

prosim,ce se kdo spozna na to,naj mi odpise,bom rabila tudi za kasneje,
ker bom kupila nov avto (me tudi zanima,kako pa dobis tisti davek nazaj,kje?)
ali za uveljavljanje vseh teh stvari vedno rabis le odlocbo od CSD za dodatek in nego?

hvala vam!
srecno v 2007!

pozdravcke,
Petra&Sara




Za nazaj lahko uveljavljaš, vendar je tako, da nekje priznajo pravico, nekje pa ne. Zgleda, da je odvisno od zavarovalnice. Drugače pa zavarovalnica pošlje na komisijo (če uveljavljaš za nazaj) in nekje v roku enega meseca dobiš odgovor! Greš pa tja, kjer si si urejala registracijo!
Pri nas je avto napisan na moža, pa do sedaj še nismo imeli nobenih problemov.

kar se pa davka tiče, imaš pa tukaj
http://www.zveza-soncek.si/Zakonodaja/sep99.html

Za uveljavljanje pravice potrebuješ odločbo o dodatku za nego!

(odgovor članu ::zaspanka::)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povracilo cestne takse-tehnicni
29.12.2006 14:27:49   
POKPOK
Lahko uveljavljaš za nazaj, za 6 mesecev. 
Ni res, otrok ne rabi biti lastnik avta.
Pri nas je bilo tako, odločbo za  dodatek ima mož, cestnine smo bili oproščeni za moj avto (možev ima več kot 2000 kubikov). Odločbo o oprostitvi so poslali iz direkcijo kasneje, plačila pa sem bila oproščena takoj.
Urejali pa smo ob registraciji na AMZS, samo z odločbo za dodatek.

Pojdi tja, kjer si registrirala po obrazec. Na pusti se odpraviti. Lahko pa se obrneš direktno na Direcijo za ceste. Če se z očetom enako pišeta, verjetno ne bo problem. Če ne pa ti ne vem povedati.

S kopijo odločbe in kopijo potrdila, da cestnina ni plačana (AMZS) sem uveljavljala tudi 10 % popust za obvezno zavarovanje pri Adriaticu.

(odgovor članu ::zaspanka::)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povracilo cestne takse-tehnicni
31.12.2006 16:40:44   
Miška2006
Meni se pa zdi, da ti cestne takse za nazaj ne povrnejo. To ni odvisno od nobene zavarovalnice ampak od Direkcije RS za ceste. Oni ti izdajo odločbo, vendar mislim, da za nazaj ne!

(odgovor članu POKPOK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povracilo cestne takse-tehnicni
31.12.2006 18:46:30   
Anonimen
Povrnejo nazaj ja ampak je tolko letanja,da izgubiš prej živce.In avto ne rabi biti napisan na otroka.Lahko je nate ali moža na drugega pa ne.In priznajo samo za avte do 1800 k.

(odgovor članu Miška2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?