|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež?
6.1.2007 19:52:24   
hannah
Brskam po forumu in vidim, da imate zanimive ideje in nasvete. Imam vprasanje   za vse tiste, ki ste ze kupile ali imate namen v kratkem kupiti avtosedez. In sicer kupujem ga za od 9-18kg.  Sedaj pa ne vem ali naj vzamem BREZ ali Z isofixa? In pa odlocam ze za firmi Maxi cosi TOBI ali od Roemerja?
Imate kaj nesvetov in idej kaj je bolje?

Lep pozdravcek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež?
6.1.2007 20:05:43   
NTS
jaz sama imam Romerja in sem zeloo zadovoljna. Se pa ti splača pogledati v Metro (avstrija), kjer imajo baje Romerje in Maxi Cosi-je za 100€.

lp


_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu hannah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež?
6.1.2007 21:04:37   
mobilko
mi imamo pa maxi TOBI, se mi  zdi v redu, saj ima kontrolo zapenjanja pa se mi zdi dar gre TOBI malo bolj v ležeči položaj. Sedaj pa smo itak v fazi ko noče bit v stolčku ampak bi firbcala okol. Jaz ti svetujem, da otročka posediš v enega in v drugega pa boš videla v katerem se boljš počuti, po varnosti pa so itak primerljivi.

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež?
6.1.2007 21:10:33   
viv_
Če je sedež brez isofixa ga v avto pritrdiš s tritočkovnim varnotnim pasom, če je pa isofix (avto mora tudi imeti vgrajen isofix sistem) ga pa pritrdiš direktno na karoserijo oz. pri avtomobilih, kjer je možno premikat drugo oz. zadnjo vrsto sedežev naprej in nazaj, ga pritrdiš na sedež s posebnim sistemom.

Jaz sem imela 9-18 navaden avtosedež, sedaj 18 - 36 imam pa isofix. Pri tritočkovnem varnostnem pasu je sedež prav tako dobro stal v avtu, kot sedaj z isofixom. Imam pa zadaj takšne varnostne pasove, ki se zaskočijo (ven ga lahko povlečeš toliko, kot ga povlečeš z enim potegom, če hočeš več, moraš celega spustiti nazaj noter in ponovno). Pri 18-36 mi je pa isofix fajn, da ne drži sedeža samo teža otroka.

Kar se tiče prestavljanja sedeža iz avta v avto - tako isofix kot navadni sedež imaš zmontiran 1 2 3.

Verjetno je isofix bolj varna zadeva, je pa nekoliko dražji.

Aja, vsi ti podatki so za Roemerja.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mobilko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež?
6.1.2007 21:58:19   
eya
Najprej preveri, če imate v avtu sploh možnost isofix pritrditve. Pa Tobi je zelo v redu sedež, ima vse pluse na testih, ampak nima možnosti isofix pritrditve v avtu, se mi zdi, da je od Maxi cosi Priorifix z isofix sistemom.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež?
6.1.2007 22:03:32   
kofetek2010
http://www.ringaraja.net/forum/searchpro.asp?phrase=avtosede%9E&forumid=157&author=&timeframe=%253E&message=both&topicreply=both&timefilter=0&top=300&criteria=AND&submibutton=Potrdi&iskalnikTop=1 


user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež?
7.1.2007 3:46:08   
anajmad
Kot je  že vse zapisala VIV,no v glavnem je vse povedala.
Oba sedeža sta v redu. Mi bomo vzeli Maxi Tobi,ker je mal bolj obložen. Naša punca je še bolj mičkena in se v Rommerju kr zgubi.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež?
7.1.2007 12:32:21   
triša
Od 11.01 je v Metroju MC Priori za 107.9 evra. Če kero zanima.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež?
7.1.2007 15:41:23   
tananejka
Imamo MC Priori in smo ZELO zadovoljniuser posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež?
7.1.2007 22:28:21   
hannah
hvala za tolioko informacij. Jutri grem v trgovino in bom sprobala z malim kateri bo boljsi. Ampak sem bolj ogreta za maxi cosi-ja.

lep pozdravcek vsem

(odgovor članu hannah)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež?
10.1.2007 12:34:28   
tomaz100
Kako pa lahko kupuješ v Metroju, saj gre za Cash&Carry sistem? Mislim, da moraš biti pri njih registriran kupec, to pa je lahko samo firma ali s.p.

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedež?
10.1.2007 17:14:24   
neja
Njihovo kartico pa si res lahko hitro od nekoga sposodiš.

LP

(odgovor članu tomaz100)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedež?
11.1.2007 10:08:09   
zmajči25
Mi imamo Tobija in smo ful zadovoljni. Če imaš možnost pritrditve sedeža z Isofixom, pa bi mogoče raje imela tak sedež, saj so, po testih sodeč,najbolj varni.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?