|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Film o nedonošenčkih
11.2.2007 21:06:26   
Janeja
Ker sama ponavadi vedno zamudim vse oddaje povezane z nedonošenčki vam vsem, ki vas to zanima naprej sporočam, da bo v četrtek 15.2. na kanalu A film o nedonošenemu fantku rojenemu s 500 gr (tako kot moja Lea). Film ima naslov Majceno življenje in komaj čakam, da vidim kaj so posneli.
Je pa na sporedu šele ob 1.05 ponoči. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 21:29:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Film o nedonošenčkih
12.2.2007 0:39:28   
Olivija
po moje je res ta, ker je angleški. Je zelo lep film in tako zelo žalosten, meni so samo še solze tekle.user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Film o nedonošenčkih
12.2.2007 14:47:18   
Janeja
Joj, a res je žalosten konec?
Pa verjetno se bom psihično pripravla in ga vseen pogledala. Saj zdaj je to hudo obdobje prvih mesecev že daleč za nami in moja borka Lea je popolnoma zdrava in bo kmalu praznovala že 2. rojstni dan. Samo vem pa, da me bo vseeno ful prizadelo. Pa si ne morem kaj, me preveč zanima vse povezano z nedonošenčki ...

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Film o nedonošenčkih
23.2.2007 9:58:44   
petra + zoja
poročaj malo o film, sem ga zamudila, drugače pa tudi jaz rada pogledam te filme oziroma imaš mislim, da na Discoveriju oddaje o nedonošenčkah, samo nikoli še nisem pogledala cele, vedno nekaj zamudim

lp

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Film o nedonošenčkih
23.2.2007 14:40:23   
Janeja
A veš da ga še nisem pogledala. Sem si ga posnela, zdaj pa čakam, da bom prave volje ...

Kdaj pa naj bi bile te oddaje o nedonošenčkih na Discovery-ju? Jih še nisem zasledila.



(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Film o nedonošenčkih
23.2.2007 19:32:02   
petra + zoja
mene ja na to opozorila moja sestra, res pa je, da je že od tega kakšen mesec, sedaj pa jih ne zasledim več, jaz zelo rada pogledam te oddaje in nasplošno vse kar se tiče nedonošenčkov, saj veste, smo  dale to enkrat skozi!!!

Tvoja Lea, pa mislim, da je ena velika izjema pri nas v Sloveniji, ker je bila zares majčkena, se velikokrat spomnim na vaju

lp


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Film o nedonošenčkih
23.2.2007 22:05:52   
Janeja
A veš kaj je najbolj žalostno - da sploh ni nobena izjema. Žal je takih majcenih nedonošenčkov zelo veliko in vsako leto menda več. Že jaz osebno poznam štiri 24 tedenske malčke. Trije so bili rojeni v tistih 3 mesecih, ko je bila Lea na EINT. Edino, kar me res zelo veseli je to, da so vsi takšni borci kot Lea in da so danes vsi zdravi navihančki.
Je pa Lea res menda najmanjša "RR članica". user posted image

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Film o nedonošenčkih
24.2.2007 16:41:05   
najci
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Je pa Lea res menda najmanjša "RR članica". user posted image



S tem se pa naša user posted image  ne bi strinjala !user posted image

Naša Vesna se je rodila lani julija, stara 22 tednov 6/7, težka 500g. Njen bratec dvojček Samo je nažalost na EINT preživel samo 2 dni, Vesna pa je po petih mesecih na intenzivni na Božič prišla domov in naju sedaj vsak dan razveseljuje s svojimi nasmeški. Danes je koledarsko stara točno 7 mesecev, korigirano 3, težka pa je 3800g in velika 55cm. Večino časa se dojiva, še rajši pa se ob meni carta in spi.

Borki Lei pa čestitke za drugi rojstni dan in lupčka od Vesne!!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Film o nedonošenčkih
24.2.2007 20:10:06   
anajmad
Čestitam Vesna. Jst sem izvedela za vas,že tudi lani. Kako pa ne povem. Sem pa bila zelo vesela,ko so mi povedali,da ste odšli domov.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Film o nedonošenčkih
24.2.2007 22:35:27   
Janeja
najci, iskrene čestitke za borko Vesno. Veš, da sem prav iskreno vesela, da je Vesni uspelo premakniti mejo 24 tednov še nižje. Polni so presenečenj tile naši mali borci, res.

Pa da ne boš mislila, da sem kaj žalostna, da naša malčica ni več najmanjša na RR. Sicer pa tistih 20 gr razlike, ... user posted image

Vesna, lepo rasti, pridno jej in razveseljuj svojo mamico še naprej. Pa oglasita se še kaj.

Aja, pa lepa hvala za čestitke. user posted image
Sem ravno zaključila s pospravljanjem po hudi zabavi, ki smo jo danes naredili za Lein drugi RD. Je tako prisrčno uživala ob vseh otrocih, da jo je bilo res veselje gledat.





< Sporočilo je popravil Janeja -- 24.2.2007 22:38:14 >

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?