|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cunjice za nedonošenčke
17.1.2007 10:53:03   
L & L
Lp. Moja prijateljica je rodila fantička nedonošenčka, 1430g težkega Nejca, zanima me kje lahko dobi cunjice manjše od 50, neki časa nazaj sem jih vidla v HM v Ljubljani a katera ve če so še ali pa kje so še.
Hvala lepa in lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cunjice za nedonošenčke
17.1.2007 11:03:09   
Anonimen
Zelo majhne številke (od 40 naprej) dobiš v KIK-u v Avstriji in cene so smešne. Jaz žal takrat nisem vedela,da imajo tak majhne številke sem pa dobila par stvari in so se dobro držale pri pranju,... Cene so pa tudi od 1 euro naprej. Drugače imajo tudi v Baby centru samo so cene za kompletek okrog 5.000,00 naprej!

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cunjice za nedonošenčke
17.1.2007 11:32:49   
Ženkica
Mi smo kupovali št. 44 v H&M-u. Drugje v Slo. pa sploh nisem zasledila tako majnih cunjic; nekateri trgovci sploh nimajo pod številko 56.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cunjice za nedonošenčke
17.1.2007 11:46:03   
KIKI****
V Celju v H&M imajo mislim da od 48 št. dalje v Avstriji sem jih videla pa konec novembra ko sem šla s svakinjo ko tudi pričakuje-ampak tam imajo pa že od 42 št dalje in kompletke imejo po res smešnih cenah za 5-8€, vse ostalo pa je od 2€ dalje,pri nas se sučejo od 14€ dalje.
plača se it pogledat čez mejo ker bo full prišparala.

lp

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cunjice za nedonošenčke
17.1.2007 12:12:42   
dskubin
jaz sem zadnjič vidla v Lj v HM bodyje 44, ampak slučajno, tako da ne vem, če imajo tudi druge stvari. ampak najbrž ja - pokliči. Vsaj jaz se ne bi šetkala po trgovinah gledat, ampak bi poklicala kaj in če imajo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cunjice za nedonošenčke
17.1.2007 12:33:06   
kafka
Številko 44 imajo v H&M, Neckerman in La redoute (kataloška prodaja), potem ima Zara manjše številke oblačilc, zadnjič sem zasledila, da tudi Okaidi (gledala v LJ) ponuja oblačilca za nedonošenčke... Baby center nima dobre izbire...

LP

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cunjice za nedonošenčke
18.1.2007 9:43:31   
TODI
Tudi v Emporium-u majo majhne št.

(odgovor članu kafka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cunjice za nedonošenčke
18.1.2007 23:03:44   
nina64
H&M od 44 dalje, Ariel od 50 naprej in pa v Mariboru je tudi trgovina Mami kjer imajo od št.44 naprej - zelo lepe in kvalitetne cotke. Ne vem pa ali je ta trgovina še kje drugje.Poglej na njihovo stran:www.ma-mi.si

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cunjice za nedonošenčke
22.1.2007 12:06:57   
žabica 24
Pa tudi C&A v Avstriji ima male cotke - mi smo od 42 naprej tam kupovali! Pa tudi ne kaj drago.

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cunjice za nedonošenčke
24.1.2007 16:50:23   
dory
meni so jih za nasga nosil iz C&A, neki so mi jih senkal celo v porodnisnici...mam prou spravljenih ene par kompletkov st.45 in ne dojemam,kako sem to sploh znala napravt :)

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?