|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 minutah ?
18.1.2007 12:15:10   
Anonimen
Pismo 3 ure pucanja, pospravljanja,...potem pa 3 minute, pa se spet svinjak... Le kako jim uspe user posted image ? Se že sprašujem, če je sploh smisel pospravljati user posted image . Jaz mečem kocke in igrače v škatlo, on ven... Komaj upem pobrat barvice pod stolom, pa kavčem...so že spet vsaka v svojem kotu. Posesam in pobrišem tla...on bim am... potem pa je čez 3 sekunde spet, kot če ne bi mesec dni sesala...

Razbojnik mali...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:17:56   
srki
Ah ja, mi je znano. Pri nas je zadnje čase popularna postelja. Zadnjič pridem v sobo, me je skoraj kap, samo še jogiji so bili na svojem mestuuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:28:28   
smrček
Aha, torej pri nas nismo izjemauser posted image

Čiščenje in pospravljanje stanovanja med tem, ko otroci odraščajo je zelo podobno kidanju snega takrat, ko najbolj snežiuser posted image user posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:31:54   
Anonimen
In potem, če kdo pride na obisk, si verjetno misli, da že celo leto stanovanje ni videlo krpe.user posted image  

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:39:59   
Anonimen
Na obisk vabi samo ljudi, ki imajo male otroke. Te bodo razumeli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:45:32   
Anonimen
Kdaj prideš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:46:47   
Teni_
Uf, povej mi kaj o tem. Vsako popoldne bentim, ko prideta domov in je v sekundi vse obrnjeno na glavo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:48:29   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

In potem, če kdo pride na obisk, si verjetno misli, da že celo leto stanovanje ni videlo krpe.user posted image  


Če jih kej mot, jim dej vse pripomočke in nej oni pospravljajo user posted image  

Drugač pa-naša zaenkrat še ni taka. Mogoče zato, ker se fuul s punčkami igra in jih glih razmetat ne more. Se pa kdaj pa kdaj tudi zgodi, da bi samo razmetavala in brskala. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:50:12   
NRMM
Zanimivo,pri nas pa zdaleč ni tako user posted image user posted image .

Navadno čistim ob sobotah in pred čiščenjem naženem moža in malo nekam ven,da je mir in,da je stanovanje vsaj 3 ure na teden spucano user posted image ,ker ko se vrneta je svinjak dalje.
Tudi k nam večinoma prihajajo taki z malimi otrocmi,ki vedo kakšno je stanje pri čiščenju in malih otrocih user posted image user posted image .

Sej bodo zrastli in pucali za sabo,madonca da ja user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:55:03   
Pajaca
Pri nas je dm prinesel en voziček za fato (metla, gobica pa škaf...) pa likalnik pa pralni stroj in sedaj cele dneve pucata, pereta, likata, kuhata..... tko da tip top pospravljeno skoz, skuhano kosilo... ma ni da ni, jaz sam sedim pa gledam u luft.

Drgač pa kaos še predn stopita v stanovanje.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 12:55:27   
Anonimen
Sej bodo zrastli in pucali za sabo,madonca da ja .


boug daj tvojoj rejči hasek !

Upam, da čim prej

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:03:33   
bskrle
Pri nas je ali razmetano ali prehodno ali neporehodno. Izraza pospravljeno ne poznamo.
Samo imamouser posted image user posted image user posted image .Izjema je bil božič. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:06:49   
jana26
Mogoče pa mu red ne diši preveč in potem ne najde tisti stvari, ki jo iščeuser posted image

No, pri nekaterih ˝moških˝ je ponavadi tako, ljubijo kaos user posted image  in se v njem tudi najbolje znajdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:16:57   
til
Urška pa ne se sekirat sej so v večini vsi takšni. Jaz mislem da vsak normalen človek, ki pride na obisk k družini z majhnim otrokom pa ja ve da ne more bit vse tipi topi.

Če pa jim kaj ne paše pa metlo in cunjo v roke pa na delo user posted image !

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:21:55   
Anonimen
nekega dne ko še nisem imela otrok sem bila pri eni na obisku, in je mela mal razmetan, pa eno železnico čez celo sobo skor in sva se z descom samo spogledvala in rekla ! ne pri nama ne bo nikoli take svinjarije....zdaj pauser posted image user posted image
evo takle mamo po 15 minutah! ne ne bom..sem mislna fotko objavt pa ne je preveč sram user posted image zdele jih ni doma, sta pri babi in hitro pospravim.

ma js se sploh ne trdim več. čez dan je itak ko bomba. ko zaspita pospravim, da takoj zjutraj ko se zbudita vse zmečeta ven. največji problem se mi zdi da še nimata svoje sobe da bi blo saj na večjimu teritoriju razmetan user posted image

(odgovor članu jana26)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:24:36   
Anonimen
evo zdaj spi, pa mi niti na misel ne sme priti, da bi kaj pospravljala, ker se bo takoj zbudil. user posted image  Ušesa ima kot senzorje... baterije se mu pa verjetno na sončno energijo polnijo ali jih pa ima Duracelove.

(odgovor članu til)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:31:31   
kofetek2010
a v 3 minutah? user posted image  ej pojma nimam...


pri nas je že v 2 minutah vse iz škatel pometano user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:39:52   
honey
Jaz se tudi včasih sprašujem, kako mu rata, da še predno skoz vrata stopi, da je že vse razmetano? Edina sreča je ta, da ima najraje bormašino, klešče, šraufciger in žago, da druge igrače pusti na miru in potem samo čez to stopam. Ampak nam je že uspelo, da če ne prej, pospravi igrače za sabo predno gre spat user posted image . Itak moram potlej jaz za njim z metlo pa smetišnico, ampak vsaj igrač ne pospravljam!!!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:40:22   
romy
UF...., sem si odahnila, sem misla da je sam pri nas k na fronti. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:46:25   
Anonimen
A jim ve dovolite, da npr. kruh drži v roki in tako je, da hodi naokrog? Jaz sem zjutraj vse lepo posesala in potem, ko sem jedla kruh je seveda tako dolgo tečnaril dokler mu ga nisem dala. Potem pa.... pol kruha na tleh, pa hodi po njih, potem je sfehtal še mandarino in še to pocedil...tako da...

Ni pa šans, da sedi v sedežu in gricka kruh ali mandarino. Glavne obroke ja, ostalo....pa mora jesti pobežečkiuser posted image user posted image

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 13:58:10   
romy
Moj samo kosilo je na stolu za mizo (pa še to samo juho), vse ostalo pa kot si rekla na tleh, za omaro, pod posteljo, v zraku user posted image  
Ne dovolim, skos nekaj sitnarim, a žal me nihče ne posluša user posted image

Izjema pa je seveda vrtec!!!! tam so tako pridni, sedijo, pospravljajo, pravi angelčki so user posted image

Ko ga pridem iskat v vrtec, vedno pospravi igračo, ki jo ima v roki v omaro, sam od sebe. Mislm HALOO, svaka jim čast vzgojiteljcam, ko bi bilo še doma tako, vsaj en dan na teden user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 14:06:56   
BARBARA R.
Tu, je napaka. Da za njim pospravlja nekdo drug. Ko bo to opravilo čakalo otroka, bo 3 minute razmetavanja in 30 minut pospravljanja.
 
Kristina je sprva imela na dosegu roke po 3 ali 4 stvari. Ko je želela kaj novega je morala prvo razmetano pospraviti. Tako se je navadila. Sedaj ima vse v dosegu svojih rok a ve, da ko bo razmetano pustila zadeva odjadra v "smeti". Tako je v dveh dneh ostala brez knjig. Seveda so bile knjige v moji omari in ne v smeteh.
 
Uspešno!  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 14:12:08   
Anonimen
barbara, moj je star komaj 14 mesecev user posted image

(odgovor članu BARBARA R.)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 14:14:27   
Anonimen
Poznam družino, kjer za pospravljanje igrač uporabljalo izključno veliko omelo, ki ga uporabijo enkrat na dan, zvečer.

(odgovor članu BARBARA R.)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako jim uspe razmetat stanovanje v 3 min...
18.1.2007 14:16:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Poznam družino, kjer za pospravljanje igrač uporabljalo izključno veliko omelo, ki ga uporabijo enkrat na dan, zvečer.


in potem vse skupaj potisneš v kot user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?