|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
12.9.2004 12:59:22   
diamantka
zdravo punce,
odločila sem se, da odprem novo nadaljevanje,morda za to, ker je prejšnje že kar dolgo.
Anitka, zahvalila bi se ti rada, ker si se spomnila name na 100 nadaljevanje,vendar se nisem mogla javiti, ker imam določene novice.
Zaposlila sem se v Ljubljani,za vse tiste, ki ne veste, sem z obale doma in v lj., nimam neta ( za sedaj):((:((:((. dobra novica je ta, da delam, in s tem bo tudi več denarja, slaba pa je ta, da delam cele dneve, razen 2 nedelje v mesecu naj bi bila frei.to pa tut ni tko dober, ker ne morem bit s svojim srčkom, vendar če se bo pojavila :roza::roza: bo po vsej verjetnosti padla bolniška.
midva vsa ta teden imela plodne dneve, sva bila kar aktivna :sloncek::sloncek::sloncek:, no vsaj do srede in sedaj se začenja čas čakanja in opazovanja simptomov gospe iz krvavca:hudicek::hudicek:.
danes je nedelja, čas za počivanje, meni zelo paše, saj bo drug teden kar naporen.
lepo se mejte in čim več lepih novic o :duda::duda::duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
12.9.2004 13:52:47   
mela
no jaz je pa jutri NE pricakujem :hudicek::hudicek: in ce bo dobra novicka da je jutri ne bo bom test naredila v torek-že!!!:modri::roza: in upam da bo to saj ce mi zamudi sem 100% da :modri::roza: ker mi nikoli ne zamudi nikoli in sva vsak dan :sloncek::sloncek: med plodnimi in ne plodnimi dnevi!!!za vsak slucaj in zato ker se imava rada!!!:love::love::love:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
12.9.2004 15:31:36   
tinkamiška
Mirela!

Držin pesti zate! Da ne bo:hudicek: in da bo:modri:!!!

Držim pesti še za vse ostale!!!!

Poljubček,

Tinka

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
12.9.2004 20:11:57   
Anitka
Hojla ženskice!

Kako ste kaj preživele današnji dan? Jaz sem ta vikend sama, ker je moj predragi službeno v Amsterdamu in se vrne šele jutri pozno zvečer. A bom že preživela. Danes je moj prehlad že skoraj izginil tako da se malce bolje počutim. Sem bila danes tudi v laboratoriju zaradi preiskav, ki so vezane na cikel in jih delajo 21. dan cikla. Vzeli so mi kar 6 večjih epruvet krvi. Pri peti mi je postalo slabo, tako da sem mogla malce ležati, potem mi je pa zadnjo vzela še z druge roke. Sem pa še zmeraj med živimi :)-:)-:)- Sem vam že včeraj omenila, da imam zelo dober občutek za tale mesec in še danes je prisoten. In veste kaj, moj izcedek se ta mesec še ni pojavil tako da je to tudi eden izmed dobrih znakov. Morda pa bo le kaj!:miska::miska::miska: Joj kaj bi dala za :modri::roza: Sicer pa se ne bom preveč veselila, ker drugače se bo še izcedek pojavil in potem bo vso upanje spet splavalo po vodi. Ne vem no čudno je vse to. Ponavadi se je izcedek pojavil kakih 8-10 dni pred M in to vse od januarja, zdaj pa ?:zmeden::zmeden::zmeden: Punce držte pesti, da se še ena fosilka preseli v 9nebesa

DIAMANTKA želim ti veliko uspeha in lepih trenutkov in čim manj stresa na novem delovnem mestu v LJ in upam, da bosta čimprej :modri::roza: Pa nikar preveč ne začni opazovati vseh teh morebitnih simptomov, čeprav vem, da je to kar težko. Kdaj morata biti :modri:

MIRELA tudi zate :miska::miska::miska::miska::miska: da jutri gospe ne bo in boš v torek poročala, da si v 9nebesa

Vsem ki v naslednji dneh pričakujete :modri::duda::roza: želim, da jih ugledate.

Se beremo,
Anitka:metulj:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 7:10:18   
biba77
Mmmmmmm....

Dobro jutro vsem! Danes sem pa taaaaak fajn razpolozena. In se soncek je zunaj. Grem zdaj po eno kavico k nasim zenskam, pol pa kr delat - dokler se je volja :) .

Anitka, kako je minila tvoja nedelja? A gre tvoj dragi dostikrat na teren? Moj gre vsake toliko, samo nikoli tako dalec (beri Amsterdam). A bi mi povedala, kaksne preiskave si to imela? Si sla ob razlicnih dnevih? Kaj so ti testirali nivo hormonov? Jaz bom sla cez priblizno 10 dni (cakam, da se mi ciklus zacne). A TOLKO krvi ti vzamejo??? Hmmm...
Pa saj ves, da nas ze clenki bolijo, kolko mocno drzimo pesti , da se še ena fosilka preseli v 9nebesa ; pa se vse ostale za njo!!!

Lep dan; naj ponedeljek cimhitreje mine in naj bo ta teden cimvec lepih novick o :modri: , :roza: in :duda: .

Pa, pa :miska:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 7:33:40   
Anitka
Dobro jutro!

Biba 77 na brzino to odgovorim potem pa v službo oddrvim (pa še rima se :)-:)-:)- )

Moj je šel zdaj prvič na tako službeno potovanje, ker so imeli tam nek sejem.
Preiskave sem imela, ke tako dolgo ne zanosim. Se, pa dala skozi vse krvne preiskave:serološke, biokemične, hematološke in pa v zvezi z hormoni. Sem pa imela točno na 21. ciklusa, 12. 10. pa grem k moji G.

Se beremo po šihtu in upam, da najdem veliko novičk o :modri::duda::roza:

Anitka:metulj:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 7:51:13   
pika74
Dobro jutro punce moje!

Danes bom imela fuuuuul dela, pa še ena manjka in bo treba malo hitreje delat:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: - nekako tako bo treba, kot je zdele en komad po radiu: MI PLEŠEMO, LALALALALALA, CJELI DAN I NOČ....:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:.

Lepo se mejte:love::love:, kakšen vic povejte8)8), čimveč se smejte:)-:)-, pa bo dan lepši;););).

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 8:02:18   
neža76
Dobro jutro dekleta!:)

Naj se vam še jaz malo javim..... Pri meni hudičevka:hudicek: M še kar vstraja, pa se jo bom v kratkem rešila! Potem pa veselo :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:!!
Se že veselim:bravo::bravo: in upam, da ta mesec uspe!!

MIRELA zate držim pesti!!
TINKAMIŠKA kako je pri tebi, sem mislila nate cel vikend!!

Neža76

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 9:34:21   
mela
no punce moje res ste zlate in :rozica: tako da hvala za izrecene besede!!!ce pride:hudicek: ne bom pretirano zalostna!a ne?bo pa naslednji mesec!!!!!:bravo::bravo: no vam pa jutri sporočim ce je ni in odločila sem se da bo v sredo naredila test ce bo vse po sreci in vam potem se to veselo novico sporočim-ce bo...:zmeden::zmeden: no lep dan in bodite v :rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 12:59:59   
tejč
Evo, punce, da se vam oglasim: brez tako grozno velikega pompa povem, da sem noseča, menda, tako je pokazalo že kar nekaj testov, od M je že šesti teden. Počutim se kar v redu,samo utrujena sem.
Želim vam, da bi čim prej prišle za mano, pa ne se dat tej:hudicek:M!!!
Res je prijetno, da obstaja tale forum...
Komaj vas čakam na Prvič noseča...
lp:rozica:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 13:07:38   
pika74
tejč :rozica::rozica::rozica:

Č:love:E:duda:S9nebesaT:darilo:I:modri:T:zajcek:K:roza:E!!!

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 14:00:24   
tinkamiška
Neža 76!

Res lepo, da si se spomnila name. Sem že na "Nič jasno" napisala, da še kr ni M:hudicek: in tud :modri:ne. Sem kr zmedena in sploh ne vem kaj naj si mislim. Ja, grem danes zvečer na pregled k novi G in upm, da mi bo povedala kaj vspodbudnega. Znaki so še kr isti in upam, da niso plod moje domišlje.

Mislim, na vse vas!!!!

Tinka

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 14:01:31   
tinkamiška
Ja, čestitam Tejč, sem šele zdej vidla!!!

Vse najlepše!!!!:angel:

Tinka

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 14:52:52   
anadejka
OOOOOOOOO9nebesa
Tejč kako lepo tooo.:love:
Jest bi tut:(
Jaaa se vidimo na prvič noseča,pa upam da še letos.
Zdravo in lepo nosečnost Tejč,čuvi na svojo pikico!!!:torta:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 14:56:35   
Anitka
Hoj!

Ja kje pa se kaj ostale (Bambi, Klarisa, Tia, Koala, Meeryana, Mijavček,......)skrivate, da nam niste slučajno pobegnile kar tako v 9nebesa:)-:)-:)-:)-:)-

TEJČ pozdravljena in :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: ti kar pobožaj bušija, čuvaj pikico in morda se ti pridružim v 9nebesa že čez en teden. Pri meni še tudi vse dobro kaže: ni izcedka :bravo::bravo::bravo::bravo:, ni bolečin v prsih. Punce dajte stisnite :miska::miska::miska: še mal zame.

Se beremo kasneje,

Anitka:metulj:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 15:08:50   
meeryana
Anitka......jaz sem malo hotela odklopit RR....ne vem, sploh nočem razmišlčjat o 9nebesa in :duda:.....mislila sem, da bom močna, pa sem fuuuuuul žalostna. Saj bo spet prišla tista volja, vem, da bo......pa nebom več gledala na plodne dneve, pa na to kako moram ležat na postelji, pa opazovala znake......nič več nebom delala.......ko bo pač bo.....saj en :angel: mora priti tudi k nama!

Vse na RR obožujem, vas imam rada in vas bom spodbujala, koliko se bo dalo. Pa spremljala nosečke srečke, pa vseeee....samo o sebi več nebi govorila, pa niti razmišljala....
Anitka veš kak si želim :modri::roza: zate....upam, da sedaj pa bo!!!! :miska::miska::miska:

Lp, se tipkamo! :sloncek:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 15:43:45   
Sulfinija
Pozdravljene punce!!!

Kako ste kaj?Ja kaj pa je s teboj Meeryane zakaj si tako slabe volje brez vsake energije?Pa daj no ne daj se,da te prepravlja žalost bodi vesela,polna energije in vedno novega upanja.
Ne misli tudi meni ni lahko pa kaj morem.Tudi jaz sem danes nekam zelo poklapana samo premišljujem o denarju in kaj bo ko bo.Danes sem prav tako nestrpno pričakovala izvid od UZ pa tudi tega ni bilo.Veš za mano je lep vikend z možekom sva bila najsrečnejša in ta vikend sem imela zelo lepe sanje in želim si,da bi se kaj kmalu uresničile.Veš vse bomo enkrat 9nebesa:9nebesa9nebesa in najsrečnejše mamice na tem našem planetu.Kako pa kaj s tvojo :hudicek:,jaz je ne pričakujem čez kaka dva tedna,pa daj no naj se spakira od mene za 9nebesa in ne vem kako se ne naveliča da me iz meseca v mesec utruja že 20.boj.
Kje ste pa vse ostale,se nič ne spomnite name.Jaz še vedno zelo pogrešam Bori in Enci,Enci vem,da se vrne med nas 15.9. in takrat nas bo več starih fosilk.

Vsem skupaj pošiljam :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: za našo skupno srečo!!!!

LP se beremo in tipkamo!!!!!!!

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZA NAS (103 nadaljevanje)
13.9.2004 17:04:57   
tia
Hojla,

jaz sem tukaj,kot vedno leteča oz. sem ta teden bolj varuška moji mali sosedi,ko pa sem z njo pa mi čas mine kot bi mignil,joj kako bi imela eno takošno pupiko ,ki bi bila vedno moja,moj zlati :angel:.

Anitka,ne bom rekla mislim,ker je misliti nič znati,ali vseeno ta mesec nas boš presenetila,ti pravim nekaj je v ozračju.Kam si hodila v laboratorij,a v Rakičan?Kako si pa drugače kaj?

Res kje pa so vse naše stare kolegice ( fosilke)?Pa se res niso odselile brez kakšnega pozdrava v 9nebesa

Tejč čuvaj sebe in svojo :duda: ,pa oglasi se še kaj!

To bo vse ,se še kasenje oglasim.

pa pa

Tia
:racka:

(odgovor članu diamantka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?