|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponižana maternica
6.3.2007 20:56:49   
Naty*Taja
Imam tole "diagnozo". Me je po porodu bolelo pri spolnih odnosih in sem šla g vprašat, zakaj. Sem tudi sama že ugotovila, da imam verjetno maternico ful nizko - in res, je rekla, da se lahko zgodi, da mi kej "ven pogleda"! Groza.
Me pa zanima, če ima še katera ta problem, ker je rekla, da je to sorazmerno pogosto, še posebej pri težkih porodih in težkih otrocih. (mojadva sta bil težka 3700 in 3800)

_____________________________

MONTIGNAC
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ponižana maternica
6.3.2007 20:57:59   
Marogica
SEm že slišala za to. Mislim, da se da to operativno "popraviti".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ponižana maternica
6.3.2007 21:11:37   
lelaval
Jaz imam povešeno maternico, a ni tako hudo, da bi mi kaj ven pogledalo user posted image user posted image .
Je pa imela znanka maternico ful nizko - in ji je G dejal, da se operativno popravi ali pa, da še enkrat zanosi - potem se maternica po naravni poti sama vrne v svoj prvotni "položaj". Ne vem pa, za kaj se je odločila (takat je dejala, da še za enega otroka zagotovo ne).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ponižana maternica
6.3.2007 21:16:10   
Jančika_
Ja, popraviti se da, ko zaključiš z reprodukcijo, ker vsaka naslednja nosečnost stanje spet poslabša. Naty, to za tebe še ne pride menda v poštev, neuser posted image .

Jaz sem imela po drugem porodu povešeno nožnico; maternični vrat je bil tudi čisto nizko, ampak to se je s Keglovimi vajami popravilo praktično v prejšnje stanje. Tudi to pride od težkih dojenčkov in hitrih porodov (oboje velja tudi zame). Malo me skrbi, kaj bo naslednjič. Zna biti kaj takega kot pri tebi. Narediti pa ni kaj veliko menda.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ponižana maternica
6.3.2007 21:17:28   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
ji je G dejal, da se operativno popravi ali pa, da še enkrat zanosi - potem se maternica po naravni poti sama vrne v svoj prvotni "položaj"

To velja samo za čas nosečnosti, ko se maternica zagozdi gor v medenico. Potem je pa še slabše. Pravi Pušenjak.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ponižana maternica
6.3.2007 21:30:49   
Naty*Taja
Ja Janči, bomo še meli katerega, če bo le vse posreči. Sam da se malo naspim in spočijem telo, pa shujšam, ...potem pa v akcijo. Je tudi to res, da se ne da kaj veliko pomagat, razen po končani reprodukciji operativni poseg obešenja maternice al nekaj takega. Drugače pa tekom nosečnosti se dvigne, potem pa lahko še bolj povesi! No, ja. 
BTW, kak pa zgleda povešena nožnica?
Jaz tole čutim, če potipam s prstom, vhod v maternico! Ja dobesedno, tak nizko je! Zato me je pa bilo groza. Mi je rekla, da se s keglovimi tudi da malo pomagat.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ponižana maternica
6.3.2007 22:08:40   
beti 1
Naty, v tvojem primeru je zelo verjetno vplivala tudi mala časovna razlika med obema porodoma. Tudi zaradi takih stvari G priporočajo da se telo med dvemi porodi odpočije.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ponižana maternica
9.3.2007 10:15:58   
jasnika
se opravičujem da kar tako pišem sem, čeprav ne spada na to temo, ampak rada bi ti povedala da mi tud mamo Marušo in Marcelauser posted image user posted image user posted image , kako  lepo, ne??

lp

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ponižana maternica
9.3.2007 11:21:15   
Naty*Taja
Jao Jasnika, super - sam v obratnem vrstnem redu!user posted image  Mi imamo prvo fanta in potem punco, vi pa kontra. Ti da nisva midve kaj takle telepatsko povezani?
Zdej mi pa sam še reč, da imaš partnerja Marka?user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ponižana maternica
9.3.2007 12:07:07   
jasnika
user posted image user posted image fant je pa Robi, je pa brat Markouser posted image user posted image

lp

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ponižana maternica
9.3.2007 13:04:24   
Naty*Taja
Dol padeš!user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?