|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jagode
23.2.2007 17:11:42   
simonalokar
živjo mamice

mene pa zanima kdaj lehko začnem uvajati jagode, moj je star 11 m in bi mu dala malo

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jagode
23.2.2007 17:34:35   
Maleal
Pravijo da po dopolnjenem 1 letu,js sem mu jih dala pri 10 mes.,ker so bile takrat doma na vrtu.Probaj z malimi koščki za začetek in če nebo reakcije mu jih daj komot,ne vem kako je s temi kupljenimi,zato raje začni z manj.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jagode
23.2.2007 17:35:56   
lojzika
jaz sem mu jih poskusila kar kmalu dati ampak jesti jih je pa začel šele pri 20 mesecih, pa še te mu morm v sladkor namakat sploh mu niso neki priljubljene jst jih pa obožujem

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jagode
23.2.2007 18:29:47   
pravljica
čisto odvisno od otročka...naš jih je začel kar hitro jesti, tako kot mandarino in podobno sadje, pri katerem je znano, da zna bit alergeno...naš ni imel problemov in je vse to jedel (v zelo velikih količinah, ker obožuje sadje) že pred 1 letom

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jagode
23.2.2007 21:45:21   
Lunc_a
otroku daš lahko tudi prej kompot od jagod,saj otroci dobivajo to v bolnišnicah pri 8 mesecih tudi

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jagode
24.2.2007 10:00:47   
Anonimen
te umetne, polne škropiva, še jaz mojemu ne dajem, ko je star 15 mesecev, pa tudi jaz jih sedaj v nosečnosti ne uživam. SEm zadnjič ene tako lepe kupila in so imele okus kot da bi čisto galico jedel (to je eno škropivo). Fuj. Počakaj tiste z vrta, saj se otroku nič ne mudi jagode jest

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jagode
24.2.2007 15:03:53   
livia
Kje si pa zdaj dobila jagode?
Mi bomo počakali na tiste z domačega vrta. Smo pa že jedli jogurte, skute z okusom jagod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jagode
24.2.2007 15:07:53   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Kje si pa zdaj dobila jagode?
Mi bomo počakali na tiste z domačega vrta. Smo pa že jedli jogurte, skute z okusom jagod.


V Hoferju,Intersparu jih imajo skozi.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jagode
24.2.2007 16:27:14   
lenika
Kdaj ste pa dale prvič jagodni jogurt? Ti jogurti za otročke in skutice so full z jagodami, jaz jih pa našemu 9,5 mesečniku še ne upam dat.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jagode
24.2.2007 22:38:22   
eya
Mi jih tudi še nismo dali, bomo tudi počakali na domače.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jagode
25.2.2007 13:03:41   
livia
Raje počakam na domače. Tisto kar se dobi izven sezone se mi zdi ful umetno, pa še brez okusa.

Mi jogurte in skute (jagodne) dajemo od začetka - se pravi od 8 meseca.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jagode
26.2.2007 15:58:34   
2mama
Lenika,
jaz dajema mojima user posted image user posted image  jagodne skutke (kadar jih kupim) ze tam od 7. meseca. Je bilo vseskozi vse OK.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jagode
26.2.2007 15:59:28   
2mama
Teh stiroporastih plastičnoumetnih pa tudi jaz ne bi kupovala niti zase, kaj šele za male bibe.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?