|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 8:07:13   
Jančika_
Punce, kako si zapomnite, na kateri dojki ste nazadnje dojile???

Meni se bo počasi zmešalo! Pa ne vem, al sem jaz tak trapasta, al si je to res tak težko zapomnit8). Saj bi poskusila recimo s sponko na naramnici od modrčka, ki bi jo menjavala levo-desno, ampak vem, da nikoli ne bi bila ziher, če sem jo pri prejšnjem dojenju sploh prestavila:).

Prej je še šlo, ko je Vasja jedel samo iz ene dojke, pa je bila vedno ena očitno bolj prazna kot druga. Zdaj včasih je iz obeh, pol pa res ne vem, kam ga naj dam naslednjič!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 8:19:08   
SILVA
Jaz si zmeraj potipam dojko in takoj čutim katera je bolj polna:).
lp

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 8:39:47   
tesa
Čisto po občutku. Tudi jaz mojega včasih dojim na eni, drugi ali pa na obeh. Odvisno od tega kako je katera polna.
Pri meni je to sploh nerodno, ker ne jemo po enem redu ampak različno na 2-4ure.
Le poslušaj svoj občutek pa bo:)-

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 9:54:47   
Blink1
nasvet od nedoječe mamice:)

Vedno ko podojiš, si daj en robček ali kaj podobnega za ziz, da veš katera je na vrsti:bravo:

Čauči:sloncek:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 12:20:02   
puncica
Jančika nisi edina, jaz vedno moža sprašujem:)-:)- On pa že kr z očmi zavija, da kako si ne morem zapomnit. Sem rekla da si bom začela kak robček noter devat, potem pa še pozabim, ma se ne sekiram več, pač jo dam na eno potem pa še na drugo, očitno ima dosti, sej verjetno vse ven poje:)-

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 12:33:04   
willma
Jaz naredim enako kot SILVA, potipam in se odločim za tisto, ki je bolj polna!
:)

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 13:35:04   
mnjam
EVO SUPER ODGOVOR:
PRSTAN si daješ na desno oz. levo stran, glede na to, na kateri si nazadnje dojila. Če ti nobeden več ni prav, pobrskaj in najdi kakšnega prevelikega :)- (vsaj tako je bilo pri meni)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 13:40:23   
Taša
No tudi jaz sem taka pozabljivka da ponavadi pozabim. Kadar je doma Nika mi vedno ona pove na kateri srani sem dojila, ker ona ponavadi vedno "sodeluje" pri dojenju. Ko sem doma ponavadi tako ali tako vedno dojim leže v spalnici pa se potemtakem spomnem ali sem bila obrnjena proti oknu ali proti Mašini posteljici. Malo pa pošlatam in poskusim ugotoviti katero "zizo" imam bolj polno.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 14:05:26   
frutka_
Jaz jo "potežkam"...
Če pa še vedno nisem ziher pa mu pač eno dam in vedno pride do navala in tistega značilnega ščemenja v bradavicah, tako da tudi če ni prava je mleko v njej. Višek si pa spumpam, če je potrebno!

LP

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 18:11:21   
Jančika_
Hvala, punce, najbolj mi pomaga, da vem, da nisem edina! Se bom lepo nehala sekirat, pa bo.:) Glavno, da mali lepo pridobiva šlauhce...:sloncek:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 18:23:06   
Katjuša & Daša
Tudi jaz tako kot puncica. Mah se kar uležem pa kera ziza je je. Ker vedno je iz obeh vse pocuza. Sem si trakec gor navezala, pa kdo se tega ponoči zapomni a si ga zamenjal al ne:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

lp katka

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako si zapomnite....
20.9.2004 21:23:12   
Katjuša & Daša
Prima. Bomo naredili eno veeeeeliko :torta: in veliko pijače in se spomnili na moniko.

Katka

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?