|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako je z dudo?
9.2.2007 18:17:33   
flower power
ali vaši dojenčki imajo dudo? naš user posted image brez nje redko kdaj zaspi. sem pa slišala od znancev da se jo potem ful težko znebiš. ima katera že kakšne izkušnje s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 18:21:01   
Anonimen
seveda jo ima...tudi tavelka do 23. meseca. potem sem ji pa en dan rekla da ji jo je zajček vrgel v kanto...obstaja namreč ena knjigica adijo duda je naslov v kateri zajček v kanto vrže dudo in je potem brez. no naša je fen vseh knjigic pa sem ji jo kupila. je plalilo. sicer je prvi veče jokala ko dež ko je blo treba spat ampak sem vztrajala, bla zraven nje in jo mirila. pa je zaspala brez po kake pol ue joka. in od takrat je tudi omenila ni več!

(odgovor članu flower power)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 19:03:09   
žiža
nepogrešljiva pri obeh. Ta velika jo je sama od sebe dala stran mal pred 2. roj. dnevu. V tistem času ko sem bila v porodnišnici. Zdej jo včasih mal Urbanu ukrade pa dvakrat pocuza in mu jo vrne. Sem ji enkrat za foro dala njeno nazaj pa je rekla, da ni dobra. Če bi me pred enim letom vprašala, bi rekla, da se je naša do osnovne šole ne bo odvadila user posted image
Tamali je pa tud rojen dudlar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 19:41:49   
pikicaa
Naša user posted image  jo ima tudi. Si sploh ne predstavljam, da je ne bi imela. Potem bi non stop na joški visela že tako ali tako preveč visi za njeno starost.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 20:06:48   
Sandra*
Naš je nima pa bi včasih rada videla, da bi jo imel. Tako sem pa jaz ena velika duda!

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 20:13:13   
eya
Naš jo tudi ima. Sem slišala, da jo je fajn odvadit do nekje 15. meseca, zaradi zobkov.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 20:34:01   
Marogica
Kako je z dudo? Hudouser posted image

Naš 25 mesečnik(ta mlajši) jo ima skoraj skoz, vsaj doma, v vrtcu samo pri spanju. Doma pa se kar naenkrat spomni in mora duda v trenutku v usta..user posted image . Res je hudo in se počasi psihično pripravljam, da mu bomo to odvadili. Počasi...počasi...se pripravljam...

Eh, ta moj "dudi-mož" maliuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 20:35:09   
žarnica
Naša punca (18m) jo ima samo za spat in to obvezno. Brez nje ne bo zaspala. Ima pa še vedno št.1 cucelj, tavečje je vedno ven pljuvala.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 20:43:05   
lukec
Tudi naš jo ima še vedno (25 mesecev), čeprav samo za spanje, ampak vseeno. Ti  pa zaupam, da sem jo imela jaz skoraj do 4. leta in imam danes zobe, da bi mi jih marsikdo lahko zavidal (samo ena zvezdica).

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 21:03:44   
Nogavica
Tudi naša user posted image  je pravi dudek. Sprva sem hotela, da bi bila brez, zdaj pa si sploh ne predstavljam, da je ne bi imela. O odvajanju še ne razmišljam, ker je še ful mala in imamo še čas user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 22:12:07   
Luskan
Jo ima, ja, kar nekaj, v vsakem prostoru v stanovanju najmanj eno, da če izgubi tisto v ustih, ni prevelka kriza - pri 5 mesecih jo kar sam daje v usta in ven, ni treba meni nič počet, je zlo prijazen do mamiceuser posted image . Duda je zakon!

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako je z dudo?
9.2.2007 23:37:44   
beki24
Boljše duda, kot prst!

NOBENA DUDA NE NAREDI TOLIKO ŠKODE ZOBEM, KOT PRST- GOVORIM IZ LASTNIH IZKUŠENJ!

_____________________________



(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako je z dudo?
10.2.2007 19:01:50   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: beki24

Boljše duda, kot prst!



se podpišem pod to!!
Naša dolgo ni hotela dude vzeti, jaz sprva niti nisem hotela, da bi jo vzela, potem pa mi je blo žal, ker sem videla kako težko se otrok pomiri brez dude. Ko pa sem začela en obrok na dan dajat po flaški, pa je kar naenkrat tudi dudo vzela. Očitno se je mogla samo na ta lateks navaditi.

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako je z dudo?
10.2.2007 19:47:57   
ElaM
Naša jo ima, zaspi vedno z dudo v ustih, čez dan jo pa ne pogreša kaj prida.

< Sporočilo je popravil Irmy -- 10.2.2007 19:48:02 >


_____________________________

:)

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako je z dudo?
10.2.2007 21:08:02   
Monika79
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Tudi naš jo ima še vedno (25 mesecev), čeprav samo za spanje, ampak vseeno. Ti  pa zaupam, da sem jo imela jaz skoraj do 4. leta in imam danes zobe, da bi mi jih marsikdo lahko zavidal (samo ena zvezdica).



se podpišem pod ta post user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naša bo dopolnila 3 mesece in je duda zakon, se ful pomiri z njo in kjub temu da ima dudo rada, še najraje pa duda mamo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako je z dudo?
10.2.2007 21:26:15   
Bonnie_RR
Moj tamali ima dudo predvsem za zaspat, drugače pa zelo redko. Čez dan imam spravljeno in je sploh ne pogreša. 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako je z dudo?
11.2.2007 10:27:26   
L & L
No mi imamo tudi dva dudlarja doma, eden je star 19m drugi pa skoraj 6m.
Oba navdušeno dudlata, kdaj se bomo odvadili ammmmmmmm nimam pojma user posted image .
Lp


_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako je z dudo?
11.2.2007 17:25:50   
neja
Tavečja jo je imela in ko je bila stara 2 leti in 2 meseca, smo odrezali cucelj in ji rekli, da jo je pojedel krokodil. Ni bilo panike. Njej je bilo glavno, da je dudo še vedno lahko imela vsaj v roki in ker ni bilo cuclja, še je potem hitro na ostalo pozabila.

Tamanjša pa je noče za nič na svetu....sem se trudila, da bi jo sprejela skoraj do devetega meseca in ni variante, da bi jo imela. Pa pač nima. Tudi prsta nima za tolažbo. Sem pa bila ponoči kar nekaj časa jaz duda in sem jo malo pred 10. mesecem odvajala od joške ponoči in je hitro skapirala, da je fajn spat celo noč. In sedaj pri 11. je že super. No....nam vsaj ne bo treba dude odvzetuser posted image .

LP

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako je z dudo?
11.2.2007 22:18:25   
frrrr
našega ne morem nasrati, da bi jo imel... zaradi tega mogoče mau več na rokah in na joški

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako je z dudo?
11.2.2007 22:30:39   
tati2
Naša jo je tam do nekje petega meseca oboževala, potem pa kot bi odrezal jo nisem več pripravila da bi jo poskusila

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako je z dudo?
12.2.2007 11:02:06   
beti 1
Pri starejšem smo se hecali, da je njegova najboljša prijateljica. Ko je bil kakšnih 15 mesecev star sva se pa s trolo peljala in je dudo pustil na troli. Pa sem pograbila priliko in mu nisem dala rezervne, tako da mu je trola odpeljala dudo. Je pa še nekaj dni jokal za vsako trolo in bil hud nanjo, ker mu je odpeljala ljubico.
Mlajši jo je od začetka imel zelo malo, nekaj več okoli petih mesecev, pri sedmih se je pa odločil, da je noče več, saj je tudi ne rabi. Čisto lepo zaspi tudi brez zize.

(odgovor članu tati2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako je z dudo?
12.2.2007 11:08:13   
Anonimen
Moj bo marca star 5 let, pa jo ima še zmerom. Sem mislila, da se bo sam odatečov, pa bodo izgleda potrebni kakšni ukrepi, ki pa bodo hudi, zato jih kar prelagam. Zaenkrat sva zmenjena, da bo šla duda na 5. roj. dan razrezana v smeti. Uf, težka bo.

(odgovor članu beti 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako je z dudo?
12.2.2007 12:43:31   
Taja Nagaja
Naša je nima nekje od 2. meseca. Pa še takrat jo je imela le ko je hotela zaspat.

Se boste že odvadili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?