|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za večerjo čips
3.2.2007 18:18:13   
Anonimen
 
Danes moje dete štrajka. Za kosilo sem mu pripravila par jedi....nič ni  jedel. Na koncu je komaj pojedel jogurt user posted image . ZA večerjo enako....pa menujem mu naredim, vse možne jedi....nič...pa sem mu dala čips... (ki ga drugače niti čez dan ne dobi) user posted image  in zdaj lepo je čips, jaz pa imam slabo vest. user posted image  

A to kdaj pride tako, da pač nočejo ničesar jesti? Sicer je čez dan že cel dan cmerav in razdražen...no pa mu naj bo za danes, vsaj lačen ne bo šel spat.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za večerjo čips
3.2.2007 18:46:39   
April
No, saj naš je šel tudi danes izjemoma spat brez "normalne večerje". Smo bili zunaj in smo šli na torto-je cel kos pojedel. Za domov sem si pa jaz zaželela še junk pomfri, pa je še tle mal pomagal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za večerjo čips
3.2.2007 18:48:31   
dory
Mi smo imeli do dveh let obdobje,ko ni nic hotu jest...kar je blo je blo pod prisilo pa se to takrat,ko smo mogl urgirat...potem se je unesel...zej pa ma se vedno kak dan ko ful poje,pa kak dan ko skoraj nic...kak jogurt...jst sem obupala...

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za večerjo čips
3.2.2007 20:34:26   
Marogica
Lahko, da so zobki, lahko da se kaj "kuha", lahko pa da ima samo takšen dan. Naj te ne peče vest, saj mi tudi kdaj grešimo, ali ne?

p.s. Pa čips je takooooo dober......njami....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za večerjo čips
3.2.2007 20:46:57   
Blejka26
bodi vesela,da ti samo en dan tkosvira,meni vsak dan.hrane niti probat noče,kaj šele da bi jedla.13m je stara pa hoče sam joškuser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za večerjo čips
3.2.2007 21:51:27   
tina104
Ko mu je nazadnje šel zob ven, je bilo enako, samo da je pri nas bil namesto čipsa smoki.
Tudi jaz sem imela malo slabo vest, samo po drugi strani pa če je to samo reees tu in tam zelo redko, to še gre. Jaz pravim, da mu pač v navado ne sme priti, tako kot npr. mojemu nečaku, ki se vsakemu obroku izogiba, on bi samo bonbone, čokolado, smokije, medvedke, rožice iz torte...

Domennatalija, to z zizo pa mi je ful znano. Naš ima še zdaj pri skraj 18. mesecih kak tak dan. So pa tudi dnevi, ko skoraj pozabi na zizo in vse je.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za večerjo čips
3.2.2007 21:53:24   
Lunc_a
Ah joj,če se boš zaradi tega sekirala,potem boš kmalu oristala v kje v lj polje user posted image
naš 20 mesečnik je en teden jedel samo čokolino in ravno sedaj je pojedel ogromno skledo čipsa,ker sem mu jaz sama dala,tako da.....

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za večerjo čips
3.2.2007 22:04:38   
juniorka
jaz pa že dve uri gledam tisto vrečko čipsa in razmišljam..bi..ne bi...
mislim, da je vsem jasno, kako sem se odločilauser posted image ! Pa je mali komaj 27 t in še v meni!!!!!user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za večerjo čips
3.2.2007 22:05:37   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: juniorka

jaz pa že dve uri gledam tisto vrečko čipsa in razmišljam..bi..ne bi...
mislim, da je vsem jasno, kako sem se odločilauser posted image ! Pa je mali komaj 27 t in še v meni!!!!!user posted image


Vidiš, tako se to začne....user posted image  Dober tek.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za večerjo čips
4.2.2007 11:42:47   
Anonimen
Urška, pri nas se to še ni zgodilo. Je pa res, da ima naš grozljivo rad vso hrano. Tudi čips.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za večerjo čips
4.2.2007 11:46:43   
Anonimen
Naša mulčka vedno jesta tisto, kar jima v tistem momentu paše. Ne vidim, v čem je fora, da bi ju silila s tistim, kar jima trenutno ne paše ali česar sploh ne jesta. Saj tudi jaz tega ne bi pogoltnila dol, pa če se folk okrog mene postavi na glavo.
Robi je za čips še premajhen, ampak ostali trije smo pa nori nanj. In ga jemo za zajtrk, za kosilo in za večerjo. Pa še vmes. Sicer ne vsak dan, ampak 2x ali 3x tedensko je pa čips obvezno u bajti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za večerjo čips
4.2.2007 18:33:36   
Anonimen
Kerensa, če je Robi za čips premajhen, je potem verjetno tudi Max. user posted image  V tem je fora user posted image .

Sicer pa, če moje dete skoraj 2 dni ni nič jedlo, danes leti vse po vrsti v njega. Očitno bomo spet dobili nove zobke, čeprav jih skoraj več nimamo kam dati.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za večerjo čips
5.2.2007 11:45:06   
Anonimen
Joj kolk mi je meni nažiralo živce,ta neješčnost otrok.Njhujši je bil moj sine,vnuk pa ne zaostaja za njim.No ko si že omenjala čips za večerjo,ja moj sine je imel najljubšo jed od katere ni odstopal:smokije je namakal v malinovec.Nič ni pomagalo,pa če sem se na zobe metala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za večerjo čips
5.2.2007 12:26:24   
petja
Kadar lumpa štrajka pri hrani, sta dve možnosti:

1.) dobila bo nov zob; to smo imeli že 12x, tako da poznam simptome user posted image
2.) dobila bo virozo (bruhanje in driska); to smo imeli januarja 2x, tako da zdaj že poznam simptome user posted image .

Takrat bi ona jedla samo zlate kroglice, namočene v juho user posted image user posted image user posted image . Aja, pa ne smem ji dati juhe, samo kroglice poje dol (tako da ji kroglice namočim v juhi, potem jih pa vzamem ven, jih dam v njen krožnik in jih potem sama je).

Sploh se ne sekiraj glede hrane, bo že jedel, ko bo lačen in mu bo pasalo. Saj veš, da rad je. Večji problem bi bil, če nikoli ne bi hotel jesti (tako kot je to pri teja.).

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za večerjo čips
9.2.2007 16:05:03   
Dadi
ja petja tut pri nas so zlate kroglice zakon. Jih hoče mala kar v skodelico in jih pol zoba...Drugače pa tudi malo je, tamal je pa tak požrešnež, da poje še njeno porcijo. Ampak trenutno je bolna in mi tlele na kavču spančka z vročino...bogica. Danes je pojedla samo dva mini lončka pudinga Danone....pa eno žlico juhe s kroglicami...ki jo ponavadi zmaže en dva tri.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za večerjo čips
10.2.2007 8:54:53   
spacey
Ja naš pa ima večkrat za ob večerji smokije, to je v bistvu "nagrada", če poje vsaj jogurt ali pa kos kruha... user posted image
Ko pa zboli, je pa obvezno na meniju smoki, ker drugega noče jesti.

Jaz nimam slabe vesti, saj se potolažim s tem, da vsaj v vrtcu je normalno hrano. user posted image

< Sporočilo je popravil spacey -- 10.2.2007 9:08:49 >


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za večerjo čips
10.2.2007 9:08:29   
spacey
dvojni post user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za večerjo čips
10.2.2007 13:08:48   
Nej
IZVIRNO SPOROČILO: petja
Takrat bi ona jedla samo zlate kroglice, namočene v juho user posted image user posted image user posted image . Aja, pa ne smem ji dati juhe, samo kroglice poje dol (tako da ji kroglice namočim v juhi, potem jih pa vzamem ven, jih dam v njen krožnik in jih potem sama je).




Anej vedno je tako juhouser posted image . Včasih z kroglicami, včasih pa tudi z rezanci ali nudeljčki.

Drugače pa Anej ni skoraj nič jedel goste hrane do 12 meseca, samo ziz, sem bila srečna, če je pojedel kakšen keks ali bobipalčko. Potem je začel normalo jest, vse po vrsti. Zdaj pa že postaja izbirčen. On bi jedel samo testenine in zelenjavo ter hrenovke pa kruh.
Kakšen dan lepo je, kakšen dan pa noče sploh nič, brez pravega vzroka. Zobki sigurno niso, ker jih imamo samo šest pa še te od enega leta starosti (edino, če hodijo tri mesece ven, vsakih par dni malouser posted image ), bolan pa še tudi ni bil nič. Ne vem, enostavno mu ni za jest. Da ne govorim, kaj vse pripravljam in potem sama jem ali vržem vstranuser posted image .
Res pa je, da čokolado oz. vse z čokoloda pa bo vedno pojedel. Tako da mu včasih zvečer tudi dam kaj sladkega oz. 'nezdravega' tisto vsaj poje in zadovoljno zaspi, drugače pa je siten kot stouser posted image .

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?