|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lulček
21.2.2007 21:05:27   
bonbončica
Živjo!

Mene pa full skrbi, namreč mam 6 mesečnega fantka, pa se mu kožica na lulčku ne premakne tut za milimeter. A ma še kera take izkušnje kaj pol naredijo, ne bi rada da ma grozne bolečine po operaciji al kako to popravjo.

Lepo se mejte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lulček
21.2.2007 21:09:55   
Marogica
Nič ne skrbi. Saj se mu še ne rabi premakniti. Jaz se je sploh nisem dotikala oz. "vlekla" dol. SEdaj, kakšna 2-3 mesece, mu počasi mož/jaz pri tuširanju malo nazaj potegnemo. Pa je star 25 mesecev. Pri ta večjem je bilo enako.

Vse ob svojem času....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lulček
21.2.2007 21:39:32   
pinkiponki
Meni je pediatrinja na pregledu pri 3,5m rekla, da je kar treba, ker jst sm mu premalo in bi se lahko kaj vnelo. Mu je pol ona (men je to prvič zgledalo grozno - sam boli ga pa itak ne), pa je mel že kr precej belo, ker mu ga je treba čistiti. Ne vem, vprašaj na pregledu!

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lulček
21.2.2007 21:59:30   
ksenija.
Meni pa je pediatrinja rekla, da do enega leta nič na silo. Jaz mu vsako večer pri kopanju potegnem gor kolikor gre, do šestih mesecev ni šlonikamor, potem oa je bilo vedno boljše. Sedaj gre kožica že kar daleč.

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lulček
21.2.2007 23:05:18   
žiža
Pa naj meni ena pove kako to izvedete. moj mali prvič pri kopanju ni niti toliko pri miru, da bi mu lulčka lahko ujela. Drugič, ko ga že primem pa tisti smoki kar nekam notr zleze. Jaz ga pač lepo umijem pa malo po prčkam tam okoli in to je to. Vneto za enkrat (trkam na les) ni nič. Tud kakšne umazanije ni videti. Bom pa tudi jaz naslednjič v posvetovalnici mal bolj povprašala o tej zadevi.

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lulček
22.2.2007 7:59:08   
srki
Nam na žalost operacija ne uide, pri tebi je še čas, da se kaj popravi. Našemu se komaj vidi tista luknjica.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lulček
22.2.2007 8:21:28   
Nisaa
Men so lih zdej v bolnici rekli da je treba vsakič ko ga previješ ker ma tisto belo spodej  drugače pride do uroinfekta  pol pa ni fajn no naš ga že ima zato  so mi pa to povedal!

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lulček
22.2.2007 10:30:11   
tatam
Mojemu sinku tudi ni šla nazaj niti malo.Pri treh letih so se mu parkrat ponovili uroinfekti,saj mu nismo mogli v redu sčistit,potem je šel na operacijo,saj ni šlo drugače!Je pa ful neprijetno in boleče-ko je prvič šel lulat ga je ful peklo in potem je držal dokler je lahko,ko je bla preveč sila pa je začel letat v krogu in kričat,dokler mu ni ušlo v hlače...Še kake tri mesce pozneje si ga ni hotel pogledat,ker se je menda bal kaj bo videl!

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lulček
22.2.2007 10:53:57   
Anonimen
mah nej grejo nekam teli pediatri...to glede lulčka kar sm jz tukj gor na RR prebrala vsak pravi drugače..pa a se ne morjo zment kako in kaj...jooj...

jz mu ga od začetka samo kžico mal dol dam..nič a sil..in sčistim z vatko in fiziološko..tko je men tud P rekla...pa če je prav al pa ne....če še sami ne vejo bomo pa starši!!user posted image

(odgovor članu tatam)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lulček
22.2.2007 12:24:58   
naja78
jaz pa pravim tako:
vztrajaj!!!

vsakič ko ga previješ kar potegni,z občutkom,jaz sem mu premalo,pa je prišla kolegica in potegnila.........
moraš kar ,tudi če zakrvavi,ni panike,.....saj ne teče v potokih.user posted image
v KC so kar grobi,.....potegnejo in zajoka...in potem moraš ti naprej......sama!
imam 4 mesečnika in mu glavica že skor ven gleda cela.pa je imel čist skup.
zdaj imaš še čas,kasnej ne bo pustu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lulček
22.2.2007 12:47:19   
bucka01
Ko sem se jaz odločila še za enega otroka sem ful molila da bi bila deklica ker še ene take izkušnje nisem hotla imeti in želja se mi je uresničila.
Pri nas je bilo tako da mu ni in ni šla kožica dol sama mu tega nisem upala narediti ker se mi je pač otrok preveč smilu.
Pa je bil mali star 1.5 let vem da je še v pleničke lulal ko sva bila pri pediatrinji in mu je na silo potegnila dol.Jaz sem mislila da jo bom kar udarla je tamalga tolk zabolel da tudi do sape ni pršu ko pa je enkrat zajokal ga nisem mogla zlepa potolažiti to se je tolk jokal da sem mislila da bom še jaz zraven ker se mi je tolk smilu.
Drugi dan ko je blo treba spet kožico dol povleč da smo z bivacinom namazal pa kožca ni šla nazaj gor je bla glavica tolk zatečena in smo po hitrem postopku šli do urgentnega zdravnika da je to zrihtal.
Tako da sem rekla če bi še enega fantka imea bi se odločila za operacijo.
Tako je moje mnenje.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lulček
22.2.2007 20:22:51   
pinkiponki
Pol pa jst očitno nisem edina, ki sem se tega bala, če bom imela fantka in stvar je res kr komplicirana, kot pišete. Pri nas je zaenkrat vse vredu, odkar je zdravnica na posvetovalnici to zrihtala (pri 3,5m).

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lulček
22.2.2007 20:38:23   
bonbončica
kako je pa po operaciji? a je tut tko hudo?

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lulček
22.2.2007 21:13:05   
tevža
naša izkušnja: nam je patronažna je že na začetku rekla naj mu po 4 mesecu pri vsakem kopanju potegnemo kožico in tudi če malo zajavka ni hudo. je še vedno bolje to kot kasneje kakšna operacija. to nalogo sem prepustila možu user posted image in zdaj po enem mesecu lepo pride do glavice in ščisti okoli. je pa res, da sodelujeva oba (jaz ga držim),saj je malček v vodi  zelo živahen. mislim, da se je bolje zdaj malo bolj potruditi...

lp

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




POSVOJITEV
agnes

Ali bi posvojili otroka?

Ne. (16%)

Ne vem, se ne morem odločiti. (12%)

Da, ampak se moj partner/partnerica ne strinja. (4%)

Da, če bi bilo dolgoletno zdravljenje neplodnosti neuspešno. (60%)

Da, v prihodnosti nameravam posvojiti otorka. (7%)

Da, to sem že storil/storila. (1%)


Število vseh glasov: 399

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!