|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok raje z očetom, kot z mamo
10.1.2007 16:57:27   
minki76
Zanima me kako izražajo ljubezen 15m ? Npr.: Če otrok vedno raje prihiti ,ko prideta po njega v vrtec, k očetu kot k mami. In na splošno je otrok raje z očetom, čeprav oče ni veliko z fantkom. Zakaj je to tako ? Mama ni neki tiran :)

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 11.1.2007 12:25:38 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj ve mislite o tem?
10.1.2007 17:00:42   
Anonimen
Zato ker oče ni veliko s fantkom,in takrat ko je otrok izkoristi vsak trenutek,da je čimbljižje
očetu.Tako jaz mislim,to ne pomeni,da ima mamico manj rad.

(odgovor članu minki76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj ve mislite o tem?
10.1.2007 18:49:00   
Anonimen
Tudi jaz mislim tako kot mekeke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj ve mislite o tem?
10.1.2007 20:33:26   
lukec
Definitivno je to to. In sploh ne pomeni, da ima koga rajši.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj ve mislite o tem?
10.1.2007 21:55:03   
Anonimen
Ja, ponavadi je vedno tisti "več vreden", ki je manj pisoten. Tisti, ki je skozi poleg, je otroku itak sam po sebi umeven.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj ve mislite o tem?
10.1.2007 22:19:05   
Marogica
TUdi jaz se strinjam s predhodnicami. Nič panike, tvoj otrok te obožuje...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj ve mislite o tem?
10.1.2007 22:50:03   
Romcka
ja nic punce .... veckrat bo treba s prijatlcami malo na kako pijacko skocit...pa malo iz zdoma:):):):) sem imela isti obcutek...potem, pa je imel moj cez praznike dopust , jaz pa ne....in glej ga zlomka...totalno ZAZIGAM:):):):)
jaz sem pa by the way totalno presrecna, da sta moja Kajci in moj mozek cist zalublena en v drugega...
cmokija

_____________________________

mi pa imamo dve sončici: Kajo in Nejo:)

http://krizajcki.moj-album.com/


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj ve mislite o tem?
11.1.2007 7:40:38   
dana
No zdajle sem se spomnila kako je bilo ko sem bila še na porodniški. Ko je prišel ati iz službe, je bil ves vesel in je bil jok samo da ga je za sekundo izgubil iz vidnega polja, medtem ko mene šmirglal ni. No zdaj sva pa oba enako "zaželjena".

lp

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj ve mislite o tem?
11.1.2007 10:18:35   
srki
Pri meni je bilo pa obratno. Ko sem bila na porodniški, se je navadil skoraj samo name. Tudi, če je očka prišel domov po celodnevni odsotnosti, je bil pri njemu samo toliko, da se je pocrkljal, potem pa spet jaz.  Ko je začel v vrtec hodit, sva bila pa enako "dobra".

Sicer je pa tako, če ga ima on, pa če kaj joka, bo vedo klical: "mami, mami", če pa sem jaz doma in ga kaj okregam, pa kliče seveda: "ati, ati".


(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj ve mislite o tem?
11.1.2007 11:55:04   
Hanna M.
zanimivo!
Jaz preživim več časa z Zalo, kot očka in še vedno sem št. 1.
Kadar pa je očka prost in se ji res posveti 100%, postane zanimiv tudi on, ampak šele, če ve, da sem jaz zasedena, ali moram kaj nujnega naredit. Je očka včasih prav užaljen, ko se trudi okrog nje in ni tako priljubljen. Včasih bi celo raje ostala z menoj doma, ko pospravljam, kot pa da bi šla z očkom ven, čeprav obožuje biti zunaj. Ko dobro premisli, se potem vseeno odloči za očka in pokajkovanje.
Se pa zadnje čase že zgodi, da potegne z očkom, če oceni, da bo imela od tega večjo korist, je prava mala zvitorepka.user posted image


_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu minki76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrok raje z očetom, kot z mamo
11.1.2007 12:34:16   
MarijaPo
Meni se to ne zdi nic cudnega, nasa eva je stara 7 mesecev pa ima igorja ful rajsi kot mene. njemu se 5x bolj smeji, ga je vesela, mu manj tecnuhari,...

Mame smo pac mame, v vsem dobrem in slabem, atati so pa samo v dobrem. :)

(odgovor članu minki76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrok raje z očetom, kot z mamo
14.1.2007 15:48:14   
Olivija
pri nas je tako, da se je moj partner z obema ukvarjal zelo veliko, še vseeno pa je Julija veliko bolj navezana na njega kot pa Ana. Julija je prav zaljubljena v svojega očija (pravi mu mama) in sta skoraj kot dva zaljubljenca user posted image , se je pa to začelo, ko je bila stara tam okoli 8 mesecev. Na "mojo srečo" ga cel november ni bilo doma in je spet mene mal odkrila.

Ana je pa že od vsega začetka bolj name navezana. Kakšne pametne razlage pa nimam. Tako se je razvilo, mogoče je to odvisno od otrokovega značaja, Ana je zelo občutljiva, Julija je pa razgrajač ...

(odgovor članu minki76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrok raje z očetom, kot z mamo
25.1.2007 11:41:34   
piščanc
odvisno je tudi od karakterja otroka in katera energija mu bolj potegne.

npr. naša starejša pupa je čisto navezana name - skoz mami, mami, saj ati je čisto OK, ampak mami je pa zakon. naš mladiček je pa ravno obratno - skoz ati, ati. če sva oba doma in kaj hoče reče ati, pa če ati nima časa in pridem jaz zraven, reče ne ati. in pol more prit ati.

in mi to super odgovarja user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
27.1.2007 21:19:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otrok raje z očetom, kot z mamo
26.2.2007 12:02:09   
Moyca_
to so samo faze,....
enkrat mama, potem ata, edino pri moji mali sem samo jaz zaenkratuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?