|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bali
30.9.2006 15:33:39   
lol
S katero agencijo ali kako drugače najceneje na Bali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bali
2.10.2006 9:50:44   
viv_
Vprašaj na agenciji Enzzo - http://www.enzzo.si/

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bali
4.10.2006 17:56:46   
pocka
Lahko pogledaš na stran odklop.com, kjer imajo tudi ugodne cene. Midva z mojim user posted image sva šla februarja preko njih na Šri Lanko za pol cene, kot bi plačala pri kateri naši agenciji.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bali
23.2.2007 1:16:55   
Annny
Ojla,
mi smo bili par mesecev nazaj na Baliju z našo 2-letnico, šli smo za 1 mesec..bil pa je to zelo aktiven dopust, nismo ležali na soncu, temveč vsak dan pridno delali kilometreuser posted image  
Šli smo izključno v lastni režiji, bivali smo bolj ali manj pri domačinih.
Bali je zelo lep otok, kopanje v morju žal odpade (razen če si surferka), ljudje prijazni, hrana v redu, let je zeloooo dolg (mi smo šli najprej na Tajvan, nato naprej v Indonezijo - skupaj 19 ur leta v eno smer), tako da je v tem času z otrokom treba imeti veliko potrpljenja, se igrati, ga zabavati, ga uspavati...user posted image
Vizo za Bali urejaš na Indonezijskem veleposlaništvu na Dunaju.
Povprečno 35 stop. C, tako visoka vlaga, da na žgočem soncu 2 dni sušiš oprane obleke, dosti mrčesa, kuščarjev, pajkov (če ne planirate ravno all inclusive variante..),
kar milo se mi je storilo, ker domačini niso niti malo ekološko osveščeni...riževa polja na veliko škropijo z insekticidi, voda s teh polj teče v jarke, speljane mimo vasi...v teh jarkih se veliko ljudi/otrok umiva, pere perilo, tja meče umazanijo....komunale nimajo (vsaka vas 1x mesečno sežge odpadke..vse od steklenic, piksen ipd.), z ladje vse smeti pometejo direktno v morje....
To so črne plati Balija.
Turisti seveda vidijo večinoma le hotel in turistično mesto Kuta...zato se vse zdi bleščeče. Ampak tak je ta svet..povsod je podobno.
Drugače pa še enkrat... Bali je prelep otok...ogromno se lahko vidi (ognjeniki, jezera, gore, rajske plaže, milijoni hindujskih templjev...vse je tam)..tega povprečen turist ponavadi žal ne vidi;
najbolj bi ti priporočala, da si ga ogledaš v kombinaciji z Lombok-om (sosednji otok), morda Sulawesijem (kamor se splača iti samostojno), Javo odsvetujem, zelo pa priporočam, da se mimogrede 'oglasiš' še v Singapurju (meni je zelo všeč, bi se celo preselila tja)
Pred takšnim potovanjem predvsem dobro preveri otrokovo zdravje (če ima otrok alergije, povezane s hrano ipd., tako potovanje odpade), poskrbi za vsa ustrezna cepljenja....če je vse v redu, pa le brez strahu in se samo prepusti.., naša tamala je uživala sto na uro, se naučila malo indonezijščine, sklenili smo veliko novih prijateljstev..tako da bomo še kdaj šli.
Uživaj!

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bali
27.2.2007 18:40:09   
soncka
Annny,

ej tvoj odgovor pa mi je bilo v veselje prebrat. Zato ker vidim, da se da! Pa saj vem, da se da, ampak včasih se mi zdi, da sem bolj sama s takimi željami po potovanjih, z otrokom seveda. Imamo enoletnika in mene je mikalo, da bi že letos šli kam dlje, ma smo se odločili za Kanarske in v soboto letimo na Tenerife:))), mogoče pa pride Azija ali kaj podobnega na vrsto drugo leto.  

Pozdravček,
S

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bali
1.3.2007 2:19:26   
Annny
Soncka, sploh ni panike, le veselo na pot in uživajte!!!!

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Poznate ta počitniški raj?
Tu se otroci krasno zabavajo, starši pa si v miru odpočijejo. Da, Terme Dolenjske Toplice so idealna izbira za krajše dr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?