|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko časa
1.3.2007 18:37:35   
Anonimen
mene, pa zanima predvsem, kolkiko časa ste delale nauser posted image , da vam je uspelo uvidetiuser posted image ?
kaj mislite, da sprememba okolja, (poleti- morje) kaj vpliva na to, da hitreje zanosiš?
hvala za mnenja in odgovore?!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko časa
1.3.2007 19:10:23   
tosja
Na  user posted image user posted image user posted image user posted image  čakam že 5 let...user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko časa
1.3.2007 19:50:47   
metkica1
Nama je prvič uspelo v četrtem poskusu, pa se mi je že zdela tretji mesec prava mora, samo na to sem še mislila. No nama morje ni pomagalo, ker takrat nisem imela plodnih dni in sem na morju ravno dobila user posted image . Drugače pa sprememba okolja dosti vpliva in pa psiha, psiiiiiiihhhhhaaaa.

Ko sva se drugič odločila, delati na bebici, sem bila noseča v prvo, pa je bil šok, ker je ratalo tako hitro. Še večji šok sem doživela v sedmem tednu, ker ni bilo ploda, prazna gestacijska vrečka. Sledila abrazija. user posted image user posted image
Potem sva imela nekaj mesecev pavze, sedaj pa sem spet srečna nosečka user posted image , (7 tednov) v drugem poskusu.

Mislim, da če vse skupaj povzamem, nama je ratalo zelo hitro, upam še samo da se bo vse fajn isteklo in da bom še naprej srečna nosečka.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko časa
1.3.2007 20:34:30   
mala zirafa
Midva za prvega v 4. poskusu, pri drugem se je ponesrečilo z metodo umika a žal šlo slabo končat ss, za naslednjega pa upam da se bova še letos podala in da bi tudi kmalu ratal.Vseeno se mi je zdelo kar hitro.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko časa
1.3.2007 21:16:31   
yaris
Za prvega user posted image  nama je ratalo v prvem poskusu.
Zdaj pa se že dva meseca matrava za drugega user posted image .
Bolj kot delava načrtno, slabše je.
Je treba dat glavo na pašo in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za zabavo.
Pa nama bo mogoče potem ratalo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko časa
1.3.2007 21:45:58   
Naja31
Obakrat takoj, s tem, da se je drugič nesrečno končalo.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko časa
2.3.2007 16:13:08   
Anonimen
Midva delava na user posted image  9 mesecev.......

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko časa
2.3.2007 18:45:07   
sarica3
midva delava na tem že od dec.2005 pa še vedno ni ničuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko časa
2.3.2007 19:28:30   
Elysabeth
Tudi medva čakava magični user posted image user posted image  že 3 leta. Uf, se sliši veliko. Najprej sem bla čist paf , sedaj pa to jemljem čist ok - če se bom zaradi tega obremenjevala, sigurno ne bo bolje, a ne?
Seveda upam, da enkrat bom mamica, obupala še zdaleč nisem...probam pa ta čas čimbolj izkoristiti za stvari, ki jih je treba poštimat - predvsem je to študij, pa vse mogoče aktivnosti, pa čas zase....

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko časa
3.3.2007 17:19:42   
florita
Joj, joj .....mi je kr hudo jaz delam ja kaj pa vem zelo intenzivno od avgusta 2006....

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko časa
4.3.2007 22:23:34   
stuhica
Moj nasvet iNE izgubi upanja!!!

Jaz sem spadala že med fosilke od leta 2001 ko sva se trudila pa trudla pa zaman!

Potem sem zanosila 2004 in imela IMN z odstanitvijo jajcevoda,
ok žalostno in moreče ampak življenje gre naprej!
Leta 2005 se potem ponovno zanosila in ponovno imela IMN in srečo sem imela da sem preživela ker je bilo ponovno na isti strani, sem že imela notranje krvavitve!

No 2005 po operacji avgssta nisem hotla več lčakat kot prej celo leto sem vzela tablekte in zanosila ponovno! A tokrat je bilo uspešno tako da sem lani rodila prelepega fantka, ki je danes star 7 mesecev! Je pravi lumpek pumpek!

Samo ne obupaj in ne se pereveč obremenjaevat sej vem je težko ampak sej bo!!

Upam da ti uspe takrat ko si boš to res najbolj želela!

lp stuhica

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko časa
4.3.2007 22:35:17   
andre3a
Midva sva delala nauser posted image  7 let in potem leta 2004 končno zanosila in rodila najlepšo hčerkico,zdaj pa sva se odločila za drugega in greva zdaj v četrti poiskus.Ne obupaj vem kako hudo je iz meseca v mesec čakati ali si ali nisi.

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko časa
5.3.2007 9:27:14   
baja*
Nama je ratalo v prvo:) user posted image  sem dobrih 22 tednov. Mi je pa ful hudo, ko prebiram vaše zgodbe, kako dolgo se že trudite. Za vse vas stiskam pesti in vam pošiljam  user posted image  user posted image  user posted image  za srečo!!

Aja, po mojem sprememba okolja ziher kaj vpliva: si bolj sproščena, se ne obremenjuješ toliko z načrtovanjem otroka, ampak se prepustiš toku inuser posted image  ko ti je in ne ko "moraš".

Lp

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko časa
5.3.2007 10:10:29   
t*e*j*k*a
Nama je prvič ratalo ravno na morju, ampak se je na zalost končalo s ss user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko časa
5.3.2007 11:02:32   
Sulfinija
Midva delama na user posted image  od maja 2003.Ratalo nama je novembra 2005 vendar je bil žal ss.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko časa
5.3.2007 11:06:03   
Anonimen
Midva se pa trudiva od avgusta 2006, torej 7 mesecev.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko časa
5.3.2007 11:12:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  predolgo, res predolgo. Sem že fosilka tuki gor.user posted image
Ampak zdaj, ko sva uredila moje zdravje in vse ostalo, pa sigurno bo. Morem bit optimistična. Upam, da čimprej zagledaš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko časa
5.3.2007 11:18:42   
Anonimen
Midva sva se trudila 6 mesecev predno je uspelo. Pa sva bila med tem pol leta v toplicah, pa na morju, pa ni bilo nič. Potem pa ko sem prišla iz pregleda od moje G, ki je rekla da imam PCO in da ne bo šlo tako zlahka in naj se vrnem čez eno leto, če ne bo nič. Seveda sem tisti dan jokala kot dež, da je konec sveta. No, naslednji mesec sva pa zagledala dve črtici, ki jih niti slučajno nisva pričakovala.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko časa
5.3.2007 11:25:35   
stunfek
Najina prva se je zgodila hitro. Niti ne vem...najbrž prav res kar s prve. Za drugega user posted image  pa se sedaj trudiva že 4 mesece, pa še ni sreče.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko časa
5.3.2007 15:35:06   
tinkamiška
Na prvo nosečnost sva čakala 1,5 leta, na drugi delava od decembra 2006.

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko časa
5.3.2007 18:37:01   
mateja80
Midva delava na prvem user posted image . Sedaj teče četrti mesec.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko časa
5.3.2007 19:02:51   
andreja2000
Na user posted image  delava nekje  tri leta,v tem času 1ss,nato čez mesec spet zanosim in se spet nesrečno konča user posted image ,sedaj pa bo kmalu dve leti kar čakva na user posted image -upam,da kmalu dočakava ta prelepi user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu mateja80)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko časa
6.3.2007 15:30:59   
Jill
Ojla :)

Do danes: Eno leto in en mesec - in danes spet ta M user posted image !!
Tak da veselo na delo in naprej. user posted image


LP, j

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko časa
6.3.2007 17:17:40   
annie
Nama je ratalo v prvo...sploh se nisva nič obremenjevala, ko bo pač bo...in je bilo hitro user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?