|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpadi agresije...
20.2.2007 21:03:16   
Bubamaraa
Punce imam problem z Danajo... Zadnji mesec je začela sosedovega fantka (ki ga ima drgač zelo rada) puhati, tepsti in tudi igrač mu ne da...Sploh ne vem kaj naj naredim...Ker ko ga ni (tega fantka) v njeni bližini ga zelo pogreša in me vez čas prosi,da gremo k njemu na obisk..In tudi obljubi mi, da ga ne bo tepla.. Pol pridem k nim na obisk, je pet minut dobro pol pa kot, da bi odrezu..Noče si deliti igrač, ga tepe...In nastane cela štala...
Prosim če imate kej izkušenj s tem in mi lahko kako svetujete, ker sem brez moči... In res ne vem kaj naredim...Ker nikoli ni bila takšna...Vedno je rada delila igrače, nikoli ni tepla...zdej pa kar naenkrat...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpadi agresije...
20.2.2007 21:40:29   
lenika
Jaz vem, da so včasih nam otrokom rekli, da tistega s katerim se najbolj kregamo in pretepamo, ga imamo najraje. A to je veljalo za malo starejše otroke. user posted image Tako, da ne vem, mogoče pa tudi.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpadi agresije...
20.2.2007 21:56:45   
StBarbara
Uf, poznamo to...baje, da je to samo faza ...kr tolaži se s tem, če ti kej pomagauser posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpadi agresije...
20.2.2007 23:17:11   
lelaval
Mi imamo isto doma - najmlajša ful pogreša večja dva in jih išče in kliče, če ju ni doma, potem pa z njima noče pav nič delit. Še njuje igrače si prisvoji in jih noče delit. Tepe se ne, a upam, da do te faze ne bo prišlo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpadi agresije...
21.2.2007 9:24:59   
Anonimen
Če se prav spomnim, je to lčuisto običajno obdobje, ko se človek začne zavedatzi lastnine. In pač vlčasih malo pretirava ...user posted image  Lepo jo opozarjajt, pa bo.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izpadi agresije...
9.3.2007 21:47:42   
Cikica
Romana saj mi imamo isti problem.Alen je nemogoč,še posebej je bil ta teden.Mislila sem da samo mojuser posted image  je nemogoč pa vidim da ni.Ja kaj pa vem ja pravijo da je to obdobje...mogoče pa res.Saj je tudi Alen dosti pljuval,...pa je res vse samo enkrat minilo.Upam,da bo tudi to minilo pri naših sončkih.Pridna bodi in se ne sekirajuser posted image .Papauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izpadi agresije...
12.3.2007 23:09:05   
Anonimen
Jz imela svojo edino sestrično najraje od vseh prijateljev. Pa vedno sem natepla samo njouser posted image Pa še danes se spominjam kakšen angelček je bila...pa nikoli me ni nazaj udarila user posted image Enkrat sem jo prav grdo in zlobno porinila s kolesa, da si je prebila komolec...Pa sem jo imela zelo rada. Še sedaj jo imam, vendar je ne tepem več. user posted image user posted image

Jz mislim, da enostavno na nek "napačen" način kaže kako zelo ima rada svojega prijatelja. Mnenje samo.user posted image

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izpadi agresije...
13.3.2007 13:26:42   
CAPA
Tudi jaz mislim, da je samo faza.
Moj user posted image  je bil isti. Sedaj pa je se je že ful popravil... ne rečem... ima še tu pa tam kak izpad... (no včasih ma tud tak dan), a moram reč, da se je zelo zelo popravil... nimaš kaj.
Vseskozi sem ga opozarjala... pa ne morem reči, da je kej pomagal! No važno je, da gre na bolje...

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?