|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
13.3.2007 9:31:54   
anadejka
...a ste gledale?V oddaji Svet so predstavili društvo Živa in problem predolgih čakalnih vrst v Mariboru,ter peticijo ki smo jo podpisovale.
Meni je pritisk dvignu dr.Tomaževič z izjavo da v Leonišču čaka ženska na OBMP 3 mesece !!!!!Halo?!?!!?
A je med vami katera ki je čakala tri mesece???Me prou zanima!!
Sama vem da sem čakala več kot eno leto!Pa sem vse preiskave že imela.
Zdej se pa še ve mal razpišite koliko čakate in kakšne so vaše izkušnje v Leonišču.


p.s.: zmotilo me je tut to,zakaj so sploh dali v oddajo izjavo dr.Tomaževiča,ki je zdravnik v Leonišču,če se je govorilo o problemih v MB?!
Dr.Tomaževič pa kot da si zatiska oči in ne vidi da problem obstaja tudi v Lj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
13.3.2007 11:09:51   
anadejka
Sej ne morm verjet,tolk vas je januarčic,aprilčic,itd.....a pa res nima nobena nobenega komentarja?Potem ste res vse prišle na postopek v pičlih 3 mesecih?
Blagor se vam.

LP

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
13.3.2007 11:48:59   
Sulfinija
Jaz lahko le dodam,da lažejo lepo počasi na vseh klinikah.Meni bo tudi sedaj 30.03 eno dobro lto odkar sem bila v prvem ISCI in bom komaj čez 30.dni ponovno na iglah torej tudi pri meni n drži neo leto bo pa leto in dva meseca,je torej tudi v MB več čakalna doba kot leto dni.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
13.3.2007 11:58:34   
Anonimen
Decembra pokličeš pravijo,da pokliči po Novem letu.Pokličeš po Novem letu pravijo januarja ne bo nič.Če ti uspe priti noter do maja si lahko srečen,ker potem so dopusti, in če takrat  pokličeš pravijo,pokliči po dopustih.Po dopustih je pa kmalu spet Novo leto.Zdaj pa zračunajte koliko mesecev jim preostane za delo.
Žalostno toda resnično.Manj misliš na to,manj te glava boli.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
13.3.2007 12:08:51   
soncek.djukelica
živjo,
anadejka si pa huda kot user posted image !
Jaz nisem gledala oddaje,tako da nevem kaj je točno rekel,vendar po tvojih besedah sodeč,vem da temu ni tako! Na kaj je mislil 3 mesece? Katere 3 mesece? user posted image  A od pisma,ki ga dobiš od konzilija pa do začetka špikanja? Po mojem da to! user posted image user posted image
Jaz sem dobila pismo od konzilija v debembru in se začela pred 5 dnevi špikat! user posted image
In se čist strinjam s teboj! Kaj pa čas,ko ti pošljejo karton na konzilij!Kje je pa ta čas? user posted image  Pa ko prideš recimo iz laparoskopije in pol spet čakaš na pregled,to je cca 2 meseca,da pol na pregledu ugotovi,da je najbolj,da greš na ivf postopek! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Do k.... so! user posted image
In kot je Mojca napisala, če ti ne rata, kok časa pa pol čakaš? user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
13.3.2007 12:21:05   
anadejka
No končno ste se zbudileuser posted image
Ja sonček res sm jezna ko user posted image .Kaj ne bom,ko pa vemo da imamo tut v Lj.problem,dr.Tomaževič pa reče na Tv,da ženske v LJ. čakamo na umetno oploditev 3 mesece.
Če na grobo in najbolj optimistično zračunaš je tako:
*2 meseca čakaš da sploh prideš na vrsto k svojemu zdravniku,
*potem čakaš še 2 meseca da dobiš pošto s konzilija in
*potem še 2 meseca da se lahko naročiš.
To je skupaj najmanj pol leta!!Če imaš seveda že vse preiskave prej narejene in imaš srečo in niso dopusti vmes ali pa novo leto ko jim spet zmanjka zdravil.Pa bodmo pošteni,da nas je več takih ki smo/čakamo leto ali več!!!
Pa kje user posted image  je on najdu 3 mesece?!?!
Najbolj grozno je pa to,da tisti ki niso v tem "zosu" in ki imajo vsa pooblastila za spremembe,ali drugače rečeno "krojijo našo usodo" po takih izjavah normalno da ne vidijo problema.Oni mislijo da res čakamo samo 3 mesece.Kok nam je luštn ane?user posted image

< Sporočilo je popravil anadejka -- 13.3.2007 12:22:16 >

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
13.3.2007 14:46:57   
Tia-na
Še tukaj, vidim, da je še ena tema odprta na to temo ... tud mene je full razjezil tisto včeraj.
Konkratno: midva sva bila prvič pri Voglerju maja 2006 pa ga poskušam na vsakem obisku pretentat za kak mesec (npr. po laparo in histero te naročijo čez tri mesece, jst pridem že čez dva) pa še "vezice" mava in nisva čakala androloga (sicer datum sva imela, sem napisala v zgornejm postu) pa nisva še nikamor prišla ... Še en spermiogram naju čaka pa še en androlog pa konzilij pa ... sigurno več kot tri mesece ... al jst ne znam računat al pa tile lažejo k p*****.



(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
14.3.2007 21:30:51   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: anadejka

No končno ste se zbudileuser posted image
Ja sonček res sm jezna ko user posted image .Kaj ne bom,ko pa vemo da imamo tut v Lj.problem,dr.Tomaževič pa reče na Tv,da ženske v LJ. čakamo na umetno oploditev 3 mesece.
Če na grobo in najbolj optimistično zračunaš je tako:
*2 meseca čakaš da sploh prideš na vrsto k svojemu zdravniku,
*potem čakaš še 2 meseca da dobiš pošto s konzilija in
*potem še 2 meseca da se lahko naročiš.
To je skupaj najmanj pol leta!!Če imaš seveda že vse preiskave prej narejene in imaš srečo in niso dopusti vmes ali pa novo leto ko jim spet zmanjka zdravil.Pa bodmo pošteni,da nas je več takih ki smo/čakamo leto ali več!!!
 
user posted image prvič sem bila v ambulanti avgusta 2006, februar 2007 končno histeroskopska OP, počakati moram dve user posted image , pri tretji pokličem, da dobim Klomifen in 1.IVI - upam, da se zgodi še pred dopusti!!!
Pa še pomemben podatek (na čakalno listo grem po štirih poskusih IVI). čakalna lista pa je nekje 1 leto!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Po mojih izračunih pridem na vrsto leta 2009 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Upam, da se izteče drugače! Zdravim se v MB!user posted image

Pa kje user posted image  je on najdu 3 mesece?!?!
Najbolj grozno je pa to,da tisti ki niso v tem "zosu" in ki imajo vsa pooblastila za spremembe,ali drugače rečeno "krojijo našo usodo" po takih izjavah normalno da ne vidijo problema.Oni mislijo da res čakamo samo 3 mesece.Kok nam je luštn ane?user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

< Sporočilo je popravil tosja -- 14.3.2007 21:31:54 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
15.3.2007 9:59:41   
anadejka
Ja Tosja sej zato se pa podpisuje peticija.Sej si jo že vidla ane?Zaradi predolgih čakalnih vrst v Mariboru.Biološka ura tega ne dopušča.
Dr.Tomaževič pa je reku da 3 mesece čakamo Ljubljančanke!

LP

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
15.3.2007 11:12:14   
Anonimen
Dobro da sem nagnjena k nizkemu pritisku, ker če bi imela visokega , bi me ob izjavi dr. Tomaževiča zadela kapuser posted image user posted image 3 mesece halo !!!!!!
Sama sem od dr. Reša prešaltala na GK v Lj v okt. 2005 sem se naročila za pregled pri dr. Drobniču.Pregled sem imela januarja 2006,( opravljen tudi možev spremiogram).Naslednji pregled sva imela marca 2006, kjer je bilo dano na konzilij, pošto da grem v postopek IVF sem dobila maja 2006.Poklicati bi morala prvi dan M v otk.2006, ko pokličem me prestavijo na november iz novembra pa na januar 2007,tako da sem na podlagi menstruacije prišla v postopek v feb2007.
Tako da me ne bo nobeden farbal da se na OBMP čaka 3 mesece.Jaz bi verjetno čakala še kaj dlje če nebi že predhodno imela vseh izvidov že od prej.Mogoče je dr. Tomaževič mislil 3 mesece za vsako preiskavo????
Trenutno sem v postopku zato držite pesti
LP in veliko sončka v vaših srcih

(odgovor članu anadejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
15.3.2007 11:49:05   
Tia-na
Al pa je bil lapsus pa je hotel reči tri leta ... kar bi bilo veliko bolj prav.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr.Tomaževič učeraj na Kanalu A...
15.3.2007 13:12:30   
anadejka
Ja anonimna sej je men tut čeljust dol padla,ko sem ga slišala to reči.Moj je mislu,da bom televizijo razbila,k sm tok u luft skočila.Zato popolnoma razumem tvojo jezo in jezo vseh nas!!
Ker pa si končno prišla do postopka,ti priporočam da takih postov ne bereš več user posted image  ker zdej ti želim predvsem veliko mirnih živcev in sproščenosti,da bo postopek uspel in ti nikol več zaradi čakanja ne bo naraščal pritisk user posted image

Srečno!user posted image

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?