|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 8:32:38   
mika
moj mož je najboljši oče kar sem jih spoznalauser posted image . ne glede na to, da dela cel dan, si vedno vzame čas za najino pupo.  nikoli ni tako utrujen, da se ji ne bi posvetil. ko pride domov, mu pupa pravi: ati pidi se catatuser posted image (pridi se cartat) In potem vzganjata norijeuser posted image  tudi mene povabita zraven, ampak   ati je glavni.
prejšnji teden v pon. je tako naneslo, da ga pupa ni videla pa je bil žalostenuser posted image
'užaljen' je bil, ker sem jo naučila naredit prevaluser posted image . to je kao njegovo področje in njegova naloga, ker je prof. športne vzgojeuser posted image .
ponujajo mu delo tudi za čez vikend, pa tega ne bo sprejel, ker oba želiva, da imamo ta dva dneva zase-hvalabogu, da lahko tako sam odloča, ker vem da nimajo vsi te možnosti.

dajte tudi ve pohvalit svoje partnerjeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 8:38:49   
daddy
OK .... moja partnerka je v vlogi mame odlična, izvrstna, resnično prva liga .... velikodušno mi pusti z otroci zganjat norčije, uprizarjat cel orkester z inštrumenti doma, plezanje po atiju je vsakodnevno opravilo .... ko je treba pospravit, pa me vedno potolaži "Lubi, sej ti ni treba .... sej te bo vse počakalo, obljubim" ......

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 8:42:34   
Jančika_
Zdajle jaz visim tule (in si že od pol šestih, ko smo vstali, poskušam zbistriti možgane), mož pa v otroški sobi spušča dno posteljice od tamalega, da nam ne bo padel čez ograjo. Oba fanta sta z njim, vsak ima svoje kladivce (OK, 8-mesečnik ima ropotuljico), tavečji ima na glavi kolesarsko čelado in šraufajo. Prav fajn se imajo, res.

Po drugi strani se je pa tudi že zgodilo, da je pozabil, da mu otroka pripeljem za eno uro v službo v varstvo, ker sem morala k zdravniku. Ampak zdaj hvalimo, a ne, tako da ne bom pogrevala te zgodbeuser posted image .

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 8:56:11   
Anonimen
Moj mož je oče,kot še šika,nobenih posebnih pripomb.
Ker zna bit zelo diplomatski,je znal z otroci in doseči pri njih ubogljivost bolj kot jaz,ki sem ekplozivna oseba in,če mi nekaj ne paše vskipim.
Vendar je bil malce za moj okus premalo prisoten v obdobju odraščanja otrok.
Zato pa ga sedaj 100%zaposluje ukvarjanje z vnukom.Vsak svoj prosti čas preživi s tamalim.Zaljubljen je v vnuka do ušes in čez.user posted image Samo,da tamali reče au,pa je že v luftu,kaj mu je.Če je bolan,smo me krive,če ima tamali vročino,nas naganja do onemoglosti,da naj mu že enkrat pomagamo na kak način.
Če pade,smo me krive,ker ga nismo gledale.user posted image user posted image Včasih se pošteno skregamo,ker mu daje potuho,kar pri svojih ni nikoli počel.
Razvaja ga,ob enem pa ga uči vse kar mora otrok vedeti.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 10:42:40   
petra.horzi
moj dragi se resda mal premalo udejstvuje pri skrbi za tamalga, drugač pa je super očka. Jan ga obožuje, skoz bi bil z njim.
zganjata pa take da se oba režita jz se pa seveda njima smejim. za igrat se z Janom ima in ogromno potrpljenja in ogromno idej. hvalabogu, k men se dostikrat ne da igrat s tamalim, sploh pa ne tko k se Damjan.
tko da-kot očku-svaka mu čast

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 10:48:26   
Anonimen
Moj mož je najmanj zanesljiv oče na svetu. Otrok ga obožuje.


DŽIZUS!!!!!!!!!

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 11:28:41   
Anonimen
Očka je mama, jaz pa teta. Podrobna razlaga ni potrebna.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 13:06:38   
iva01
kr fajn je, si nisem predstavljala da se bo tako znašel, od varovanja, vzgoje otroka, pa tud kakšno gospodinjsko delo kdaj pa kdaj opravi.
Na začetku je bilo bol tako, ok, oba sva se še lovila, starša sva postala jaz 21 let on22, sedaj pa je že vse ok upelano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
17.3.2007 13:55:00   
Anonimen
Pri nama bi lahko rekli, da je kar on mama in jaz ata. Ko smo vsi skupaj, se pretežno on ukvarja z njo, on jo previja, on jo hrani, on se igra z njo, ker jaz se itak ne znam tako dobro kot on, mene ima tamala rada, njega obožuje, pri meni se smeji, ko se hecava, pri njemu se krohota, pa on je tisti, ki ponoči vstaja, če se tamala zbudi, ker itak ne more spat, če je tamala pokonci, jaz pa sem ponoči koma, in pravi, da je brez veze, da sva oba budna, on jo nauči vse živo, kar meni ne uspe, njega bolj uboga kot mene... Boljšega očka za svojega otroka si ne bi mogla želet.user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 10:38:26   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

... on se igra z njo, ker jaz se itak ne znam tako dobro kot on, mene ima tamala rada, njega obožuje, pri meni se smeji, ko se hecava, pri njemu se krohota, pa on je tisti, ki ponoči vstaja, če se tamala zbudi ... Boljšega očka za svojega otroka si ne bi mogla želet.user posted image


Tudi moj možek je tak user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 10:40:59   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Očka je mama, jaz pa teta. Podrobna razlaga ni potrebna.


Tale je pa zmagala user posted image .


Naš očka je zakon, jaz pa špica.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 11:03:55   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Moj mož je najmanj zanesljiv oče na svetu. Otrok ga obožuje.


DŽIZUS!!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No, pa si mi popestrila slabo začeti dan. Moj dragi je tudi SUPER očka, mali ga obožuje, je pa zanesljiv. Ni pa zanesljiv na cesti (beri na čvekanju v tri dni user posted image ). user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 11:25:02   
tinkamiška
Ja, seveda je najbolši očka, drugače ne bi mela z nji otrokuser posted image

Prav zaprav je ati, ker noče bit očkauser posted image

Najrajši norita skupaj, tudi previje jo, ji da jst, spat, hodita na sprehode, delata okoli hiške... čeprav sva morala zadnjič malo zaropotati, ker me je kar naprej spraševal kaj naj ji obleče, kaj naj ji da za večerjo,...in je sedaj super, sem morala pa tudi sama malo nazaj stopit, ker sem se velikokrat vmešala, kaj naj kako naredi...tako, da sva bila oba krivauser posted image

Ga pa imajo na splošno otroci radi, ker je odprta oseba in ga imajo za svojegauser posted image

Ja, je čudovit atiuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 12:49:30   
srki
Naš ati je tudi zakon! Najbolj fajn je po njem plezat. Pa igrače zna popravit, če se strejo, pa boljše mu čevlje zaveže, če jih mami, se takoj vse odvežeuser posted image
Mali ga veliko bolj uboga, kot mene. Če že drugega ne, zna grdo gledati, brez da bi se trudil, da bi grdo gledaluser posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 13:36:06   
NRMM
Pri nas je tudi ati zakon. Sploh zato,ker se z malo vidita samo med vikendi,jah njegova služba tako narekuje user posted image . Je pa med vikendi res veliko z njo ozr.kar skozi,jo previje,jo nahrani,nori z njo itak.

Ampak mami je le mami,kdajkoli me potrebuje sem ji na razpolago,tako da večja je,večje razlike se pojavljajo.

Je pa res,da za njim vedno joka,če gre med vikendi samo na wc,kar za mano nikoli ne user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 13:43:53   
tamala83
pri naši mali je ati tudi več "vreden" kot mama. to predpisujem temu, ker se manj vidita kot midve, in ko se sta cela zmešana en na onega.



_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 14:34:04   
Anonimen
Otrok je šele na poti pa že menjuje okno v otroško sobi, načrtuje razpored pohištva, kaj bova vse narisala na stene, ogleduje si otroške sedeže da bo varen, tesni okna, skoraj bi že v kuhinji naredila varovalo na predalu z noži, boža trebušček, čaka če bo kaj kmalu brcal, topil se je na NS,....vse to pa sem šele v 15 tednu!!!!

Kaže da bo kar dober tatauser posted image . Sicer se nebi niti zraven spravila.

Srček

(odgovor članu tamala83)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 15:03:22   
plenicka
Partner je šel k drugi gospodični, vse kaže, da je odšel tudi oče. Saj je vse v njegovo škodo.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 15:45:48   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: NRMM


Je pa res,da za njim vedno joka,če gre med vikendi samo na wc,kar za mano nikoli ne user posted image .


Pri nas je isto. user posted image

Ja ati je itak zakon in najboljši. Vse počne z njim, se igra, ga hrani, preoblači, zvečer daje spat. Me pa malo jezi, ker me vedno sprašuje, kaj naj ga obleče, kj naj mu da za jest, kdaj bo šel spat. No, tudi to bomo počasi strenirali. user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
19.3.2007 16:04:42   
ninaklara
No,pa naj še jaz pohvalim atija mojih dveh princesk.Kljub temu,da dela troizmensko delo,mu nikoli ne zmanjka časa zanju.Tamali ga obožujeta,ko pride iz službe se ne more niti v miru preoblečt.kar plezata po njem.Kar pa se tiiče zanesljivosti,se lahko vedno zanesem nanj.Ker imam tudi jaz troizmensko delo(delam v zdravstvu),mi ful pomaga.Od tega,da skrbi za tamali(tudi ko sta bolni),pa do kuhanja,opravljanja gospodinjskih del,...Res sem vesela,da ga imam,saj je z njim vse lažje.No,saj pride tudi dan,ko je utrujen,ko se mu nič ne da,toda mislim,da ima vsak od nas kdaj takšen dan.V glavnem,je za pohvalituser posted image

_____________________________

LJUBEZEN NI ROŽA KI OVENI

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
20.3.2007 18:26:58   
mayflower
MOj dragi je krasen očka. Tud pr nas je eno leto bil tata mama, jst pa bolj za okras. No, odkar je tata zamenjal službo, ima na žalost manj časa za tamalga. Če ne vidi tamalga, je prav nesrečen. Novo stanje se pozna tudi pr tamalmu. Se je zelo močno navezal name in očeta ne obožuje več tako kot prej.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu ninaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
20.3.2007 20:10:52   
Pupica
Ja pri nas je tut očka glavni za vseuser posted image
Vse kar si jo do nedavnega vprašal, je rekla, očka! Npr.v trgovini:Ja punčka kako maš lepe kitke, kdo pa ti jih je naredil? Odgovor:OČKA!
O imaš nove čevljčke!Kdo pa ti jih je kupil?Očka
O kaj vse ti že znaš!!Kdo pa te je naučil?Odgovor:OČKA!
Res je zlat ta naš očka! In res je hčerkica njegova lubica!
Za moje pojme sicer preveč popustljiv, ker ga mal obrne preden reče keks...
ampak zdaj malo pazim kaj rečem(oz.pišem), ker mali pa mene obračauser posted image Bo očitno mamin sinkouser posted image  
Pa nič mu ni težko zanjo.Ko je bila nazadnje bolna ji je 3 DNI pekel palačinke!!?To se grem stavt, da niti za mene ne biuser posted image pa prav da sem najdražja...user posted image  

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
21.3.2007 8:56:46   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: pupic@


Pa nič mu ni težko zanjo.Ko je bila nazadnje bolna ji je 3 DNI pekel palačinke!!?To se grem stavt, da niti za mene ne biuser posted image pa prav da sem najdražja...user posted image  


user posted image user posted image user posted image

Najdražja se da razumeti še na drug način...user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
21.3.2007 9:10:09   
Magi*
čez mojega nimam kaj reči, je super očka. kadar sem jaz cele dneve odsotna (in to je zadnje čase pogosto), se poštimata vse sama, od A do Ž, ne rabim skrbeti ali kaj pripravljati ali preverjati... tudi, ko sem doma, smo skupaj. ampak res sem mu hvaležna, da si vsa dela in radosti deliva, brez pogajanj in nama je to povsem samoumevno.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vaši partnerji v vlogi očeta
21.3.2007 9:27:22   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Očka je mama, jaz pa teta. Podrobna razlaga ni potrebna.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?