|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test Romed
18.3.2007 9:49:51   
bambi.t
Zdravo punce!
Jaz sem zadnjič pisala, da imam čudno menstruacijo in če glede na to možnost nosečnosti.
No jaz sem vseeno naredila test danes zjutraj. Kupila sem test Romed, pokazal je eno (kontrolno) rdečo črtico in eno tanko roza. Zdej mi ni pa nič več jasno. A ima kakšna izkušnje s tem testo, je zanesljiv; bi morala črtica biti bolj vidna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test Romed
18.3.2007 9:59:41   
baja*
Uporabila sem sicer drug test, a sem tudi najprej zagledala rahlo črtico, no julija pa bom postala mamica. Tako da mislim, da si tudi ti srečka nosečka.
ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image
Pa lepo nosečnost in zdravega otročka! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test Romed
18.3.2007 10:25:26   
stunfek
Ja, načeloma je res tako. Bleda črtica pomeni nosečnost. Ponovi test še enkrat s katero koli znamko testa jutri z jutranjim urinom, pa boš dobila potrditev!
Čestitke! user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test Romed
18.3.2007 10:32:54   
ona
Jaz sem ta test 2x uporabila in rezultat je bil kot pri tebi in zdaj sem že 2x mamica!
torej,čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test Romed
18.3.2007 19:14:49   
bambi.t
Hvala za odgovore. Bom jutri še enkrat naredila  s kakšnim drugim testom. Sem kar malo skeptična, nekje sem prebrala, da je Romed pokazal tanko črto v času ovulacijeuser posted image

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test Romed
19.3.2007 18:31:09   
bambi.t
Joj, kakšen dan! Ma po včerajšnem testu, sem se kar preveč sprijaznila z mislijo, da bi kaj blo. Danes mi je BC mini pokazal - . Sicer če realno pogledam bi blo že zlo čudno, da bi bila user posted image , glede na krvavitev (menstruacijo) ki sem jo imela. Ne vem samo zakaj je bla včeraj tista črtica - ovulacija!!???

Jah nič, čeprav še ne delava načrtno na user posted image  me je vseen mal potolklo tole.

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test Romed
20.3.2007 12:18:20   
sonchek
bambi.t
...žal mi je da se je tko razpleto...
...ko bosta pa načrtovala, pa vema želim, da čim prej ugledata user posted image ...

l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?