|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gretje izčrpanega mleka
21.3.2007 14:10:09   
sju
pa še nekaj:)
kako pa veste da je res dovolj toplo izčrpano mleko....saj ga pogrejete kar pod vročo vodo ane???
ali ste ga probale na zapestju in je kakšen ,,,mlačen ane vroč al kako???
ali je kaj narobe če kakpno stopinjo odstopa??

ali se lahko še kako drugače pogreje(razen vroča voda, mikrovalovka ali grelec)????

koliko kompliciram ane??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gretje izčrpanega mleka
21.3.2007 14:12:59   
dskubin
jaz kar v mikrovalovki, pa fajn pretresem, ker se ne pogreje enakomerno. Poskusim pa na zapestju, da je mlačno.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gretje izčrpanega mleka
21.3.2007 14:23:51   
Anonimen
Pogledaš na zapestju če je dovolj topel. Na začetku sem ga jaz grela tako, da sem dala v lonec vodo in v to vodo postavila stekelničko z mlekom- je bilo hitreje kot pa pod toplo vodo.

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gretje izčrpanega mleka
21.3.2007 21:16:52   
TanjaS
Meni je pediater rekel, da ne smem v mikrovalovni in tudi grejem pod vročo vodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gretje izčrpanega mleka
21.3.2007 21:28:14   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: sju

koliko kompliciram ane??


Malo pa resuser posted image  Nič ne more biti narobe, če je par stopinj nad ali pod 37, važno, da ni prevroč, da se mali ne opeče. Pogrej ga v vroči kopeli, oz. kakor je tebi najenostavneje. Lahko tudi v mikrovalovni, samo mikrovalovna ne segreje enkaomerno po celem volumnu, tako da moraš mleko res dobro pomešati in potem preveri temperaturo.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gretje izčrpanega mleka
22.3.2007 11:32:27   
mojcapr
Materino mleko ne smeš pregrevati v mikrovalovki. V vodni kopeli.
Jaz sem pogrevala kar pod vročo vodo, mi je bilo najhitreje.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?