|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 9:05:42   
Pupica
Sem pa kar malo jezna danes:grrr:. Klicala sem da se prijavim na prvi pregled pri G, ki naj bi bil čez 6.tednov. Pa mi odvrne sestra da je to naslednji teden nemogoče, ker baje je čakalna doba 2 meseca ????

Tudi če bi takoj po porodu poklicala :zmeden::zmeden::zmeden: to še vedno ne bi bilo po 6.tednih???

Ker vem da mi ta pregled pripada, sem malo vztrajala no in g.sestra je pristala, da mogoče pa lahko pokličem čez en teden, pa mi bo povedala kako in kaj????:grrr::grrr::grrr:
Mislim, pa saj to ni res???:zmeden::zmeden::zmeden:Ali pač?

Kakšne so vaše izkušnje?Imate tudi G, ki so totalno prezasedeni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 9:08:39   
Anonimen
Mogoče pa te tako hočejo navaditi, da boš znala poskrbeti še zase, ne samo za tvojega otročička? Malo za šalo, malo zares!

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 9:13:02   
Blink1
Zdravo

jaz sem imela rok 24.7. pa me je sestra za poporodni pregled naročila 18.10.--- 3 mesece kasneje????

Ker nisem več dojila in sem želela kontracepcijo sem pač šla prej tja...Hvala bogu da G poznam in sem pretentala sestro, da grem le na "pogovor"...tako mi je naredila kar pregled...

Vztrajaj!!!! Sej mora pogledat če je vse OK. Kaj pa če je kaj (bog ne daj!) narobe...

Lp
Nina:rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 9:32:24   
TARA in MAJ
Moja ginekologinja je res super lahko se z njo pogovorim karkoli in tudi glede naročanja je tako da sam odločas kdaj imaš čas no seveda se najde da dan ki tebi ustreza nima prost in se tako dogovoriš za drugega ko pa si pri njej se dobesedno posveti tebi res sem zaenkrat zelo zadovolna. lep dan želim tara;)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 9:35:11   
mehurčica
Tudi mene je naročila sestra komaj 3 mesece po porodu.:zmeden:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 10:00:08   
puncica
ja kaj so vaše G čist upledene??? :zmeden: 3 mesce po porodu naročajo:(( Jaz sem se naročila dva dni po tistem ko sm rodila in sem bila naročena v 6. tednu, brez kakšnega koli problema. Mislim da imajo za take primere rezerviran čas, tako da potem takrat naročijo. Je pa res da je bilo to potem sred julija, ko so na velik dopusti, a vseen. Men se je pa zdel idiotsk ko so mi tamalo šele pri 8. tednih naročil na prvo posvetovalnico, sem bla jezna, sam baje ni drugač blo cajta ko sam ob torkih pride pediater v našo vasico in sem se mogla sprijaznt:grrr::zmeden:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 10:02:36   
Ro-La
Jaz sem imela pregled 6 tednov po porodu, sem pa 14 dni prej poklicala, pa ni bilo problema (so bli takoj po porodu).

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 10:05:57   
malika
jaz sem bila naročena 2,5 mes po porodu, sem pa tudi malo pozno klicala(nekje 5 tednov po porodu-moja krivda).

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 10:07:19   
Pupica
Ja sej ne da je moja G slaba. Nasprotno. Nartabolša je, super se da pogovort. Med nosečnostjo je vidla da je moj dragi z mano v čakačlnic, me je sama vn posla še po njega, tako da sva bla pol zmeri oba, nardila je vsakič UZ, veliko razlagala...Problem so sestre, ker brez kufetka pa vez, žal nkamr ne prlezeš:(
Pri prejšnji G se pa sploh ni blo treba naročat, sam je bla pa slabša, pa očitno tut mn pacientk pr njej:zmeden:
Mah jz bom šla kr drug teden k njej, magar samo na "pogovor";)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 11:08:53   
Mojca20
Čudno, v takih primerih bi te morali vzeti preko vrste! Saj menda nimajo toliko žensk, ki so 6 tednov po porodu?

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 13:55:04   
kimi
Jaz sem šla na ginekološki pregled v Domžale kar brez problemov. Takoj ko je minilo 40 dni so me sprejeli.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 13:58:17   
marita
to je pa res čudno. Jaz sem samo poklicala in rekla, da se želim prijaviti na pregled po porodu in me je čisto lepo naročila čez 6 tednov in ko sem prišla mi ni blo treba nič čakat zaradi dojenja. Res čudno.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   1.pregled pri G po porodu
7.10.2004 20:47:27   
tina.nika
Tudi jaz imam enako izkusnjo kot marita.
LP, Tina:sloncek:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   1.pregled pri G po porodu
8.10.2004 11:24:11   
Abby
Pred prvo nosečnostjo sem hodila h g. v ZD Ravne na Koroškem in ko sem se v začetku nosečnosti hotela naročiti na pregled, je imela sestra, ki se je oglasila, naravnost ogabno nesramen odnos.
Posledično sem zamenjala ginekologa, ki ga imam zdaj v domačem kraju in pri katerem se ni treba naročati. Pa še zelo prijazni so vsi.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?