|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim povejte
30.3.2007 14:38:48   
maja24-2
Tudi pri nas se je tokrat slabo končalouser posted image  . Jutri imam čiščenje in me je strah prosim povejte kako izgleda.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim povejte
30.3.2007 15:12:43   
Janya
Glede fizične  bolečine se ne boj ničesar, ker ne boli nič. Glede psihične pa  user posted image  user posted image . Dobila boš splošno anestezijo potem te poštimajo in že greš napol v spanju (te peljejo ležečo ) v svojo sobo popoldne pa verjetno domov

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim povejte
30.3.2007 15:27:34   
sonchek
 
Žal mi je user posted image ...resnično mi je žal da boš morala čez to...user posted image

maja...itak te pod narkozo sčistijo...bolj boleča je psihična bolečina...user posted image

Ampak, ne razumem, sej si še tok mal noseča...kaj se je pa zgodilo, če ti ni preveč hudo povedat?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim povejte
30.3.2007 15:35:51   
maja24-2
Včeraj sem mrls rjav izcedek in danes tud že bol močn in pomešano z krvjo.
SEm šla na pregled in je samo še vrečka niti tekučine ni več tako da žal... user posted image
Jutri pa morm it na čiščenje, stem da sedaj po pregledu pa sem začela močno krvaveti.
Drugače pa ne čutim nobenih krčev.
Čeprav imam doma 2,5 staro hčerkico je ful hudo ker smo si novega člana res želeli pa če hitro nam je vspelo.
Tako da me jutri čaka res najtežji dan do sedaj.
Se vam kej javim.

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim povejte
30.3.2007 17:01:45   
DOLAR
Joj mi je zelo žal zate.Tudi meni se je isto naredilo pred dobrima 2 letoma.Vem da je hudo.Jaz sem ene 3 lete poskušala zanositi in ni šlo.Ko je končno uspelo  se je v 8 tednu že končalo.Doma že imam hčerkico ki bo stara 7 let in malega škrata ki bo v četrtek upihnila 1 svečko.Tako da le pogumno naprej.

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim povejte
30.3.2007 17:18:06   
lana38
user posted image maja24-2, žal mi je, da si morala doživeti izgubo svojega user posted image . Lahko se nam pridružiš na temi Upanje po splavu na forumu Upajmo skupaj. Tam se srečujemo takšne, ki smo kakorkoli izgubile svojega user posted image .
Je pa res, da se mi zdi, da sem komaj prebrala, da si user posted image , zdaj pa že ss. Sem si te nekako zapomnila, ker imaš v nicku moj rojstni datum. A imaš ti tudi rojstni dan 24.2.?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim povejte
1.4.2007 22:39:37   
monika22
Tudi meni je žal zate user posted image ! Meni se je tudi zgodilo 7.februarja, da sem dobila prvo rjav izcedek. Ampak je bilo malce drugače. Meni je G naredil UZ in je rekel da sploh nisem noseča in me poslal domov. Potem sem šla zaradi bolečin k dežurnemu in ga mogla prosit, da mi je dal napotnico. Ko sem prišla v bolnico, je pa bilo vsega konecuser posted image ...

Ne boli fizično, boli pa psihično...Se mi zdi, da pri meni ni trajalo niti 10 minut. Vse je šlo tako hitro.. Upam pa, da mi ne bo potrebno več kdaj iti skozi to!
Drži se in se tolaži s tem, da po dežju vedno posije sonček!!


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim povejte
1.4.2007 22:44:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  joj, sej ni res. Upam, da ti čimprej minejo ti slabi in grdi trenutki.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monika22)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?