|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko prilagojenega mleka
8.10.2004 12:04:18   
Blink1
Eno vprašanje za tiste, ki otroke hranite s prilagojenim mlekom.

Moja Neja je stara 2 meseca. Hraniva se s Hipp1 in sicer 6 krat na dan po 140 ml. Tako piše na škatli. Lepo se je poredila...:) Zdaj pa piše, da moraš 3 in 4 mesec dajat po 180 ml 5 krat na dan:zmeden: Če bomo tako jedli...bo Nejo razneslo.

Zdaj ji dajem 140ml, včasih poje vse, včasih kaj pusti...

kakšne so vaše izkušnje?

Lp
Nina:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko prilagojenega mleka
8.10.2004 12:08:27   
Teni_
Vsak otrok je različen. Teja ni nikoli pojedla toliko kot je pisalo na škatli. Eni pojejo več, eni pač manj. Boš sama videla, koliko ji bo pasalo. Glede na to, da včasih tudi kaj pusti, pomeni da ne poje vsega kaj ji daš in se sama odloči, ko ima dovolj. Ko boš pa videla, da večinoma poje flaško dokonca, pa ji daj kaki 30 ml zraven.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko prilagojenega mleka
8.10.2004 12:10:58   
Blink1
:muca: Sem tudi jaz mislila tako naredit...Bom vidla, če bo vmes hitreje lačna bo dobila večjo dozo...

Ampak ne verjamem, ker zelo redko poje vseh 140ml.

Danke Mojca:zajcek::bravo:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko prilagojenega mleka
8.10.2004 12:43:14   
dory
Tudi mi2 imava hipp...in moj petmesecnik poje 130ml na obrok in nic vec...pa se prou lepo redi...tako da ti bo mala sama povedala kje je meja, zato se ne sekiraj...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko prilagojenega mleka
8.10.2004 17:00:28   
kimi
Jaz to delam po izkušnjah. Imava aptamil 2 in vem po merci kdaj je treba zvišati. Pa moj sedaj poje le 120 ml, ko pa mu bo to premalo pa mu bom zvečala na 150 ml. Če vidim, da pa poje 120 ml in mu je dovolj ima pa zaenkrat dovolj:)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko prilagojenega mleka
8.10.2004 19:02:09   
Blanka77
Moja pikica je stara štiri mesece. pred nekaj tedni je pojedla tudi po 200 ml Aptamila, sedaj je p že praznik, če poje 160 ml. Največkrat poje tam okrog 130 ml. Če bi bil otroček lačen, bi zagotovo pojedel več.

LP

Blanka

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko prilagojenega mleka
8.10.2004 20:32:46   
M&P
Tudi mi imamo Aptamil in že cel teden mala je od 180-200!(21.10 bo 4 mesece). Pravijo, da otročku moraš zvečati takrat, ko nekajkrat poje do konca čisto vse. Itak pa res mali kar na nek način povedo koliko rabijo. :kuza:

lp, :muca:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko prilagojenega mleka
9.10.2004 8:43:52   
Blink1
Hvala punce.:rozica::rozica:

neja za zdaj še ne poje vsega...skoraj vedno kaj pusti...Tako da bomo videli:duda:

Lp
Nina

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko prilagojenega mleka
9.10.2004 10:23:30   
puncica
Ja pri nas imamo dojenje, pa sem tud jaz razmišljala da mora tamala kr mal pojest, ker je vsake dve uri lačna, sem si izbrizgala mleko in ga je bilo vse skupaj pri 4 mescih 60 ml, sem bla kr šokirna pa sem ji dala za jest, pa je pojedla tolk da je še mal v flaški ustal, tak da očitno ima mali želodček in pač poje manj. Zdaj pa mislim da tam okol 100 poje, kaj naj otrok že ve kolk je lačn. Pa tud silit je ne morš, tak da tvoja teja že ve kolk pojest in če bo celo flaško jedla ji nared še, če pa ne, pa tud ok. Pomoje ni problema. Če ti pusti pač ni več lačna.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koliko prilagojenega mleka
9.10.2004 10:55:49   
anaj
:duda:Moja še zdaj pri 3mesecih in pol ne popije 140. Res pa je,da se hraniva na 3 do 2 uri in pol. Vsak otrok poje drugače. Odvisno pa je tudi od dneva. enkrat več drugič manj.:bravo:

Anaj

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?