|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
3.4.2007 13:31:15   
3T
Moji 5-mesečnici do sedaj nisem dajala nič dodatkov ali čaja po flaški. Skrbi me, kako bomo uvedli čaj, saj s flašo enostavno ne ve kaj početi, aja drgne si dlesni in jo čveka kot žvečilni, nikakor pa ne pogrunta, da bi lahko kaj spila, testirala sem namreč s svojim mlekom. Ker ko bomo prešli na GH bomo morali spiti tudi kaj čaja oziroma prekuhane vode.
Kako ste ta prehod izvedli pri vas?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
3.4.2007 13:45:36   
BaByGiRl
Z vstrajnostjo user posted image
Ko je user posted image  lačen, mu daj flaško. prej ali slej bo ugotovil, da teče ven, Pa probaj mu malo stisniti cucek na flaški, ampak malo, da se mu ne zaleti. Ko sem ji dala sok, in malo stisnila, ji je bil tako dober, da bi kmalu pojela flaško user posted image
Ampak se ji je na začetku zaletavalo, pa je vseeno vstrajala.

Saj vama bo uspelo...

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
3.4.2007 15:57:49   
milla
Enak nasvet kot BaByGiRl- z vztrajnostjo!
Naš pikec je pričel jesti GH po 6. mesecu. Najprej ni vedel kaj je flaška, grizel jo je, opazoval kako notri pljuska čaj.... sedaj bo star 8 mesecev pa že 14 dni lepo pije.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
3.4.2007 18:42:17   
Seven*
Zakaj zdaj uvajati flasko? Daj ji magicni loncek ali pa kar kozarcek. Tudi za zobe bolje. Moja Ema ne pozna niti dude niti flaske ze od rojstva.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
3.4.2007 19:11:22   
Sandra*
Seven: Kako pa vam uspe da mala kaj spije? Pri nas je sam za joško, da bi pil vodo ali čaj pa ne... mogoče dve žlički, to je pa tut vse. Aja pa kako veš da otrok dobi dovolj tekočine, ali dojenje da dovolj?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
3.4.2007 19:21:21   
alja01
Nam tudi flaška s čajem ne gre glih, se pa žličkamo.
Lp

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
4.4.2007 8:59:04   
2mama
mi smo se tudi najprej zlickali. potem sta skuzila flasko. tudi nam pa je patronazna svetovala, naj damo kar kozarcek. tak da zdaj jima dam cez dan kdaj pa kdaj malo poskusit na kozarcek. seveda polivamo po celi sobi, ampak enkrat ze bo ratalo. ponoci pa je flaska s cajem zakon za pomirit.

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
4.4.2007 8:59:29   
3T
Smo poizkusili tudi magičnim lončkom ( od Aventa, ali bi morda katerega drugega ), pa se mi zdi, da ji je še manj ljub kot flaška, flaško vsaj grize, medtem ko magičen lonček pa enostavno izpljune. Aja dude prav tako nismo imeli, tako da najbrž ne zna vleči kaj drugega kot zizo ali pa moj prst.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
4.4.2007 11:40:52   
Baucka
Tudi mi nismo nikoli imeli flaše in dude in smo stari 11 mesev. Pit ji daj po slamici. Vzami mali kozarček z vodo ali čajem. Slamico s pregibnim vratom skrajšaj in ji ponudi. Pazi samo, da se ne bo ranla, ko se bo zaletavala v slamico. Jaz sem slamico prijela med prste, kakor cigaret, da je samo majhen del ven gledal in sem ji ponudla. In je potegnila kakor velka. Tudi tvoja ima močan sesalni refleks, ker je dojena in bo takoj potegnila. Poskusi in presenečena boš. Nato pa kar po kozarčku ponujaš, jaz še vedno uporabljam aperitiv male kozarčke, so kot vliti za mala usta. 

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
4.4.2007 12:07:04   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Zakaj zdaj uvajati flasko? Daj ji magicni loncek ali pa kar kozarcek. Tudi za zobe bolje. Moja Ema ne pozna niti dude niti flaske ze od rojstva.



Jaz Ožbeju že sedaj pri 4mesecih ponudim magični lonček z vodo. Malo šlukne in to je to. Flaške pogledat ni hotel.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
4.4.2007 12:09:37   
katikati
Naš je tudi izključno dojen do 6 m.
Nato smo začeli z GH. pa ponudili navadno flaško, pa ni šlo.
Pa magični lonček, pa ni šlo.
Najbolje je šlo po slamci, pa ravno včeraj je celo malo popil iz magičnega lončkauser posted image

Star je 7 mesecev in še ne zna piti (oziroma minimalno po slamci)... pa ga dam za žejo na joško. To je čisto OK zaenkrat. Se bo že naučil. Vztrajnost pa bo, pravim sebi in tudi tebi user posted image

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prehod z dojenja na GH in čaj v flaški
4.4.2007 13:19:00   
3T
user posted image  Hvala vam za predloge, tale s slamico mi je še posebej všeč, bova poizkusili.

lp

(odgovor članu katikati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?