|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trma v spanju...
11.4.2007 23:53:16   
HuAnita
Komaj se zadržujem, da ji ne bi kar sedi noči pripeljala kakšne okoli riti, tele naši Capinki, zadnje noči je pa tu mač: dere se kot utrgana, zmeče vse vzglavnke stran, če jo pokrijem in to opazi, brca kot teliček, prejle se je ceo tako drla, da je zbudila malega, potem pa veselicauser posted image user posted image user posted image
Pa ne vem, ali sanja, pa je v spanju trmasta, ali kaj ji je?! Ko spim zraven nje, me pa tako mlati in brca, mislim, kot da je malo čez les...user posted image user posted image user posted image
Kakšna rešitev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 7:46:50   
Anonimen
Ej pa ti si mojo Mašo opisala.Včasih kar popizdim ponoči,ker sem res že totalno neprespana.Pa kva je to pismo rosno.
Tolk dela k ma pa Maša ponoč,madona.....user posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 7:52:28   
NIN@
Pr nas je isto trmari ponoč, noče pit, noče ležat se usede kr meži in renči, brca, odriva.....se premetuje...glavo tišči v jogi...in to do 5 x na noč.Za znoret!


A ima kdo kaj za pomirit ali proti nespečnosti???


lp
nin@

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 7:55:00   
ksenjak
Če ti bo v tolažbo, je naš isti. Ne vsak dan (zdaj smo itak spet bolani in imamo ponoči 40 vročine), ima pa obdobja, ko ne vem več, kaj narediti. Sem pa opazila, da se pri njemu to ponavadi dogaja tisti teden, ko je prazna ali polna luna. Je kar dovzeten za te reči.
Skratka kaj počne - ne pokrivat, potem mami pokri, boli plenička, popravi pleničko (to vse po ene 15x), se v sekundi zdere, če ni po njegovo, če se uležem zraven, se dere, da moram stran (me brca dol s postelje, včasih za lase vleče), ali pa da ne smem ležat, temveč sedet, če potem hočem iti iz postelje pa taka sirena, da celo naselje zbudi. Aja, pa zelo pomembno je, da nikakor in pod nobenim pogojem ne smem na WC, ker takrat pa res pade v histerijo. No in take stvari se pri nas ponavadi odvijajo tam okoli desetih in potem med polnočjo in drugo uro zjutraj. Re sprimerno. Zjutraj sem pa taka, kot bi me kdo z macolo po glavi udaril.

Skratka HuAnita, saj bo, jaz se tolažim, da enkrat bodo pa to že prerasli. A kaj, ko ti že imaš še enega mlajšega, ki ti zna početi iste stvari, jaz ga pa še pričakujemuser posted image . Ne vem, mogoče bo bolje čez ene tri leta, prej skoraj ne verjamem.user posted image

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 7:58:15   
ksenjak
NIN@ - baje nekaterim pomagajo kapljice in sirupi, ki so nekako novi na tržišču, dobijo pa se v nekaterih lekarnah. Problem je, ker sem pozabila, kako se imenujejo, ampak v lekarni bodo vedeli. Je cela kolekcija tega, in zraven spadajo tudi kapljice za boljši spanec, pa kapljice za pomiritev. Skratka marsikaj, če pa res pomaga pa ne vem. Sama se ne morem odločiti ali kupiti ali ne, saj mi do zdaj še nobena stvar ni pomagala.

Lp

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 8:14:33   
bini
no, to je to kar imamo mi že doooooolgo na sporedu user posted image user posted image ...
ampak ne vem če je to trma punce moje user posted image  - ker naša ob tem svojem divjanju trdno spi, včasih še kaj bluzi zraven in včasih rabim kar dolgo, da jo zbudim... v glavnem, jaz sem se vdala v dejstvo, da ima plitek spanec in ves čas sanja sanja in je pri tem zelo glasna... groza je sam to, da ona je zjutraj naspana, jest pa glih ne user posted image ...
aja, še to ... tud mene zagrabi včasih da bi jo kar usekala, naredim pa tako, da jo fajn naderem in včasih se čudežno umiri vsaj za kakšno urco - user posted image  - v glavnem, pri nas je noro!! ampak na glas o tem ne govorimo več, ker je mala postala s tem noro obremenjena in zadje čase celo svojim igračam razlaga kako da morajo celo noč spat user posted image user posted image

srečno vsem in velik spanca - jest se glih tolažim z eno kavo user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 8:20:28   
mitziw
Hvala enako. Sem že razmišljala, da bi šla na posvet k "strokovnjakom", ma bom še malo počakala. Ampak noč je pol takooo dolga....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 8:30:35   
bini
ja, obstajajo neke nevrološke preiskave, da otroku možgane skenirajo, ampak naša pediatrinja je rekla, da je še premajhna... da so to razvojne težave, ki minejo vsaj tam do 5. leta user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu mitziw)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 9:01:56   
Anonimen
Do 5.-ega leta user posted image user posted image user posted image  še tri leta,pa pol še ta drug..........user posted image

Ampak sem pa kar malo pomirjena,ko vidim da nim samo moja takoh ,motenj,

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 10:50:26   
NIN@
Men je soseda povedala da se je včasih dobil sirup za lahko noč!!!!!

Mi smo tudi probali že z metinem čaju pa ne zagrabiuser posted image


kaj spoh še obstaja ....verjetno nič...preživet mormo


lp
nin@

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trma v spanju...
12.4.2007 13:28:02   
bini
ja, metin čaj tud pri nas ne pali, pa kvas so enkrat tukaj razglašali za čudežen - ga nisem dobila vanjo user posted image ...
drugač pa mi sedaj poskušamo s homeopatijo - zaenkrat ni učinka, ampak pravi dr da imamo še nekaj rezervnih stvari za probat - jest probam čist vse kar mi kdo omeni, ker sem na trenutke res čist fuč od neprespanosti...
ampak važno da smo zdravi user posted image  (kadar pač smo, hehe)

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?