|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija-kaj sploh kuhati?
12.4.2007 12:57:15   
aneja1
Tudi mi smo bili na bioresinanci, včeraj smo imeli samo testiranje.
Alergičen je na;kravje mleko, sojino, riževo ovseno mleko;vso zelenjavo;vso sadje;pršice, pšenico, poživila(čaj, kakav, med, sladkor);glivice;cvetni prah.

Zdaj pa moramo imeti dieto, tako sem bila šokirana kaj vse mu je pokazalo, da sploh ne vem kaj bi mu skuhala, imeli smo že dieto zaradi kravjega mleka.

Tako da prosim, da mi svetujete kaj mu lahko skuhamuser posted image

Hvala že vnaprejuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija-kaj sploh kuhati?
12.4.2007 13:13:29   
BaByGiRl
Tole je pa kruto,..res. Kar zgrozila sem se....a je sploh še kaj , da lahko je?
Žal, jaz ti tukaj ne zanam pomagatiuser posted image

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija-kaj sploh kuhati?
12.4.2007 13:54:05   
piščanc
uh, kar huda. se pravi meso, ajdova kaša, prosena kaša, koruza (polenta), polnozrnata moka, jajca, riževe testenine...
polenta in golaž
krompir in meso
kaša z jajcem


res pa je, da dieta no pogoj za uspeh. nekaterim stvarem se ne moreš izogniti, pa se vseeno pozdravijo. največji poudarek dajte na ukinitev sladkorja in bele moke, da se zmanjšajo glivice. pa vsaki terapiji bo manj alergenov, veliko sreče in vzdržljivosti

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija-kaj sploh kuhati?
12.4.2007 15:28:01   
sanjula
Se absolutno strinjam s piščancem. Vsemu naštetemu se v prehrani najbrž ne boš mogla izogniti, glede na to, da je otrok na toliko stvari alergičen, zato če se odločiš, da vseeno uporabljaš zelenjavo (tako kot smo se mi) ali sadje, uporabljaj tisto, ki je nizko alergeno. Smo pa mi ugotovili,da imajo pri vsej zadevi z alergijo največ zraven glivice, ki bujno rastejo in se razvijajo tako kot je Piščanc napisala ob beli moki, sladkorju, zato smo mi to umaknili, ker smo tudi prišli do tega, da ko je otrok to užival je takoj slabše odvajal blato in posledično se je alergija vrnila oziroma poslabšala (glivice tudi precej vplivajo na odvajanje blata). Zaradi uporabe nizko alergene zelenjave (občasno) pa se alergija ni slabšala. Obstajajo tudi testenine, moke in kruhi brez glutena, tako da si probaj še te zadeve dobit. Kako pa je s kozjim mlekom?
Je pa res grozno, ker je toliko alergenih stvari, ampak po terapijah  bo detetu sigurno bolje.user posted image
Srečno!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija-kaj sploh kuhati?
12.4.2007 16:17:44   
ZARA
RECEPTI

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?